Обява

Свий
Няма добавени обяви.

2.3 V5 Не се задържа на скорост, потегля като на свободна.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: 2.3 V5 Не се задържа на скорост, потегля като на свободна.

    Здрасти днес се разбра какво е. Значи лявата полуоската е превъртяла в вътрешното каре, новото каре е 58лв, полуоската 350лв. Сега търся полуоска на старо, но намирам само дясно в мегапартс утре ще им взънна все пак. Отдясно всичко е наред, някой ако може да помогне по някакъв начин с намирането на частта ще съм благодарен, било (морга, лично или някаква друга информация) също ще мина от авточастите да питам същата полуоска в кои други мотори и модели на VW се монтира и дали е от значение "4motion".

    Поздрави.

    Коментар


    • #17
      От: 2.3 V5 Не се задържа на скорост, потегля като на свободна.

      Явно хапчето за познаване действа!

      Коментар


      • #18
        От: 2.3 V5 Не се задържа на скорост, потегля като на свободна.

        Първоначално публикуван от fuxdface Преглед на мнение
        ... и дали е от значение "4motion"...
        Да,има.На моделите само с предно са различни,но е възможно размера на полуоската да съвпада от Пасат или някое Ауди,Сеат или Шкода.На размери са...
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • #19
          От: 2.3 V5 Не се задържа на скорост, потегля като на свободна.

          Аз скоро купувах лява полуоска излезе ми 80 лв. Незнам дали лявата на 4motion и на останалите модели е еднаква, но по-вероятно да. При дясната може и да има разлика. Тази която взех беше от някакво ауди, най вероятно A3. В mobile-то има стотици обяви за такива голфове на части, там е най-лесно да потърсиш.
          Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
          http://www.facebook.com/JeepBG
          LZ1GGC

          Коментар


          • #20
            От: 2.3 V5 Не се задържа на скорост, потегля като на свободна.

            За сега знам, че задължително трябва да е 2.3 V5 AGZ и 4motion иначе Може и от BORA. Специално за шкода и ауди или сеат не съм гледал тая вечер ще сравнявам размерите. Иначе резултати от бора и голф за сега няма онлайн.

            Коментар


            • #21
              От: 2.3 V5 Не се задържа на скорост, потегля като на свободна.

              Имам пуснати обяви в горе посочените форуми включително и тука. Та сега видях имам ЛС в vwclub.bg някакъв е писал, че го има за 60лв. Та чакам да ми даде телефон...

              Коментар


              • #22
                От: 2.3 V5 Не се задържа на скорост, потегля като на свободна.

                Проблемът е решен, полуоската която получих от колега в форума (vwclub.bg) излезе измама (браво, казвам измама понеже му звъннах два пъти днес и след това си изключи телефона) подобна е но излезе малко дълга което нямаше как да измеря с закачени карета по него...

                След това майстора в сервиза се сети за приятел който се занимава с това и донесе две полуоски 1.9tdi 131hp 4motion и една от ауди ТТ quattro и точно това от ТТ-то пасна, само дето самият прът на полуоската е малко по дебела. Парите все ще си ги върна понеже полуоската наистина е здрава, само трябва да разбера за каква кола е.

                Другото което забелязах при "зацепване" предаване на въртеливо движение от кутията към полуоската (като сменя предавка и пусна съединителя) се чува леко едно-кратно чукване. До сега като бях на задно го нямаше, та ме съмнява карето понеже не го сменихме (изглеждаше смазано и здраво) понеже майстора беше до 13:00-14:00, но след горе посочените проблеми работи до 4 часа и не му се чакаше още, абе голям филм днес. Някой ако има идеи за това почукване дали може да е от карето или полуоската нека сподели (понеже се чува от ляво).

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X