Обява

Свий
Няма добавени обяви.

VPetrov.photography

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: VPetrov.photography

    При мен XP-SP3 и Мозила 44.0.2 се зарежда и вижда.
    Венци, резултатите при такива катастрофални светлинни условия са впечетляващи!

    Коментар


    • #32
      От: VPetrov.photography

      Благодаря! А как точно става работата, ще видиш лично, защото до края на този месец, трябва да съм снимал магазина ти. С други думи, виж там каквото ще подреждаш, че нямаш много време... ;-)
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #33
        От: VPetrov.photography

        Венци, не знам дали е търсен ефект, но забелязах, че в раздел "портфолио" първата колона от превюто на снимките за галериите е с по-голям размер от останалите и така колоната слиза надолу и визуално не е подравнена с останалите.

        Ето какво се вижда при мен:

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled-1.jpg
Прегледи:1
Размер:107.4 КБ
ID:5706052
        www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
        0898777327

        Коментар


        • #34
          От: VPetrov.photography

          Да, направих го така от естетична гледна точка, че иначе стои малко скучно... Надявам се не е дразнител...?
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #35
            От: VPetrov.photography

            Дразнител не е, но първата ми асоциация беше, че нещо се е разместило.
            www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
            0898777327

            Коментар


            • #36
              От: VPetrov.photography

              Венци, в раздел "customer zone" футъра не си е на мястото и припокрива менютата от лявата лента.
              www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
              0898777327

              Коментар


              • #37
                От: VPetrov.photography

                Благодаря, ще помисля, аз нали го гледам с паролата за вход и не съм о виждал как е без...
                VPetrov.photography

                Коментар


                • #38
                  Re: VPetrov.photography

                  Венци като гледам дизайна и автоматичния ресайз на сайта, предполагам, че е ползван боотстрап за ефектите, за съжаление повечето му опции не се поддържат от интернет експлорер 8 и по стари. С другите браузъри няма да има проблем. Тъй като хп отдавна е енд оф лайф мисля, че можеш да си позволиш да не работи на стари Интернет Експлорери.

                  Коментар


                  • #39
                    От: VPetrov.photography

                    Дани имайки предвид целта на сайта, едва ли някой с такъв браузер ще се поинтересува от моите фотографски възможности... А и като гледам статистиката и клиентите, това да се визуализира красиво на Iphone, е нещо повече от важно за бизнеса...
                    VPetrov.photography

                    Коментар


                    • #40
                      Re: От: VPetrov.photography

                      Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                      Дани имайки предвид целта на сайта, едва ли някой с такъв браузер ще се поинтересува от моите фотографски възможности... А и като гледам статистиката и клиентите, това да се визуализира красиво на Iphone, е нещо повече от важно за бизнеса...
                      Точно това имах предвид. На мен сайта ми харесва, глезорийките са приятни и има много добра визия на мобилни телефони.

                      Коментар


                      • #41
                        От: VPetrov.photography

                        Благодаря на всички, помощта беше впечатляваща държа да отбележа. Освен ако тук не присъства някой от админите на гуглето, който да ме е "цъкнал" директно, друго обяснения няма... Може разбира се изведнъж да съм станал любимият фотограф на голяма част от народа Български, но не вярвам...

                        Очевидно идеята има потенциал, с няколко приятели обмисляме как да го увеличим сериозно... Но всяко нещо с времето си, засега ще експериментирам разни похвати...

                        За да приключа с първи етап, ще се радвам на всякакви конкретни забележки по съдържанието, най-вече на портфолиото. Получих не малко, но който не го е гледал скоро, има сериозни промени. Ако пък имате време и ги пуснете директно през формата за контакт, съвсем ще се побъркат индексарите...
                        VPetrov.photography

                        Коментар


                        • #42
                          От: VPetrov.photography

                          Венци, нещо се е счупил линка на бутона "Новини". Води към http://www.vpetrov-photography.com/7odzrbgesc, което пък е липсваща страница и зарежда 404 page...
                          Не е лоша идея да си направиш редирект от "404 page" към някоя съществуваща.
                          www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                          0898777327

                          Коментар


                          • #43
                            От: VPetrov.photography

                            Действам...
                            VPetrov.photography

                            Коментар


                            • #44
                              От: VPetrov.photography

                              Оправено, благодаря Митко, виждаш неща, които пропускам...
                              VPetrov.photography

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X