Обява

Свий
Няма добавени обяви.

VPetrov.photography

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • VPetrov.photography

    Давам старт на идеята за виртуалната дружина с една молба от мен.

    Сигурно някой е обърнал внимание, друг не, но от известно време едно мое любимо хоби, започна да ми отнема толкова време и ресурси, че май вече не е хоби, почва да става работа. Имам и намерение и най-вече желание да насоча усилията си в посока фотография, включително и комерсиално. В тази връзка имам регистрирани два домейна

    VPetrov.photography
    VPetrov-photography.com


    Двата сочат към едно и също място, идеята е да бъдат максимално популярни в аспект фотография и всичко свързано с фотография.


    Цел, като се потърси фотография, заснемане и прочее, резултат да е възможно най-отпред... и въобще тези домейни да бъдат посетени от възможно най-много хора...

    Пускам статистика и ще докладвам резултатите...
    Последно редактирано от Венцислав Петров; 01-03-16, 10:15.
    VPetrov.photography

  • #2
    От: VPetrov.photography

    И още нещо, разгледайте портфолиото ми, другите раздели, пробвайте как работи всичко, има бутони за "шерване", изпращане и прочее. Пробвайте всичко, каквото видите. Моля и за обратна връзка, кой, какво не му харесва, харесва, кое работи не добре и т.н. Една сериозна помощ ще е, да се тества всичко как работи и да получа обратна информация ако нещо не е наред, дразни пречи и т.н.
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      От: VPetrov.photography

      Страхотни снимки! Респект. Не открих нещо по сайта, което да ме дразни или да не е наред.

      Коментар


      • #4
        От: VPetrov.photography

        Прави ми впечатление че менюто в ляво се показва върху снимките. Особено при броузер не на цял екран. Това не ми харесва а и затруднява навигацията назад по галерията.
        Друго нещо: сивия фон незнам дали ако е малко по-тъмен няма да е по-добре.

        Но колкото хора ще се изкажат, толкова мнения ще има. Незнам дали трябва да се взимат под внимание :-)

        В първия пост на темата е грешен урла към VPetrov.photography

        Коментар


        • #5
          От: VPetrov.photography

          Става ли дума за представяне на снимки, драмата с избора на цвят за фон е голяма... Общо взето това сиво е компромис между това да не пречи за възприемането на снимките а същевременно да се виждат стрелките за наляво надясно, които пък да не дразят със светли цветове...

          Иначе да менютата застъпват върху снимките, но идеята като цяло е една голяма визитна картичка... Ако някой желае да му реализирам конкретен фотографски проект това е друга работа, ще получи и други материали, начини за разглеждане и прочее...

          За грешният URL не разбрах, кой е грешен и в какво?

          И като отчет до момента, от вчерашният ден статистиките са като излитащ изстребител... рязко нагоре... Ако успеем да задържим това ниво, поне до момента не мисля че има какъвто и да е инструмент и начин който да се сравни с този резултат... Уникално, идеята работи перфектно!!!
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #6
            От: VPetrov.photography

            Венци, за грешния URL колегата вероято има предвид, че на първия ред, както и в подписа ти, си го написал с точка, а работелиящт линк е с тире.

            Иначе за идеята - и тук да кажа, че е много добра, и разбира се ще ходим по линковете и разглеждаме, за да се запази графиката на статистиката "като излитащ изстребител..."
            www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
            0898777327

            Коментар


            • #7
              От: VPetrov.photography

              Да, така е за цветовете на фона - труден е избор.
              Урл-а дето трябва да води към VPetrov.photography директно води към VPetrov-photography.com. Демек в първия пост липсва href="VPetrov.photography"

              То този домейн "photography" доста изчекнато изг;ежда, нетрадиционно. Та хората едва ли го свързват с интернет адрес. Поне засега де.

              Коментар


              • #8
                От: VPetrov.photography

                Точно така, "грешката" е вярна... Купих два домейна, първият е наистина VPetrov.photography защото се диктува лесно, пише лесно и т.н. но е нетрадиционен и търсачките му се "мусят"... Затова първият директно води към втория, който спазва всички традиции... Така се опитвам да "хвана" максимален ефект...
                VPetrov.photography

                Коментар


                • #9
                  От: VPetrov.photography

                  Честит дядо март.
                  На мен лично , не ми хареса едно нещо в навигацията. Когато сляза най доло на страницата , няма бърз бутон за качване нагоре, а трябва да скролвам пак цялата информация.
                  Другото, което не ми хареса е да има едновременно менюта на английски и български, за мен лично, по-добрия вариант е с бутон за смяна на езиците.
                  Не знам , дали умишлено , но от английския бутон за новини се сига до новини на български.
                  Същото е и с бутона за публикации , двата водят до българския текс.
                  Весели дни
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • #10
                    От: VPetrov.photography

                    Благодаря!

                    За навигацията ще поработя още.

                    Мен също много ме дразни липсата на два езика с превключване..., засега ограничение на софтуера, имам надежди скоро да го оправят.

                    За новости и публикации да, водят към едно и също място, трудно ми е да ги правя на два езика засега. Имам предвид най-вече, че и лекциите които водя и материалите, които пиша са на българскки почти 90%. Трудна работа е и с превода, сложна е материята и поне засега пробваме с моите и на жена ми усилия... Ето пример:

                    http://www.dpreview.com/forums/thread/3965005

                    Но съм си поставил задача, да повиша процента на материалите на английски и разбира се руски... За мое учудване, нали гледам статистики, до момента, (преди идеята с този форум) повечето прочитания са ми отвън. Четат с google преводач... ужас някакъв...

                    Пример:

                    http://www.dpreview.com/forums/thread/3939883
                    VPetrov.photography

                    Коментар


                    • #11
                      От: VPetrov.photography

                      Е, моите линкове четат основно руснаци, та не се учудвай за гуугле преводача.....
                      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                      Коментар


                      • #12
                        От: VPetrov.photography

                        Е, благодаря!
                        Аз пиша в няколко руски форума и да ти кажа с руснаците е малко странно. Опитвам се аз да си припомням руския, верно е, чета го идеално, но с писането съм някъде в трети клас... И гледам, постоянно постовете ми някой редактира... Накрая Модератора ми писа, виж сега, я си пиши на български, всичко ти разбираме, на руски само се мъчим и ти и ние...
                        VPetrov.photography

                        Коментар


                        • #13
                          От: VPetrov.photography

                          Снимал си моя Харлей! Може да си продължиш фотосесията с него когато пожелаеш.
                          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                          Коментар


                          • #14
                            От: VPetrov.photography

                            Брей, малък е света...! Снимах го на изложението, точно беше докаран от вносителя! Определено и категорично беше най-красивият мотор... Даже с Чинела се засякохме точно като си гласях статива да го снимам. И си мислех кой ли ще го купи...

                            Приемам с удоволствие..., страхотна възможност..., да сме живи и здрави ще се уговорим...!
                            VPetrov.photography

                            Коментар


                            • #15
                              От: VPetrov.photography

                              При мен никъде не работи десния бутон на препратките. Т.е. не мога да отворя в нов таб примерно, мога само с ляв бутон да отварям в настоящия таб.
                              Technical Rescue Direct - life lies in courage
                              http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X