Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся джип 4x4 с възможно най-голям багажник.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Търся джип 4x4 с възможно най-голям багажник.

    ЕЕЕ Вие го разбихте това момче.Сигурно горко съжалява,че е писал тук.
    Toyota Land Cruiser LJ70;Mazda Tribute;0878 84 20 84

    Коментар


    • #17
      От: Търся джип 4x4 с възможно най-голям багажник.

      Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
      Аз искам да прозвуча грубо - порастни!

      Евридейка с 10kW музика е или абсолютно безсмислена щото няма да се ползват възможностите и, или е средство за изтезаване нервите на околните. А сложена и на огромем курник с дизел за по-евтино, си е откровен кич и селяндурщина.
      Да се разкарваш с три тонен камион с динамика и разход на Икарус, е тъпо. Още по-тъпо е, когато го правиш за изтъкване и привличане на вниманието, с което всъщност ще създаваш дискомфорт на околните. Искаш да замърсяваш със шум и търсиш помощ, аз лично се надявам да не я намериш.


      Има доста джипове особено дизелови, които са сравнително проблемни. Надявам се да уцелиш такъв модел, за да схванеш какво е истинското предназначение на превозните средства.
      Ха ха ха , т'ва много ми хареса, и мисля че най му приляга на пича.

      Коментар


      • #18
        От: Търся джип 4x4 с възможно най-голям багажник.

        Ако ще е голямо комби, Волво, имат 4х4 и избор на двигатели. Не съм се качвал във V/XC 70, но като ги гледам са доста просторни коли. Другият вариант е ван, бус..

        Коментар


        • #19
          От: Търся джип 4x4 с възможно най-голям багажник.

          Първоначално публикуван от EIvanov Преглед на мнение
          Погледни и дългата фронтера.
          Дa,вярно.Много голям бaгaжник,товaрил съм кубик и кусур дървa ,a можеше и още.Днес си прекaрaх листове лaмaринa 2/1м. ,нa свaлени седaлки излизaше 20см.през кaпaкa отзaд,достa голям лумбaрник е бaгaжникa нaистинa.
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • #20
            От: Търся джип 4x4 с възможно най-голям багажник.

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Двигателят даже на Трабант може да "издържи" два алтернатора по 300 ампера. 600 ампера на 14 волта са 20-25 конски сили (зависи от алтернаторите).
            Щом Трабанта ще се справи,предлагам това
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:monsterburg2.jpg
Прегледи:3
Размер:194.0 КБ
ID:5705697
            Виден столичен ихтиолог

            Коментар


            • #21
              От: Търся джип 4x4 с възможно най-голям багажник.

              Такава Волга има в наше село ,това обаче е върхът,но надали ще има откъде да си го купи колегата,а поръчка ще му е извън лимита със сигурност,това е машина за специални ценители!
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • #22
                От: Търся джип 4x4 с възможно най-голям багажник.

                Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                предлагам това
                Вартбург 69

                Това ако се движи, 10 киловата музика няма да стигне да го заглушава.

                Коментар


                • #23
                  От: Търся джип 4x4 с възможно най-голям багажник.

                  Купето на Варгата има изключителна акустика !
                  Виден столичен ихтиолог

                  Коментар


                  • #24
                    От: Търся джип 4x4 с възможно най-голям багажник.

                    Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                    Купето на Варгата има изключителна акустика !
                    ... особено що се отнася до звука на собствения му двигател. Поне е немско и не дрънчи всичко като в руска кола.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Търся джип 4x4 с възможно най-голям багажник.

                      Тоя Варга надали ще се затъркаля със собствения си мотор ,май на шаси УАЗ и сигурно с неговия си Волгов мотор.Но ВАРГАТА на шаси по-добре стои от Волга подобно изпълнение .На колегата обаче си му трябва май само обем на багажник ,къв е тоя зор обаче той си знае ....!
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Търся джип 4x4 с възможно най-голям багажник.

                        Първоначално публикуван от angel borukov Преглед на мнение
                        ЕЕЕ Вие го разбихте това момче.Сигурно горко съжалява,че е писал тук.
                        Глупости! В момента просто псува наум всеки писал в темата му, че не му дава никакъв смислен съвет (според него). А то просто такъв няма! Просто условието не е никак смислено.

                        П.П. Вече псува и мен.
                        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Търся джип 4x4 с възможно най-голям багажник.

