Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mercedes G Class

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Mercedes G Class

    Първоначално публикуван от Петков(Sidekick) Преглед на мнение
    Така като гледам човека просто искаше да се похвали,че има 50 палки за джип!
    Едва ли.

    Не познавам човек, който е дал 50 бона за МПС, и преди това е питал някой.
    Обикновено коментарите почват с представянето на играчката и почерпката за нея.

    Хората с финансови възможности, обикновено, взимат самостоятелни решения, защото си мислят, че имат капацитета да го правят, къде с основание, къде без,
    но в крайна сметка, който плаща, той поръчва.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #17
      От: Mercedes G Class

      Сериозно се оспами тази тема,дано човека само не си чеше пръстите.. Представям си каква ще му е евридейката,която притежава щом в гората иска да скача със такива Г-та..

      Коментар


      • #18
        От: Mercedes G Class

        Първоначално публикуван от Mercedes GClass7777 Преглед на мнение
        Здравейте група.Имам въпрос...Може ли да се намери читава Г-класа къса база ,автоматик и запазена за около 35-40000лв...в добро състояние и евентуално едни 15хил.лв да се дооборудва със хубави гуми окачване и т.н...Джипа ще се ползва за лов.Очаквам мнения за препоръки откъм двигател и т.н...
        Здравей то да ти кажа аз съм от групата....... успех с покупката .......та ако ви потрябва шИфиорин за ловните излети свиркай ...
        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

        Коментар


        • #19
          От: Mercedes G Class

          Кво му е на питането? Гагич май нейде продума, че ако огледаш подписите и проблемите, няма да се чудиш, а ще отговориш, ако можеш. И колко струва решаването на проблема в някои от ежедневно обсъжданите тук теми? А и Вени продума по- горе.
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X