Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Hurley 22

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Hurley 22

    Дандо,
    Форума не поддържа такива цветни тексове и т.н.
    Затова ще ги дооформя аз.

    Успех и пиши по-често.

    Коментар


    • #77
      От: Hurley 22

      Лудост ма си знаеш занаята ...........баси,аз това не знам дали го мога,ние правим хьрикейн рьнс - ако му трябва на някой местене на лодка Е СЕГА ВЕДНАГА се мятаме на самолета и я бягаме с мрьсна газ ма да стоя и да чакам урагана да дойде..........шапка ти свалям,аз толкова топки нямам или поне не са тоя размер.

      След около дететина дни сме по Флорида,ако си там някьде наоколо пиши пьк бирите от мен.

      Кеф ми е,че си спасил лодката.

      Жив и здрав
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #78
        От: Hurley 22

        Ето и схемата :

        Коментар


        • #79
          От: Hurley 22

          пък аз довечера ще опитам да кача клиповете. Ако решите, отделете ги в нова тема, примерно: Ирма

          Коментар


          • #80
            От: Hurley 22

            Ок Венци. Благодаря, направи каквото трябва пък ще почерпя някой ден някъде.

            Коментар


            • #81
              От: Hurley 22

              платната са ми ужасни Бос. Заработвам за нови, употребявани де. А и има работа тука, не много ма има. Няма да ти кажа аз пък как се радвах дето всичко мина добре. Десния гънел се счупи пред кърмата, но го оправих и си заплетох нова дясна, основна ванта защото запресовките отдадоха. Ще и се да си заплета нови ванти и щагове преди да хукна за някъде.
              Живи и здрави и Наздраве.

              Коментар


              • #82
                От: Hurley 22







                Коментар


                • #83
                  От: Hurley 22

                  Мамата си еВало,тая малка лодка си спасил пък гледай големите кютюци какъв хубав вълнолом са вече.

                  Баси,разказа им се играта на тия Кариби тая година.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #84
                    От: Hurley 22

                    Има много големи моторни и ветроходни, които потънаха. Доста липсват. Аз незнам що тия големите са останали вътре в марините. Два дни преди Ирма беше почти сигурно, че ще мине отгоре ни. Тези които излязоха в морето се върнаха. Един приятел, ирландец със 46 футов катамаран тръгна два дни преди Ирма и я посрещна в морето. Същото направи и с Мария но отиде на север, вместо на юг както с Ирма.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Hurley 22

                      Застраховките
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #86
                        От: Hurley 22

                        Първоначално публикуван от eopaaaa Преглед на мнение
                        Има много големи моторни и ветроходни, които потънаха. Доста липсват. Аз незнам що тия големите са останали вътре в марините. Два дни преди Ирма беше почти сигурно, че ще мине отгоре ни. Тези които излязоха в морето се върнаха. Един приятел, ирландец със 46 футов катамаран тръгна два дни преди Ирма и я посрещна в морето. Същото направи и с Мария но отиде на север, вместо на юг както с Ирма.
                        Как се посреща такова време с катамаран? Колко е била вълната вътре?
                        Свалям шапка, за това, как си се спасил.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Hurley 22

                          Ирландеца каза, че се пуска по вълната, попътно със или без рифовани платна. Понякога хвърлял въже с гуми отзад да я стъбилизира. При Ирма не е била много кофти вълната( той вятъра бе толкова силен, че режеше вълната, натискаше я надоло или я метеше на пръски) , при Мария било кофти 5-6 метрова вълна, доста начупена и продължило да е така и след отминаването на урагана общо 5-6 дни се кандилкал кофти в морето. Имай впредвид, че човека е работил от дете на риболовни траулери на западния бряг в Ирландия.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Hurley 22

                            Тоя или има топки колко главата ми или аз от шапки нищо не разбирам
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #89
                              От: Hurley 22

                              При такива урагани вятърът има ли постоянна посока в морето? Аз си го представям силно поривист, с вихрушки отвсякъде, и с огромна разлика в скоростта на морското равнище(където вълната го погасява) и на 10м. Така ли е в действителност?

                              Коментар


                              • #90
                                От: Hurley 22

                                Бос, тоя дребен ирландец има гоуеми топки - скайдайвър е с над 800 скока. Абе луда работа.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X