Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на Jeep Wrangler UNLIMITED Rubicon 3,8

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Покупка на Jeep Wrangler UNLIMITED Rubicon 3,8

    Здравейте,
    Моля за информация какво да гледам от техническа част при огледа на модела в заглавието.
    Този двигател 3,8 бензин читав ли е?

  • #2
    От: Покупка на Jeep Wrangler UNLIMITED Rubicon 3,8

    Колега и аз се питам в момента същото. Чудя се между Н3 и Рубикон 2008...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Коментар


    • #3
      От: Покупка на Jeep Wrangler UNLIMITED Rubicon 3,8

      В България са много редки такива екземпляри, тука продават (нови) само дизелови 2,8 литра. По интернета ги поплювват...
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #4
        От: Покупка на Jeep Wrangler UNLIMITED Rubicon 3,8

        Здравейте,
        Аз гледах този модел извън България и в действетелност не беше рубикон а стандартен Unlimited.
        Лично на ми харесваше идеята да си купя LEGO за възрастни , но се отказах с аргументите по долу:
        - Съпругата категорично каза НЕ на ламаринен куб с капак от пластмаса.(респект към върлите фенове на марката).
        - често виждам лайв един завършен отличен модел с 5.7 HEMI и незнам к"ви дифове DANA и т.н. с крайна стойност към 65-70к евра за които категорично не съм чак такъв подготвен фен.
        -Останах с лошо впечатлиние от информация в руски форум че бензиновите модели имат склонност към самозапалване.в действителност не разбрах дали е фабричен дефект или инцидент ама изгоря лошо.
        Може да заключите темата.


        P.S.
        Но все пак ако излезе нещо на много ама много добра цена го взимам без да мисля.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X