Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Общински дивотии

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Общински дивотии

    Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
    10/380....да не са 20/380...Тия 10 киловолта далекопроводи вече много рядко се срещат.
    10 киловолта са . В София поне аз не съм срещал 20 . И на двата завода подстанциите са 10/380 а горе в ТУ има 12 подстанции .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #17
      От: Общински дивотии

      Първоначално публикуван от petkof Преглед на мнение
      може ли снимка на телфера ,плийз
      Тия дни ще го снимам че е позатрупан . Чисто нов в сандък е на завод Христо Смирненски е . Ще му видя и каква цена са му определили .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #18
        От: Общински дивотии

        Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
        Може ли малко повече инфо, понеже документи не се отменят със задна дата.
        Ами то това е инфото. Пристроявам до работилницата офис сграда върху общински терен с отстъпено право на строеж за съществуващите сгради /така е закупен/. Съответно, искат ми да си платя още отстъпено право на строеж съгласно площта на новата сграда, да изработя ПУП и т.н.. Плащам си, одобряват ПУП, получавам стр. разрешение, строя, приемам строежа, радвам ме се и изведнъж - бум. Жената вика - да си бяхме нарамили раниците 91-ва година и да се бяхме махнали от тази кьопава държава, сто пъти по-добре щяхме да сме, сега вече одъртяхме и не ставаме за тая работа.
        Тази тема не случайно я започнах, описвам само два случая, касаещи общината, но мога да опиша ред дивотии, касаещи държавата ни и пряко допринасящи за затрудняване на работата на фирмата.
        На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
        "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

        Коментар


        • #19
          От: Общински дивотии

          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
          Колега разполагам на склад с електрооборудването за цял нов завод който на времето не построихме . Имаме 2 чисто нови трансформатора 10/380 на 630 киловата .
          Аз съм до 20 киловолта далекопровод и ми трябва 100 kvA трафо. Ама останалите споменати неща са интересни за поглеждане.
          На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
          "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

          Коментар


          • #20
            От: Общински дивотии

            Първоначално публикуван от ag ro Преглед на мнение
            Аз съм до 20 киловолта далекопровод и ми трябва 100 kvA трафо. Ама останалите споменати неща са интересни за поглеждане.
            В София са.
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #21
              От: Общински дивотии

              Първоначално публикуван от ag ro Преглед на мнение
              Ами то това е инфото. Пристроявам до работилницата офис сграда върху общински терен с отстъпено право на строеж за съществуващите сгради /така е закупен/. Съответно, искат ми да си платя още отстъпено право на строеж съгласно площта на новата сграда, да изработя ПУП и т.н.. Плащам си, одобряват ПУП, получавам стр. разрешение, строя, приемам строежа, радвам ме се и изведнъж - бум. Жената вика - да си бяхме нарамили раниците 91-ва година и да се бяхме махнали от тази кьопава държава, сто пъти по-добре щяхме да сме, сега вече одъртяхме и не ставаме за тая работа.
              Тази тема не случайно я започнах, описвам само два случая, касаещи общината, но мога да опиша ред дивотии, касаещи държавата ни и пряко допринасящи за затрудняване на работата на фирмата.
              Да те водя при една организация за защита от ЧСИ, пуснали са подписка до Еврокомисията, събират документи на пострадали от такива злоупотреби? Един дядо го търсят за данъци на апартамент, продаден преди 15 години. Шият му 90 лв. месечно за сградна инсталация, при спряно парно и липса на топли тръби. Обърнеш ли другата буза на тия ще ти отхапят главата! Аз ако съм ще си ползвам сградата, като не зачитат закона що аз да го зачитам?

              Коментар


              • #22
                От: Общински дивотии

                Първоначално публикуван от petkof Преглед на мнение
                може ли снимка на телфера ,плийз
                Това е . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4669.JPG
Прегледи:1
Размер:527.2 КБ
ID:5776014Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4667.JPG
Прегледи:1
Размер:519.0 КБ
ID:5776015Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4659.JPG
Прегледи:1
Размер:161.5 КБ
ID:5776016Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4658.JPG
Прегледи:1
Размер:189.5 КБ
ID:5776017Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4657.JPG
Прегледи:1
Размер:187.4 КБ
ID:5776018
                Последно редактирано от sek.1; 15-12-17, 19:52.
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #23
                  От: Общински дивотии

                  голямо ми е като габарит,благодаря за снимките

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X