Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    Ако са за външно и без ник мога да ти помогна
    Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
    LZ1NES

    Коментар


    • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      neshko

      По принцип имам и аз интерес.Кръгла, без ник, и възможно по-малка...да кажем две бройки.
      Нещо ми е много натоварено напоследък, та не знам кога ще можем да се видим, но иначе съм си клиент.
      Кажи как да се свържем, като мога?
      Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
      0887/осемпет 66 4осем

      Коментар


      • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        Първоначално публикуван от Маркони Преглед на мнение
        neshko

        По принцип имам и аз интерес.Кръгла, без ник, и възможно по-малка...да кажем две бройки.
        Нещо ми е много натоварено напоследък, та не знам кога ще можем да се видим, но иначе съм си клиент.
        Кажи как да се свържем, като мога?
        Те са стандартни 12см. Имам и едни 6см които някога ги правихме за огледалата. Иначе звънкаш на 0898 4 седем 4 6 нула 6 и ще се разберем.
        Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
        LZ1NES

        Коментар


        • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          Бих искал да поръчам две големи и две малки лепенки без ник,от Ракитово съм
          По добре късно от колкото никога .
          Нула89781нула019

          Коментар


          • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Имаш лс
            Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
            LZ1NES

            Коментар


            • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              Може ли и за мен също по 2 лепенки големи и малки?
              Nissan Terrano II 2.7tdi SWB
              Suzuki Jimny JLX Special

              Коментар


              • От: Re: От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                Пиши на л.с. адрес за доставка.
                Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                LZ1NES

                Коментар


                • От: Re: От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  Готово колега, получени. А случайно да имаш за вътрешно залепване? Ако имаш прати пак по 2. Благодаря
                  Nissan Terrano II 2.7tdi SWB
                  Suzuki Jimny JLX Special

                  Коментар


                  • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                    Нямам за вътрешно!А и скоро не се очертава да пускам.
                    Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                    LZ1NES

                    Коментар


                    • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      Здравейте колеги ! Някой можели да ми изпрати няколко стикери, малки и големи ?

                      Коментар


                      • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Първоначално публикуван от offroad-daihatsu Преглед на мнение
                        Здравейте колеги ! Някой можели да ми изпрати няколко стикери, малки и големи ?
                        Може ама само няколко! пиши на Л.С къде да се пратят
                        Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                        LZ1NES

                        Коментар


                        • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          Аз да се оплача......
                          Малкия стикер,за от вън,съм си го лепнал отзад на вратата на багажника.Бялата основа си е добре залепена но шаренийката се люпи като стар авто лак.И в скоро време ще си имам много хубав бял кръг.
                          А гледам на колеги същите лепенки ама по стари си седят без проблем!Само са поизбелели от слънцето.
                          Добре че имам и вътрешна та съм я пляснал гордо на страничното стъло на багажника,ама то па /стъклото/ е доволно затъмнено та само при определена светлина е по видима......
                          Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                          0888854582
                          Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                          Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                          Коментар


                          • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                            Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                            Аз да се оплача......
                            Малкия стикер,за от вън,съм си го лепнал отзад на вратата на багажника.Бялата основа си е добре залепена но шаренийката се люпи като стар авто лак.И в скоро време ще си имам много хубав бял кръг.
                            А гледам на колеги същите лепенки ама по стари си седят без проблем!Само са поизбелели от слънцето.
                            Добре че имам и вътрешна та съм я пляснал гордо на страничното стъло на багажника,ама то па /стъклото/ е доволно затъмнено та само при определена светлина е по видима......
                            Тази лепенка от къде е?
                            Защото неможе да е моя !Мойте ги правя с фолио над печата и няма как да се излюпи!
                            Но ако те дразни свирни и ще ти подаря една от моите да я лепенеш отгоре.
                            Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                            LZ1NES

                            Коментар


                            • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                              И моите са избеляли и олющени. И не, не са от Нешко.

                              Коментар


                              • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                И моите са избеляли и олющени. И не, не са от Нешко.
                                И за теб Ясене се отнася
                                Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                                LZ1NES

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X