Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Май пак ще купувам джипка!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Май пак ще купувам джипка!!!

    Първоначално публикуван от нихорлиев Преглед на мнение
    Не се дразнете за Тойотите.............................дайте да намерим нещо, че ме тресе треска.
    Какво не му харесваш на тераното колега? Че не става за хард офроуд, е ясно. Щом гледаш и ЛР дълга база значи и терано може дълга база. Че е по високо от колкото широко, така е но вътре си е доволно широко, а и на дългата база багажника му е почти 2 кубика с паднали седалки
    Nissan Terrano 2.7 TDi
    ----------------------------
    Нещо което работи - не се пипа!

    Коментар


    • #32
      От: Май пак ще купувам джипка!!!

      Първоначално публикуван от D. Bibov Преглед на мнение
      Какво не му харесваш на тераното колега? Че не става за хард офроуд, е ясно. Щом гледаш и ЛР дълга база значи и терано може дълга база. Че е по високо от колкото широко, така е но вътре си е доволно широко, а и на дългата база багажника му е почти 2 кубика с паднали седалки
      Нищо против нямам Тиранозавъра, но за оффа, който караме, късата база е за предпочитане. Пък и дали ще му понесе да развърта 33-ки?

      Коментар


      • #33
        От: Май пак ще купувам джипка!!!

        И аз съм за П2.Бензиново със супер селект.Всъщност разликата между къса и дълга база не е повече от една педя,та лично аз не бих си купил къса,ама каквато ще дае.Е,за моите си нужди говоря...
        Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
        Най-добрият ром е студеният ром!
        Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

        Коментар


        • #34
          От: Май пак ще купувам джипка!!!

          Първоначално публикуван от нихорлиев Преглед на мнение
          Нищо против нямам Тиранозавъра, но за оффа, който караме, късата база е за предпочитане. Пък и дали ще му понесе да развърта 33-ки?
          Ако говориш за мотора, аз разлика между 31" и оригиналния размер гуми с 2.7 тди почти не усещам разлика в ускорението. Достатъчно пъргав и се джипа.

          С достатъчно повдигане и рязане на малко ламарини няма проблем и 33 да събереш.
          Nissan Terrano 2.7 TDi
          ----------------------------
          Нещо което работи - не се пипа!

          Коментар


          • #35
            От: Май пак ще купувам джипка!!!

            Първоначално публикуван от нихорлиев Преглед на мнение
            20/100 стига ли ги на офф2
            За този офф2 дето го карате ако падне на 25/100 може да хвърляш шапка .
            Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

            Коментар


            • #36
              От: Май пак ще купувам джипка!!!

              Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
              За този офф2 дето го карате ако падне на 25/100 може да хвърляш шапка .
              Ей младежо, жив ли си бе? Не си идвал скоро с нас.

              Коментар


              • #37
                От: Май пак ще купувам джипка!!!

                Не залъгвайте човека , че с бюджет 6-7 ще се класира за Тойота...жива и здрава..и с различен мотор от умрял /!!!/ 2л-т...
                0899 шест5313нула
                За всекиго по нещо

                Коментар


                • #38
                  От: Май пак ще купувам джипка!!!

                  Терано къса база също е на дневен ред.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Май пак ще купувам джипка!!!

                    Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                    Да.Минимум 11/100 на асфалт на дълго и то при 100-110км/ч
                    Тука мога да поспоря...говорим за оригинален размер гуми.
                    Ford Maverick II 2.3 XLT
                    Ford Mondeo MK5

                    Коментар


                    • #40
                      От: Май пак ще купувам джипка!!!

                      Първоначално публикуван от нихорлиев Преглед на мнение
                      Терано къса база също е на дневен ред.
                      Спарки ме върна в руслото на разума. Отпада.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Май пак ще купувам джипка!!!

                        А защо не корейското Паджеро.Галопер.За тези пари се ще намери добро и без ръжди.Още ме е яд че се продадох моето.
                        +359 889 301 623 Явор
                        Suzuki Grand Vitara 2,0л.2007

                        Коментар


                        • #42
                          От: Май пак ще купувам джипка!!!

                          След като си карал ОФА, казваш че не искаш да е ОФБ, но не те ли блазни исузовия агрегат 3.2V6 , ще се изкефиш на мощността му

                          Коментар


                          • #43
                            От: Май пак ще купувам джипка!!!

                            Първоначално публикуван от нихорлиев Преглед на мнение
                            Спарки ме върна в руслото на разума. Отпада.
                            Ако решиш да не се качваш чак на 33-ки е вариант. Но за 33-ки не става без сериозни преработки по предницата. Иначе душа има. За "тясно и високо" е до някъде оптична заблуда - да, тавана е по-високо, но тежащите неща са ниско и компенсират центъра на тежестта. За сметка на това вътре седиш като на трон - на мен лично не ми допадат джипките, в които си полулегнал. Терано 1 например е така, а иначе като шаси и ходова част са абсолютно идентични.

                            Клатенето като пате също е мит - клати се не заради компоновката си, а заради калпави амортисьори - моето вдиганто се клати на порядък (буквално) по-малко от заводско не-вдигнато.

                            Имал си фронтера - еми сравними са по всички показатели, здравина включително. ИМХО. Само кормилното управление си има кусурите, но пък не е като да няма какво да се направи по въпроса.

                            Но пак - за гуми над 31 и извращения си трябват сериони интервенции по предницата. То според мен и за фронтера важи същото но по неин адрес не мога да ръся компетенции.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Май пак ще купувам джипка!!!

                              Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                              След като си карал ОФА, казваш че не искаш да е ОФБ, но не те ли блазни исузовия агрегат 3.2V6 , ще се изкефиш на мощността му
                              За блазнене, блазни ме. Гледам, че има няколко и то на добри цени, но все дълги бази. Пък и там ще трябва яко вдигане и рязане за 33-ки. Иначе са зверове с този мотор, карал съм около 200 км такава, просто не е истина.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Май пак ще купувам джипка!!!

                                Дай тел
                                888660197

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X