Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разликата?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разликата?!

    Здравейте колеги,понеже не разбрах се извинявам за което,та въпроса ми е разлика в Ямаха ТТ и ТТР (600цц) само в килограмите и стартера ли е или има разлики и в двигателите,защото до колкото четох някой мнения някой казват,че ТТР бил по ''куц'' от ТТ!Не съм карал нито един от двата мотора,но на визия повече ми хареса ТТР (лично мое мнение),пак се извинявам за елементарният въпрос!

  • #2
    От: Разликата?!

    ТТ е звяра,моделите от 86 до 91г,след това окуцяват с едното копитце.

    Коментар


    • #3
      От: Разликата?!

      Понеже сега преобладават тези (ТТ и ТТР) от около 2000-та година,можете ли да ми кажете толкова коренна ли е разликата в моторите3,благодаря предварително

      Коментар


      • #4
        От: Разликата?!

        TTR не съм карал но ТТ имах 5 години, преди месец го продадох. Мотора е мощен и много издръжлив и непретенциозен. Истинско ендуро от старата школа. В същност това е Ямаховия аналог на Хонда XR, който също е класика в жанра.
        Обаче ако трябва да си говорим честно ТТ-то ми идваше малко тежко за засукани терени ама аз съм си гРъчав де .
        Сега по гората се движа със Сузуки DRZ 400 - доста по лек и компактен.
        Не знам къде точно имаш намерение да караш но ако търсиш машина със строго оффроуд предназначение виж по малките кубатури, цените вече са поносими.

        Коментар


        • #5
          От: Разликата?!

          Първоначално публикуван от mendi Преглед на мнение
          Обаче ако трябва да си говорим честно ТТ-то ми идваше малко тежко за засукани терени ама аз съм си гРъчав де .
          TTR e още с десет килограма отгоре.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X