Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси за suzuki vitara 1.6 8v

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпроси за suzuki vitara 1.6 8v

    Въпроса ми е следния: Каква е разликата между 2H, 4H, N и 4L.
    Колко харчи градско и извънградско.
    2h 4h n 4l в четирите позиции колко е разхода
    Агу или гу ще е по-добре
    Проходим ли е в сняг, кал и лед може ли да се ползва като лека кола и как се държи по завойте магистралата

  • #2
    От: Въпроси за suzuki vitara 1.6 8v

    На 2Н си само на задно, при това положение се кара като лека кола на асфалт. 4Н си на 4х4 бързи, т.е. ще се движи както на 2Н но ще си 4х4. При това положение трябва да си на терен който не е с добро сцепление (кал, сняг), защото при завой на раздатката не и е добре. При N си на свободна, но не от скоростната кутия а от раздатката. При 4L - си на 4х4 бавни скорости, т.е. движиш доста по-бавно, но с доста повече сила. Пак не трябва да се включват при високо спепление, не че не съм го превил, но само на черен път и карам само направо. Разхода в града (Варна) ми е 12-15, извън 10-11. На 8V само АГУ, ГУ е за 16V мотора. Проходим е навсякъде, но зависи гумите, височината и главата . На мен ми е единствена кола и се използва навсякъде - на магистралата е стабилен, но при 130 мен ме хваща страх.
    Успех.

    Коментар


    • #3
      От: Въпроси за suzuki vitara 1.6 8v

      Мерси колега за отговорите много ми помогна а като е с задно предаване в завой как трябва да се подава газ

      Коментар


      • #4
        От: Въпроси за suzuki vitara 1.6 8v

        Първоначално публикуван от BaHKoTo1 Преглед на мнение
        На 2Н си само на задно, при това положение се кара като лека кола на асфалт. 4Н си на 4х4 бързи, т.е. ще се движи както на 2Н но ще си 4х4. При това положение трябва да си на терен който не е с добро сцепление (кал, сняг), защото при завой на раздатката не и е добре. При N си на свободна, но не от скоростната кутия а от раздатката. При 4L - си на 4х4 бавни скорости, т.е. движиш доста по-бавно, но с доста повече сила. Пак не трябва да се включват при високо спепление, не че не съм го превил, но само на черен път и карам само направо. Разхода в града (Варна) ми е 12-15, извън 10-11. На 8V само АГУ, ГУ е за 16V мотора. Проходим е навсякъде, но зависи гумите, височината и главата . На мен ми е единствена кола и се използва навсякъде - на магистралата е стабилен, но при 130 мен ме хваща страх.
        Успех.
        Колега може ли да снимаш багажника да видя как е сложена бутилката и да качиш някое клипче в гората на проходимост око може нали твоята витара е 1.6 8v къса база

        Коментар


        • #5
          От: Въпроси за suzuki vitara 1.6 8v

          Да попитаммного нещо suzuki vitara 1.6 8v vs 1.6 16v кой от двата е по-добър защото от 16v се оплакват много

          Коментар


          • #6
            От: Въпроси за suzuki vitara 1.6 8v

            Хем казваш, че от 16 клапановия се оплакват много, хем питаш кой е по добър! Нещо не разбирам...
            Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

            0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X