Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на бъги, откъде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Покупка на бъги, откъде?

    Здравейте,

    Искам да си купя/внеса бъги поне 400cc без значение китайско или не.
    Тук в БГ няма хубави модели и обяви на приемливи цени (4000лв).

    Искам да попитам за сайтове като мобиле, но за Австрия, Италия и тн откъдето мога да си намеря машина и по някакъв начин да я внеса тук?
    Търсих в google за представители на такива машини, но нищо не намерих..

    Някакви идеи?

    Благодаря!
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:88.2 КБ
ID:6108591
    Машината може само толкова, колкото задкормилното устройство. : )
    Само смелост не стига - Трябва да си малко луд !!

  • #2
    От: Покупка на бъги, откъде?

    И аз търся ,абонирам се.
    Honda CRF 250 X
    Touareg 3.0 TDI

    Коментар


    • #3
      От: Покупка на бъги, откъде?

      Е бе хора, па дано си изберете нещо.http://motori.cars.bg/?go=moto&search=1&advanced=&fromhomeu=1&stateId=1&categoryId=2&brand_motoId=0&model_moto=&cubatureFrom=0&cubatureTo=0&yearFrom=&priceFrom=&priceTo=&cu rrencyId=1&regionId=0&offersFor4=1&offersFor1=1&filterOrderBy=1 И знай че да си го внесеш, никак няма да ти излезе по евтино.
      Последно редактирано от DIMILIEV; 17-02-16, 17:27.
      При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

      Коментар


      • #4
        От: Покупка на бъги, откъде?

        Тези който са в БГ съм ги гледал вече.
        Машината може само толкова, колкото задкормилното устройство. : )
        Само смелост не стига - Трябва да си малко луд !!

        Коментар


        • #5
          От: Покупка на бъги, откъде?

          Първоначално публикуван от FPS Преглед на мнение
          Тези който са в БГ съм ги гледал вече.
          Е тогава ще трябва да увеличиш лимита, от лв. в евро задължително. И още доста пошибалки, докато се сдобиеш с нещо от това което гледаш по снимките.
          При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

          Коментар


          • #6
            От: Покупка на бъги, откъде?

            И аз съм ги гледал , гледал, но RZR за 4000 не видях. Чакам ги да паднат .
            Иначе тук има интересни неща на приемливи цени
            https://www.donedeal.ie/all?area=Ireland
            НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА -ИМА САМО ПО ТРУДНИ И ПО СКЪПИ
            Всички искат да се върнат към природата, но никой пеша...

            Коментар


            • #7
              От: Покупка на бъги, откъде?

              Ариел Номад харесва ли ти ? Имам идея да направя един брой едно към едно с оригинала като тръбна конструкция . Разбира се ще има разлики , но основно ще са в цената. Оригинала започва от 60000 евро.


              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:nrm_1420568466-nomadfront.jpg
Прегледи:1
Размер:155.7 КБ
ID:5710644
              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

              Коментар


              • #8
                От: Покупка на бъги, откъде?

                Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                Ариел Номад харесва ли ти ? Имам идея да направя един брой едно към едно с оригинала като тръбна конструкция . Разбира се ще има разлики , но основно ще са в цената. Оригинала започва от 60000 евро.


                [ATTACH=CONFIG]861876[/ATTACH]
                Калкулирал ли си цена?
                Смятах за копиране на рзр , но до двойното стигнах и дотам.
                Смятам че в този форум има доста хора които се интересуват от бюджетно бъги изпълнено с достъпни за БГ пазара части.
                НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА -ИМА САМО ПО ТРУДНИ И ПО СКЪПИ
                Всички искат да се върнат към природата, но никой пеша...

                Коментар


                • #9
                  От: Покупка на бъги, откъде?

                  Гледам снимката и се чудя тази перка и радиатор не е са ли много лошо изложени отпред? Също и тия калници движат ли се с колелото или ако не се движат това какви ходове нагоре има?
                  Вярвам, че екипа на г-н Чолаков може да го направи много по-добре и 4х4. А ако е 4х4 би излязло добра ралиджийка, особено като гледам UTV-та какво правят в последно време.
                  Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                  Телефон - в профила!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Покупка на бъги, откъде?

                    Раде, при толкова близко разположени калници и гуми-може да бъдеш абсолютно сигурен, че калника се движи заедно с гумата.
                    А за ходовете-за тези машинки ходовете не са от първостепенна важност, Това не е траял, та да се разчекват до 90 градуса. Търси се стабилност в завой, и по неравен път.
                    Доста различни концепции на окачването.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Покупка на бъги, откъде?

                      В интерес на истината ходове Номада има доволно големи. Калника се движи заедно с колелото и с тези дълги А-рамена може да постигне "чудеса" .... докато не строши каре. Ариел Номад е машина създадена само със задно задвижване . Такава мисля да я направя и аз , мислих варианти за 4х4 обаче мотора всеки път отиваше отпред. Аз поне не се сещам за донор на задвижване които е със заден двигател и двойно предаване. Плюс това задното предаване предлага повече забавление при каране. Дори и да се ползва за състезания със сигурност знам , че родните ни бъги състезатели не ползват предното предаване защото им "яде" мощност , а от там и скорост. Големите 235/75R15 гуми осигуряват мн. добро сцепление дори само на задно.
                      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Покупка на бъги, откъде?

                        Донор 4х4 със задно разположен двигател е т2 синхро.или субару бусче не мога да се сетя как му беше модела.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Покупка на бъги, откъде?

                          Доста от бъгитата 4х4 са с някакъв двигател куплиран на скоростна кутия от фолксваген с промемени предавки и някакъв малък преден диф. Предните гуми в повечето случаи са с размер по-малък от задните, като е съобразено с това предавателното число. Ползата от предното е много малка и на нашите писти е само когато е много мокро и много кално.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #14
                            От: Покупка на бъги, откъде?

                            Зависи за какво ще се използува машината. Ако е за спортни амбиций нещата отиват на завоска машина и тунинг , което само по себе си дава лоша цифра. Писти в БГ - малко и ангажимента е друг.

                            До колкото разбирам става въпрос за развлекателно - екпедиционна машина към каквато съм се насочил и аз. От там идва и ограниченията в бюджета и варианта за самосглобка и стокови преправени детайли. Имайки в предвид , че ще се кара по произволни трасета и липса на втора или подържаща машина се налага и наличие на задвижване 4х4. До този извод от опит.

                            Колегата milenatv е прав за т2 синхро.или субару като донор.
                            Остава калкулация за куплиране на всичко в едно и кой ще го изработи.
                            НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА -ИМА САМО ПО ТРУДНИ И ПО СКЪПИ
                            Всички искат да се върнат към природата, но никой пеша...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Покупка на бъги, откъде?

                              Значи със синхро пак отиваме на преден двигател . Това започва да прилича вече на автомобил ,а не на бъги.
                              ПП. Тука има един всепризнат специалист по бъгита /др.Петров/. Той най-добре може да каже какви са възможностите за 4х4.
                              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X