Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дайте идея за турист...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дайте идея за турист...

    Първоначално публикуван от w_popov Преглед на мнение
    И аз си купих. Точно от тях. Няма да повторя!
    Ми ОК. А били споделил, защо си си купил точно от тях?
    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

    Коментар


    • От: Дайте идея за турист...

      Защото на приказки и външен вид беше добър.

      Коментар


      • От: Дайте идея за турист...

        Първоначално публикуван от w_popov Преглед на мнение
        Защото на приказки и външен вид беше добър.
        такаа - аз също ненавиждам долните мошеници, но не разчитам само на добрият си късмет, когато се налага да пазарувам и резултатът е това:
        Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
        Абе какво ви става бе - купувал съм си поне 5 мотора лично за мен, и поне 15 за приятели с които караме и сериозно проблеми не сме имали (всичките са били втора употреба от Дупница, Кюстендил и София), Като последният (едно Туоно) беше в толкова добро състояние, че купувачът чак се чудеше как е възможно. Не се оставяйте на параноята - Мотора ако не е с крива рама всичко друго се забелязва, или се оправя ср. лесно!....
        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

        Коментар


        • От: Дайте идея за турист...

          Я кажете две думи за БМВ Р1200Р 2008 година.
          Карам чопър, на не много дълги дистанции, до 300-400 км на ден. Обикновенно съм сам.
          Просто мнение дали изобщо да ходя и да пробвам.
          Благодаря предварително!

          Коментар


          • От: Дайте идея за турист...

            Са не е зле да кажеш какво имаш предвид под "чопър", защото по нашите ширини е доста разтегливо понятие, но ако имаш предвид това което в Бг се подразбира, то на леген да се качиш ще е по-добре!
            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

            Коментар


            • От: Дайте идея за турист...

              Прав си. Кавазаки Вулкан 800. Оригинален, без тунинг.

              Коментар


              • От: Дайте идея за турист...

                Владича си позна дърта хиена си е Въпросната Ямаха СуперТенере на търговците от МОТОЛАЙФ я видях лично с очите си.Разглобена поради катастрофа,когато купувах моето БМВ преди 3 месеца от тях.Ама то няма как толкова нов мотор да се появи в продажба без друга причина.Двамата братя се кахъриха че мн. трудно и се намирали частите понеже е бил бая нов.и всичко било цифра...Но аз лично смея да твърдя с две ръце за тях че не са измамници и съм сигурен че ако се поразпита за дадения мотор всичко ще обяснят.Определено си подбират стоката и повечето им мотори идват лачени.Не се занимават много с ремонти боядисване и преправяне....Имам само забележка към работника им ...да слага по малко препарат във водоструйката че мн. петна остават след това!

                Коментар


                • От: Дайте идея за турист...

                  Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
                  . или има и нови африки?
                  Има. И са супер.

                  Коментар


                  • От: Дайте идея за турист...

                    БМВ ГС 2008 са втората ревизия, с оправн АБС, малко по мощен, и зависи какъв гледаш, с евентуални екстри като активно окачване и т.н. От 2010 пък е последното поколение въздухар , нова глава с два вала и още малко коне , и максимално изчистени болежки, а 2013 вече идва водният , който освен визуално, няма много общо с предишните ГС и.
                    п.п. Сега видях че въпроса е за Р версия, сори..

                    Коментар


                    • От: Дайте идея за турист...

                      Ебаци, забравих да се похваля! Мотора го купих след обслужване от БМВ в Англия и с пълна сервизна история също от там. Кара се много лесно и комфорта е несравним. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:media (1).jpg
Прегледи:2
Размер:358.6 КБ
ID:5755029Натиснете снимката за да я уголемите

Име:media (4).jpg
Прегледи:2
Размер:232.7 КБ
ID:5755030Натиснете снимката за да я уголемите

Име:media (6).jpg
Прегледи:1
Размер:371.7 КБ
ID:5755031Натиснете снимката за да я уголемите

Име:media.jpg
Прегледи:2
Размер:392.2 КБ
ID:5755032

                      Коментар


                      • От: Дайте идея за турист...

                        Честитка!!!! Въздушен Адвенчър 1200. Върха на сладоледа! Само да имаш пари и време за пътешествия. Колкото по-дълги и далечни, толкова по-добре за тоя мотор и за теб. Няма какво още да му качваш, да тунинговаш, да му слагаш допълнително, само пълниш резервоара и куфарите, и газ към хоризонта...
                        Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                        Златомир Попов - Forry

                        Коментар


                        • От: Дайте идея за турист...

                          Честито и от мен!
                          Публикувайте отговор

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X