Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за Woltra Combat mod.85 9mm

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнения за Woltra Combat mod.85 9mm

    Здравейте, интересува ме някой има ли някаква информация за въпросния газов пистолет. Работата е такава, че един приятел ми го предлага на доста добра цена, но не намирам почти никаква информация за него и не знам що за стока е. Ще се ползва най-вероятно само с халосни патрони за гърмене по празници и като ходя по горите да плаша гаргите . Ето една снимка която намерих в интернет да видите за какво става на въпрос Натиснете снимката за да я уголемите

Име:28wjitx.jpg
Прегледи:1
Размер:276.4 КБ
ID:6110702

  • #2
    От: Мнения за Woltra Combat mod.85 9mm

    Аз имам някакво хромирано копие на Берета 92 на същата фирма. Средно на 10 патрона не успява да изкара 4 гилзи и да възпламени 3 капсула. Ако ти го дава за повече от 17лв. подходи предпазливо. Тествай как изкарва гилзите на сухо няколко пъти (имам предвид няколко пълни пълнителя да ги прекараш само с движение на блока на ръка) и ако има проблем пропусни.
    42

    Коментар


    • #3
      От: Мнения за Woltra Combat mod.85 9mm

      Благодаря, много за бързия отговор, ще имам на предвид съветите ти, пък ще видим какво ще излезе тези дни като отида да го пробвам и ще пиша. Ако някой друг има също впечатления и какво производство е плякалката да казва.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X