Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на джип - моля за помощ!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Покупка на джип - моля за помощ!!!

    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
    ...и Гагич да направи презентация на най-добрия джип.
    Няма, защото, нали няма смисъл да се повтаря, че най-хубавият джип е "къстъм" компилацията между следните компоненти:
    ОМ602->Borg Warner T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->31"AT
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #32
      От: Покупка на джип - моля за помощ!!!

      Първо: Ше се цитирам:

      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
      "Мойто гардже е най-хубаво" винаги ми е звучало тъпо !
      та и за това те давам за пример.

      Второ: Това, в подписа, си е от завода.

      Трето: Ти па да не си с DANA60, та да даяни на 4-500-те ти коня с асфслтовите гуми по мократа трева над Карадере ?!

      P.S. Не се хАби да гугълираш кво е DANA60.

      P.P.S. Отпусни се, бъзикам се !
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #33
        От: Покупка на джип - моля за помощ!!!

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        Няма, защото, нали няма смисъл да се повтаря, че най-хубавият джип е "къстъм" компилацията между следните компоненти:
        Не си прав Гагич

        ОМ602->Borg Warner T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->31"AT = SSang Yong / Daewoo Musso

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SsangYong_Musso_front_20080320.jpg
Прегледи:1
Размер:143.8 КБ
ID:5703341
        Последно редактирано от rosen_offroad; 21-02-16, 05:11.
        Land Rover Discovery II, V8 4.0
        VW Golf VI variant
        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

        Коментар


        • #34
          От: Покупка на джип - моля за помощ!!!

          Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
          Не си прав Гагич

          ОМ602->Borg Warner T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->31"AT = SSang Yong / Daewoo Musso
          Именно, но по (не)ясни причини "Джоу" май се срамува да напише марката в подписа си.
          Те и музикалните ноти са 8, всеки може да ги изсвири наредени на пиано, но...
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #35
            От: Покупка на джип - моля за помощ!!!

            SsangYong са си хубава марка.Разбирасе не е като BMW,AUDI или Mercedes.Аз карам SsangYong Rexton 2.9 tdi и съм доволен.А и на визия ми харесва.
            SsangYong Kyron 2.7 xdi 163 hp,Automatic 5G tronic transmission with DPF 2008 година /

            Коментар


            • #36
              От: Покупка на джип - моля за помощ!!!

              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
              ...и ако ще е Мерцедес, трябва задължително да е автомат.
              ....
              И защо тъй ? Ръчните скорости са чупливи , или що ?
              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

              Коментар


              • #37
                От: Покупка на джип - моля за помощ!!!

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                Именно, но по (не)ясни причини "Джоу" май се срамува да напише марката в подписа си.
                Те и музикалните ноти са 8, всеки може да ги изсвири наредени на пиано, но...
                Причината е, че не е нужно да натрапвам какво имам, щото не виждам кой го интересува.
                За мен това са два тона желязо, които заместват туристически обувки и раница в планината, които стават и за в града, за теб - явно повод за гордост.
                Не си спомням да съм обяснявал к'ъф ми е джипа, точно поради непознаването на марката,
                и в тази връзка пиша само в теми, в които мога да съм полезен с това което знам.
                ...
                За нотите си прав,
                но това, че някой имАл възможността да си купи скъп музикален албум, щото е актуален,
                не променя факта, че може да е глух, и/или музикален инвалид.

                Гагич, сигурно всеки има некви комплекси,
                но твоите забавляват целия форум !

                ... ма, аре да не скапваш и тая тема.

                Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                И защо тъй ? Ръчните скорости са чупливи , или що ?
                Не, тук вече съм пристрастен.
                Много ми харесват мерцедесовите автомати като работа.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #38
                  От: Покупка на джип - моля за помощ!!!

                  Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                  Причината е, че не е нужно да натрапвам какво имам, щото не виждам кой го интересува.
                  ....
                  Не си спомням да съм обяснявал к'ъф ми е джипа, точно поради непознаването на марката,
                  и в тази връзка пиша само в теми, в които мога да съм полезен с това което знам.
                  ....
                  Ми хората си слагат в подписите: УАЗ-ГАЗ-Нива-Витара-Кия, пък не виждам някой (като тебе) да го е срам от това. А колко ти е велик джипът лично ти си пуснал три теми, за да обясняваш това.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • #39
                    От: Покупка на джип - моля за помощ!!!

                    Пак се оспами темата.
                    Grand Cherokee WJ
                    Dodge Caliber
                    E 430 4-matic-T(S210)
                    GLK

                    Коментар


                    • #40
                      От: Покупка на джип - моля за помощ!!!

                      Първоначално публикуван от Пламен С Преглед на мнение
                      Пак се оспами темата.
                      М`да, да вкараш "Мусо" между "Диско" и "МЛ" си е спам отвсякъде.
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • #41
                        От: Покупка на джип - моля за помощ!!!

                        Колега, ако не държиш на имиджова кола от по-висок клас защо не се огледаш за някой хюндай бензин? предполагам има модели , които попадат в твоят ценови диапазон?
                        виж тази темавhttp://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=206609
                        поздрави и успех с покупката!!!!☺

                        Коментар


                        • #42
                          От: Покупка на джип - моля за помощ!!!

                          Всеки път едно и също в почти всяка тема.Човека пита за мнения от притежатели на описаните модели а съветниците са повече от тях.В последствие излизаме виновни че си хвалим возилата.
                          Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                          Коментар


                          • #43
                            От: Покупка на джип - моля за помощ!!!

                            Към колегата с темата ако ти се разкарва до Карлово ела да ти дам да пробваш Мл.Да ти обесня какво да гледаш при евентуална покупка.Разбира се ако се спреш на модела.0898432037 Даниел
                            Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                            Коментар


                            • #44
                              От: Покупка на джип - моля за помощ!!!

                              Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                              Към колегата с темата ако ти се разкарва до Карлово ела да ти дам да пробваш Мл.Да ти обесня какво да гледаш при евентуална покупка.Разбира се ако се спреш на модела.0898432037 Даниел
                              Нещо конструктивно...
                              Мога да помогна със същото,ГЧ 2,7.
                              Grand Cherokee WJ
                              Dodge Caliber
                              E 430 4-matic-T(S210)
                              GLK

                              Коментар


                              • #45
                                От: Покупка на джип - моля за помощ!!!

                                Привет. Росен и Младен за Д2 са го казали точно и подробно. И може да им се вярва напълно. От 2006 г. до сега си имам Д2. С всичките условности за марката и модела това си остава лично за мен най-доброто съчетание между семеен автомобил и такъв за извън пътя. Но искам друго да напиша, за багажа. Никога не стига. От Москвич, Форд Сиера, Гранд Вояджър и сега Диското. Винаги в началото ти изглежда огромен и достатъчен, но с времето условният " екипаж" се научава да качва все повече и повече " необходими " според тях вещи. Същото ще важи и за теб. С времето ще поискаш по-голяма и удобна палатка, по-голяма маса, столовете от два, стават три или четири. Посудата винаги е еднаква / освен, ако не е за еднократна употреба / независимо дали си за един ден или за седмица. Расте количеството храна и вода / напитки /, т.е. броят на хладилните чанти, а може и хладилник , барбекю и т.н., т.н.
                                Та, наистина си направи сметка за какво ще ползваш автомобила. Поздрави.
                                Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                                "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                                "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X