                          Не псувам никого, но не мислех, че е възможен чак такъв спам ... както и да е. Имаше 2 3 смислени мнения, а това аз какво ще правя, дали било дразнещо за околните МПС и т.н. аз си преценявам. По принцип няма нищо общо, щото ако е добре изолирано купето няма проблеми.
                          Гледах в сайтове характеристики дължина ширина и днес ходих по автокъщите да гледам на място. Представата е съвсем различна от колкото като ги гледам на картинки в интернет.

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Не искам аз да прозвуча грубо ама не можеш много да управляваш темите във Форума.
                          Не съм ги слагал под общ знаменател. Говорих специално за темата, която аз съм публикувал и информацията вътре в нея.

                          Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                          В крайна сметка не стана ясно, въпросната мощна музика която искаш да имаш в МПС-то, с цел реклама за музикалната техника ли ще е, или да сваляш мацки ?, ако е второто, гарантирам ти че до няколко месеца след това, ще се чудиш къде да разкараш излишните децибели
                          децибелите никога не стигат

                          Коментар


                          • #28
                            От: Търся джип 4x4 с възможно най-голям багажник.

                            Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                            Тоя Варга надали ще се затъркаля със собствения си мотор ,май на шаси УАЗ и сигурно с неговия си Волгов мотор.Но ВАРГАТА на шаси по-добре стои от Волга подобно изпълнение .
                            Това е щото тя по начало си е с отделно шаси, а Волгата си има вградено и е качена на още едно.

                            А автора нема кой да псува, щото най-вероятно целта му е някаква подобна измишльотина с 22 цола джанти и нископрофилни гуми...


                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:38968284012_original.jpg
Прегледи:1
Размер:125.9 КБ
ID:5705705



                            Но да е дизел до 3 литра, че да пЕсти... И да не е правен за Европа, като 2,7 на Гранд Чероки.
                            Бусовете отпадат, че нЕмат визия за евридейка... Но така или иначе, ще се ползват само предните места, че всичко друго ще е заето от оборудване за качествен звук, жизнено важен за ежедневното шофиране. И въпреки това пълната бройка врати е задължителна, вероятно за по лесно обслужване на животоспасяващата озвучителна техника.

                            И какво се очаква от форума - да измислим модел, който не излиза в търсачките на сайтовете за продажби, просто щото нЕма такъв за тия пари. Или ако има, твърде трудно може да заприлича на този от горната снимка. Най-би го докарал на имидж с Тойотка Рънар/Хай лукс сърф, че даже и трилитров читав мотор има там. Най-трудно с дълъг Патрол с 2,8 дизел. Може да се пробва и с нЕкоя Фруктиера, или Терано...(имат и скапани дизели, може пък с малко късмет...тишината да се запази за дъълго време).
                            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                            Коментар


                            • #29
                              От: Търся джип 4x4 с възможно най-голям багажник.

                              Първоначално публикуван от nepgax4o Преглед на мнение
                              ...дали било дразнещо за околните МПС и т.н. аз си преценявам.
                              С такава декларация мисля че трябва да си потърсиш друг форум. Тук няма да се прихванеш.

                              п.п. тия дни ми се наниза един такъв дето му се отваряше задния капак от басите. Добре че бях с Ужаската, та нямам реални щети.
                              Трябваха му поне 10 минути извън тонколоната с марка VW за да спре да се държи като пиян. А нито беше пил, нито ударът беше съществен, да кажеш че е получил сътресение нещо. Утре ще проверя и ако не го е рециклирала камерата ще ви го покажа.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Търся джип 4x4 с възможно най-голям багажник.

                                Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                                подобна измишльотина с 22 цола джанти и нископрофилни гуми...


                                [ATTACH=CONFIG]855399[/ATTACH]
                                Не е задължително, може и Q7-ца, но там ценовия диапазон не е този. Q7 от към характеристики е перфектна, но просто нямам тази финансова възможност.
                                Тераното са теснички, днес гледах 1. Hilux-а с десния волан също е тегаво. 4runner-a вече е друго нещо.


                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                С такава декларация мисля че трябва да си потърсиш друг форум. Тук няма да се прихванеш.
                                По принцип съм продължил с още 1 изречение след това, но няма значение.

                                Забравих да спомена, че калници от този тип биха били проблем.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X