Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новини и любопитно

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новини и любопитно

    Няма лошо и някой руски танк Т 90 да си напазаруват щото леото не се представя много добре в Сирия
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • От: Новини и любопитно

      Горното бе лека правокация към колегите, които преди година (че и по-скоро) уверено твърдяха, че не ни трябва армия (и в никакъв случай - руско оръжие), щото сме заобиколени от НАТО, което ще ни пази..
      Времената се менят - ще разберат, че на тази сцена всеки търси интереса си, а през годините интереса се мени... Никой не казва, че турците наистина ще изберат С400 - това може да е 'отклоняваща' маневра за постигане на други цели...
      Просто за съжаление живота поднесе доказателство за мнението ми...
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • От: Новини и любопитно

        Турците преди около 2 години пробваха с китайски вариант на С 300 но в последствие нещата не станаха.
        Погледни гърците колко руска техника ползват!

        Греция: 12 дивизионов С-300ПМУ1 на 2016 год. Кипр подписал соглашение о покупке С-300 (2 дивизиона + КП-РЛО) в 1996. В конце концов, приобрёл С-300ПМУ1 вариант, но из-за политических разногласий между Кипром и Турцией и интенсивного англо-американского давления С-300 была перемещена на греческий остров Крит

        https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1-300

        Сухопутные войска Греции — 21 комплекс 9К331 «Тор-М1», по состоянию на 2016 год

        https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2...5%D0%BA%D1%81)

        в 2008 году заказано 420 БМП-3 на сумму более 1,2 млрд евро. 22 июня 2009 года было заявлено о финальной стадии оформления контракта на 1000 машин.

        https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%9C%D0%9F-3
        Последно редактирано от gabocvet; 25-02-17, 19:21.
        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
        0878 79 20 61 Борис

        Коментар


        • От: Новини и любопитно

          За гърците отдавна е ясно... Въпроса бе колко бързо се мени ситуацията.
          Преди година всеки би се изсмял ако някой бе казал, че най-добрия съюзник на щатите, и най-силния НАТО-вски участник в района, ще се прегърне с руснаците, и ще проучва въпроса за закупуване на руска военна техника...
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • От: Новини и любопитно

            Това ми харесва



            Чрез добавяне на една междинна секция неуправляемите авиационни ракети се превръщат в управляемо оръжие, с което доста се разширяват възможностите на щурмовите хеликоптери и самолети.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • От: Новини и любопитно

              Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
              Защо си мислиш, че стандартните оловни акумулатори са по-малко опасни от литиевите (водорода по-малко ли е опасен? )?
              Не помня скоро да съм виждал оловна батерия да прави това, това, това или това

              Коментар


              • От: Новини и любопитно

                Влизал ли си в подводница, и виждал ли си акумулаторите им?
                Не бъркай промишлени акумулатори с домашни потреби Tо и с домашните потреби преди десеттина години един приятел - пишман (макар и сертифициран) механик си взриви акумулатора на колата
                Водород и кислород на едно място не са добра комбинация

                П.С. бас държа, че можеш да намериш клипчета и с гърмящи оловни акумулатора
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • От: Новини и любопитно

                  Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                  Чрез добавяне на една междинна секция неуправляемите авиационни ракети се превръщат в управляемо оръжие, с което доста се разширяват възможностите на щурмовите хеликоптери и самолети.
                  Това е на което руснаците му викат - дешево и сердито. С междинната секция постигат под 2 метра отклонение дори и по движещи се цели, което за обикновен НУРС с екстри си е съвсем прекрасно.
                  Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                  Коментар


                  • От: Новини и любопитно

                    Първи пускове в Иран на С300 ПМУ2

                    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                    0878 79 20 61 Борис

                    Коментар


                    • От: Новини и любопитно

                      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                      Това ми харесва
                      Чрез добавяне на една междинна секция неуправляемите авиационни ракети се превръщат в управляемо оръжие, с което доста се разширяват възможностите на щурмовите хеликоптери и самолети.
                      Предполагам знаеш,че идеята е доста стара.Явно сега е дошъл момента да се приложи при НУРС.
                      Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                      "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                      Джон Кенеди

                      Коментар


                      • От: Новини и любопитно

                        Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
                        Предполагам знаеш,че идеята е доста стара.Явно сега е дошъл момента да се приложи при НУРС.
                        Тя идеята може и да е стара, ама ВАЕ са успели да я реализират достатъчно добре доста наскоро. Доколкото знам, преди това е имало поне един американски опит с неудовлетворителни резултати. Не знам колко струва един такъв модул, но ми звучи добре. Ако искаш да млатиш по площи - пердашиш с немодифицираните НУР. Ако имаш нужда от по-прицелна стрелба - навиваш управляващия модул между бойната глава и двигателя и си ти. И няма нужда да пипаш нищо друго по самолета/хеликоптера и пусковата установка.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • От: Новини и любопитно

                          За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                          0878 79 20 61 Борис

                          Коментар


                          • От: Новини и любопитно

                            Това БЕШЕ,флотата е на нивото на което е била Втората Световна,сега ще има нов шут в правилна посока,а не харчене на пари за администрация........ма това е друга тема,тая графика след 5 години сьвсем друго ще казва.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Новини и любопитно

                              То графиката винаги така си е изглеждала . Като сложиш простичкия факт че 7 от десетте от другата графика са съюзници и реално харчат голяма част от парите за да купят оръжие от теб нещата изглеждат някак си по добре
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • От: Новини и любопитно

                                Бе трябва да се провери колко купуват точно тия, по някой самолет най-вече. Обаче доста си произвеждат, имат си развити индустрии.
                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X