Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ИСКАМ ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ДВИГАТЕЛ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ИСКАМ ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ДВИГАТЕЛ

    Здравейте, искам да си купя електрически двигател за 4 м. надуваема лодка. Моля за съвет, какъв мотор да избера. Четох доста и се спрях на тези два. ......Без линкове, моля...... . Повече клоня към първия. Приемам мнения и съвети. Благодаря предварително на всички които ми помогнат.
    Последно редактирано от Венци- малкия; 10-03-16, 13:09. Причина: рекламни линкове

  • #2
    От: ИСКАМ ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ДВИГАТЕЛ

    Мога да предложа цялата гама на Motorguide - дъщерната фирма на Mercury за ел. двигатели... Поради изтритите линкове не знам към какво сте се ориентирали... Един мой клиент, който си закупи голяма стъклопластова лодка, има за продаване Varimax V55, който е почти чисто нов...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #3
      От: ИСКАМ ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ДВИГАТЕЛ

      Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
      Мога да предложа цялата гама на Motorguide - дъщерната фирма на Mercury за ел. двигатели... Поради изтритите линкове не знам към какво сте се ориентирали... Един мой клиент, който си закупи голяма стъклопластова лодка, има за продаване Varimax V55, който е почти чисто нов...
      Здравейте, да точно към този съм се насочил и един минкота. Дайте координати на лични съобщения да се свържа с човека.
      Последно редактирано от Ясен; 10-03-16, 15:35.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X