Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Педал съединител FREELANDER TD4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Педал съединител FREELANDER TD4

    Здравейте,

    Преди няколко месеца(някъде юни 2015 г.) сменях с чисто нови долна помпа, съединител и маховик. Всичко беше ок.

    Декември ми потъна педала пред къщи но за късмет пред един сервиз. Майстора ми каза че сигурно е от горната помпа и смени горната помпа с нова и така карах около 600 км или месец...след което изведнъж скоростите започнаха много трудно да се превкючват и 20 минути след това вече не можех да карам освен на втора. При изключен двигател си привключват нормално.

    Закарах я отново при същия майстор и наля течност, обезвъздуши я и се оправи но след 350 км пак стана същото(потъна педала).

    Днес майстора ми каза че видял теч под скоростната кутия..което според него е от долна помпа. Но тя е само на 8 месеца..беше с гаранция 6 месеца от евро07.

    Май ще се наложи да купувам нова долна помпа и 250 лв за труд.





    Този майтап със съединителя ми излезе 2000 лв вече и се питам, дали не може да е от нещо друго, при положение че всички части са нови?

    Незнам какво да правя вече..

    колата е FREELANDER TD4 2005 ръчна скоростна кутия, 3 врати.

  • #2
    От: Педал съединител FREELANDER TD4

    Първоначално публикуван от onlysolo Преглед на мнение
    ... евро07.
    Следващата я вземи от другаде.

    Коментар


    • #3
      От: Педал съединител FREELANDER TD4

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Следващата я вземи от другаде.
      Точно!
      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

      Коментар


      • #4
        От: Педал съединител FREELANDER TD4

        От къде да я взема, излиза според вас че всичко освен евро07 е ок, поне като давате мнения нека са кнструктивни всеки може да **сере някоя подобна глупост.
        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 27-02-16, 16:45.

        Коментар


        • #5
          От: Педал съединител FREELANDER TD4

          Питаш откъде да вземеш оригинални части? Дарукар или Мото Пфое нищо ли не ти говорят?
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X