Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с 3.1ТД ВМ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с 3.1ТД ВМ

    Имам проблем с охлаждането му. Свети жълтата лампа за охлаждащата течност, а нивото не е ниско. Не се губи течност. Лятото сменях и водната помпа. Зимата не загрява до средата, а лятото вдига над средата. Ходих по разни сервизи в провинцията, но без успех. Моля препоръчайте ми сервиз където да ми помогнат.
    Благодаря предварително на всички.

  • #2
    До: Проблем с 3.1ТД ВМ

    Ти къде се намираш?
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      До: Проблем с 3.1ТД ВМ

      В София.

      Коментар


      • #4
        До: Проблем с 3.1ТД ВМ

        Като гледам какво си написал като симптоми ми прилича на комплексна травма - термостат + виско + задръстен радиатор. А лампата за нивото я командва датчик, трябва да се види около него каква е хавата.
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #5
          До: Проблем с 3.1ТД ВМ

          Благодаря, а дали можете да ми препоръчате сервиз където да ги отстраним.

          Коментар


          • #6
            До: Проблем с 3.1ТД ВМ

            Имаш ЛС
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #7
              До: Проблем с 3.1ТД ВМ

              нещо не разбрах лампата свети и имаш течност и не загрява имай впредвит впредвит,че датчика е горе на разширителния съд ,ако течноста е малко под мин. лампичката веднага свети

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X