Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Семеринг на кардана откъм раздатката

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Семеринг на кардана откъм раздатката

    Потърсих,но не намерих темата,какъв е размера на семерингата на задния кардан към раздатката?Моля някой ако знае точния размер да го напише,че онзи ден я търсиха в два магазина и неможаха да ми кажат със сигурност точния размер!Предварително благодаря колеги.

  • #2
    От: Семеринга на кардан към раздатката.

    Размера е 36х50х7.Аз сложих 35х50х7, работи без проблем.Лесно се избива-с отверката.Набиването задължително с подходящ дорник.Придварително източи маслото на раздатката,ако не цялото то поне наполовина.Като купуваш семеринга гледай да е кафяво-червен на цвят.Черните по бързо прегарят.

    Коментар


    • #3
      От: Семеринга на кардан към раздатката.

      По-често тамошния теч не е от семеринга. Ако след смяната пак тече ще трябва да почерпиш бира
      Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
      Най-добрите ми спомени са предстоящите!

      Коментар


      • #4
        От: Семеринга на кардан към раздатката.

        Sobax,вчера прочетох поста за теч от чашката на кардана и в действителност не съм установил точно от къде тече при мен защото няма как да установиш със сигурност от къде е,за това трябва да приложа метода на елиминирането!Не ми пречи преди това да прегледам кардана,но аз искам да знам и размерите на семеринга за всеки случай.

        Коментар


        • #5
          От: Семеринг на кардана откъм раздатката

          Благодаря колега valevv за размерите,ще има в предвид и другото за което ме съветваш.Sobax,за черпня съм винаги готов,който иска и да покара малко OfRoad,да заповяда при мен,само че ще черпя ракия защото бира още не съм почнал да произвеждам! С.Елов дол Общ.Земен а тел. ми е 0877/701740.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X