Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся горивен резервоар за ТЛК 90 5VZFE 3,4 бензин 98г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся горивен резервоар за ТЛК 90 5VZFE 3,4 бензин 98г

    Здравейте колеги ,
    във връзка с газификацията на посочената джипка ми трябва горивен резервоар от такава за да сваля размерите за фланците на нивомера, горивната помпа и останалите присъединителни размери за тръбите.

    От колегата jja научих много полезна информация относно монтирания на този модел ТЛК втори горивен резервоар и реших да си поръчам необходимите елементи за направата му и да си направя един такъв.

    Затова ми трябва резервоар от които да сваля размерите за фланците на помпата и другите елементи.

    Ако някои разполага с такъв резервоар дори и изгнил или ударен искам само да сваля размерите и го връщам.

    Резервоарите на дизеловите и бензиновите екземпляри дали са еднакви?

    За услугата ще се отблагодаря подобаващо.

    Просто не ми се разглобява джипката предварително и да не мога да я ползвам докато тече пройзводствения процес.

    Като сложа газовата уредба моят основен резервоар ще ми е излишен но до тогава ...........

    Ако на някого му се върти същата идея като на мен за газифициране на посочения автомобил с монтаж на газовата бутилка на мястото на основния резервоар да се обади дали ще поръчвам елементи за един или няколко допълнителни резервоара няма да е проблем де се поръчат повече детайли.

    Поздрави.
    Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
    Място и хора към които да принадлежи ...

  • #2
    От: Търся горивен резервоар за ТЛК 90 5VZFE 3,4 бензин 98г

    Ами точно колегата jja продава такъв резервоар.....така,че проблема ти е решен!!

    Коментар


    • #3
      От: Търся горивен резервоар за ТЛК 90 5VZFE 3,4 бензин 98г

      Въпроса е решен.

      По снимката на резервоара пратена ми от колегата jja


      с малко проби и грешки успях да налучкам правилните размери,и да си направя резервоар за Тойотата.


      Сега и на мен ми е излишен оригиналния резервоар на ТЛК 90.
      Ако на някого му трябва да се обади,за моя изненада резервоара е като нов без никакви следи от ръжда отвън и от вътре.

      Като ми остане време ще кача скица с размери и снимки на готовия резервоар и на оригиналния.
      Последно редактирано от Николай Колев; 02-03-16, 19:36.
      Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
      Място и хора към които да принадлежи ...

      Коментар


      • #4
        От: Търся горивен резервоар за ТЛК 90 5VZFE 3,4 бензин 98г

        Милен съм от плевен от който купи джипа телефона ми е 0876 370637 нямам твоя телефон а искам да се чуем!

        Коментар


        • #5
          От: Търся горивен резервоар за ТЛК 90 5VZFE 3,4 бензин 98г

          Въпроса е решен благодаря на отзовалия се колега.
          Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
          Място и хора към които да принадлежи ...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X