Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Audi Allroad vs Skoda Octavia Scout vs Subaru Outback vs Alfa Romeo Crosswagon vs ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Audi Allroad vs Skoda Octavia Scout vs Subaru Outback vs Alfa Romeo Crosswagon vs

    Здравей!С риск да ме нахока половината форум,аз виждам нещата така....Алфа-та не я препоръчвам на най-големият си враг...Тъпкана е с екстри,добра цена....НО калпаво окачване...ако се счупи нещо е цифра,има да висиш по майстори и последно супер бързо им падат цените като автомобил 2-ра употреба.Субарото е добре ама трябва да се примириш с големият разход на бензин,като цяло не мога да кажа лошо за Субару.Според мен Ауди е най-удачен избор...мощен дизелов двигател,икономичен,що годе добра изработка и качествени материали,ако нещо не те накефи може да му вземеш добри пари....Шкодата е евтината изработка на А6 allroad....като визия не ми допада...евтина пластмаса,дървено ми се струва...Все пак мое мнение успех с избора и поздрави

    Коментар


    • #32
      От: Audi Allroad vs Skoda Octavia Scout vs Subaru Outback vs Alfa Romeo Crosswagon vs

      Първоначално публикуван от cLd Преглед на мнение
      Здравей!С риск да ме нахока половината форум,аз виждам нещата така....Алфа-та не я препоръчвам на най-големият си враг...Тъпкана е с екстри,добра цена....НО калпаво окачване...ако се счупи нещо е цифра,има да висиш по майстори и последно супер бързо им падат цените като автомобил 2-ра употреба.Субарото е добре ама трябва да се примириш с големият разход на бензин,като цяло не мога да кажа лошо за Субару.Според мен Ауди е най-удачен избор...мощен дизелов двигател,икономичен,що годе добра изработка и качествени материали,ако нещо не те накефи може да му вземеш добри пари....Шкодата е евтината изработка на А6 allroad....като визия не ми допада...евтина пластмаса,дървено ми се струва...Все пак мое мнение успех с избора и поздрави
      Здравейте,
      от два месеца карам Алфа Кросвагон Q4.
      Ще дам пояснение за модела, защото гледам, че колегите малко ги бъркат. Кросвагона е 4х4, Спортвагона е с предно предаване и двете са на базата на модел 156. Кросвагоните са само с един двигател - 1.9 дизел 150 к.с. и са произвеждани само две години - от 2005 до 2007. Има и Спортвагони 4х4 и май има с по-силни двигатели, но не съм се интересувал, защото всички са с нисък клиренс. Кросвагона е със 7 см по-висок клиренс и е моята кола - държи се перфектно на асфалт и на черните пътища - примерно за лек офроуд.По ходовата част само по - скъпи са й амортисьорите и трудно се намират, останалите части са от Спортвагон и ги има. Не знам цените на частите на Ауди и Субару, но не ми се вярва на Кросвагона да са по-скъпи. Алфата е наблъскана с екстри, които ги нямат много по-нови модели коли, да не говори за Шкодите - противобуксуваща, стабилизираща и тем подобни. Пробвах я вече в различни ситуации - в снега и по леда по баирите върви като джип. Завоите с висока скорост взима като трамвай. Разхода й - извънградско - м/у 6 и 7 л/100, градско в студовете е над 9, почти 10. За сега ми образува само положителни емоции. Не знам откъде се наложи това пернишко самосъзнание, че само немските коли са здрави, а италиянските боклуци. Според мен е как уцелиш конкретната кола, дори и нови коли понякога се оказват проблемни.

      Коментар


      • #33
        От: Audi Allroad vs Skoda Octavia Scout vs Subaru Outback vs Alfa Romeo Crosswagon vs

        Ако цената не е определяща Allroad е колата но задължително бензин/газ за дизела се знае какви изненади се крият.Ако бюджета е малък Шкодата ще върши чудесна работа.При евентуален сериозен ремонт Шкодата няма да бърка дълбоко както Ауди.За Субару нямам впечатления но мога да добавя Волво ХЦ70 с не лоши впечатления (2.4T)

        Коментар


        • #34
          От: Audi Allroad vs Skoda Octavia Scout vs Subaru Outback vs Alfa Romeo Crosswagon vs

          И от мен + за Шкодата.
          Николай Савов
          Опел Фронтера А КБ, 2.0
          +359885 07 00 92

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X