Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новия ми GTR

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Новия ми GTR

    Мерси за бързия отговор. От тук ще пазарувам. В Лондон пребивавам в момента. Поздрави.


    Subaru Legacy 2.5
    Suzuki GS500 E

    Коментар


    • #47
      От: Новия ми GTR

      Този сайт е добър,никакви проблеми с тях съм нямал,цената е добра и за този модел отзивите са само добри,забравих да ти отговоря за карането в дъжд,да-карал съм в дъжд с тях,нормален дъжд за около час и половина и нямаше никъде мокро от вътре след това-е тогава бяха все още нови дрешките но не мисля че ще имаш някакви проблеми с тях.
      Ако имаш път към Шотландия си добре дошъл,има гараж за мотора,топъл душ,отделна спалня и разбира се Ракийка
      Kawasaki GTR 1400

      Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

      Коментар


      • #48
        От: Новия ми GTR

        Благодаря и за отговора и за поканата. Някой път може и да се разходя в тази посока, че не съм бил натам от поне 5 години. Той моя мотор не е и много подходящ за дълги трипове, че е стрийт файтърче ама не се знае как ще ме ухапе нещо, а може и да си взема втори мотор скоро та знае ли се. Ти ако имаш път към Лондон пиши едно ЛС да мислим нещо да се видим.
        Последно редактирано от MartiX5; 10-04-16, 20:59.
        Subaru Legacy 2.5
        Suzuki GS500 E

        Коментар


        • #49
          От: Новия ми GTR

          Благодаря за поканата,а ти ако решиш когато и да е то драсни ми едно съобщение !!!
          Kawasaki GTR 1400

          Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

          Коментар


          • #50
            От: Новия ми GTR

            Вчера ми пристигна ГПС тракера и днес го поставих,работи мазно и си изпълнява всичките команди послушно

            Ето това е животното,има много добри отзиви за него и е евтин за това което предлага,сложих му карта с 3000 безплатни съобщения понеже всички команди се задават със съобщения и следователно тракера ми изпраща съобщение че е изпълнил командата,големината му е колкото на кутия цигари.

            http://www.amazon.co.uk/XCSOURCE-Tra...ds=gps+tracker
            Kawasaki GTR 1400

            Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

            Коментар


            • #51
              От: Новия ми GTR

              Първоначално публикуван от SIM Преглед на мнение
              Вчера ми пристигна ГПС тракера и днес го поставих,работи мазно и си изпълнява всичките команди послушно

              Ето това е животното,има много добри отзиви за него и е евтин за това което предлага,сложих му карта с 3000 безплатни съобщения понеже всички команди се задават със съобщения и следователно тракера ми изпраща съобщение че е изпълнил командата,големината му е колкото на кутия цигари.

              http://www.amazon.co.uk/XCSOURCE-Tracker-Vehicle-Protection-System/dp/B003XDN58K/ref=sr_1_3?s=automotive&ie=UTF8&qid=1460665497&sr=1-
              3&keywords=gps+tracker
              Може ли да нопишете повече за него, че нещо не разбрах и в амазон не ми стана много ясно от описанието.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #52
                От: Новия ми GTR

                Привет,нека се опитам да понапиша нещо за този тракър

                В кутията: Тракерът, външна GSM антена, външна GPS антена, външен микрофон, сноп кабели,включва предпазител, паник бутон 40A реле, CD

                Тракера разполага с:
                * Слот SIM карта
                * Слот за SD карта
                * Нестандартен USB изход
                * Външно гнездо за GPS антена
                * Външно гнездо за GSМ антена
                * LED - показва GSM статус, статус GPS, проблеми и т.н.

                Аз не съм използвал диска за компютъра, нито пък имам намерение да използвам повечето от функциите, които това устройство предоставя,искам го само като тракер за да ми изпраща точна позиция.

                Някои функций:
                * Защитен с парола, така че неоторизирани лица не могат да променят настройките.
                * Списък Разрешени телефони (до 5), така че само определн брой телефони могат да проследят устройството
                * Намиране на устройството чрез обаждане - звъниш 3 пъти след това устройството затваря и изпраща текстово съобщение с местоположението си и линк за гугъл мапс няколко секунди по-късно.
                * Проверка състоянието (например ниво на батерията, силата на сигнала, и т.н.) чрез текстово съобщение.
                * Изпращане на адрес Х пъти на всеки Y секунди.
                * Изпращане на място на всеки X метра движение.
                * Изпращане на място, ако посоката на движение се променя с повече от Х градуса.
                * изпращане на точен адрес (изисква GPRS ).
                * Режим Monitor,вкл се микрофона и се подслушва през него
                * Режим Тracking за проследяване
                * Гео-фенс,посочват се до 5 точки с помощта на географска ширина / дължина,ако тракерът напусне тези граници изпраща съобщение.
                * Изпраща съобщения за изтощена батерия, изключено захранване, паник бутон натиснат, Гео-фенс прекосен, движение,превишена скорост,запален двигател.
                Може да активира клаксона или да гаси двигатела при команда.
                Резервната батерия издържа около 4 часа, така че е препоръчително да се вкл към захранването
                Сигурно пропускам доста неща ама все още не съм го разузнал напълно
                Kawasaki GTR 1400

                Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

                Коментар


                • #53
                  От: Новия ми GTR

                  Едно видео за неща добавени по мотора

                  Kawasaki GTR 1400

                  Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X