Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся колега от Пловдив ,за оглед на Тойота.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся колега от Пловдив ,за оглед на Тойота.

    Здравейте,колеги в неделя огледах следната машина:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2085148o.jpg
Прегледи:1
Размер:132.3 КБ
ID:6108500Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2085149o.jpg
Прегледи:1
Размер:148.6 КБ
ID:6108501Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2085150o.jpg
Прегледи:1
Размер:134.1 КБ
ID:6108502Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2085155o.jpg
Прегледи:1
Размер:144.0 КБ
ID:6108503Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2085158o.jpg
Прегледи:1
Размер:137.0 КБ
ID:6108504Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2085160o.jpg
Прегледи:1
Размер:151.1 КБ
ID:6108505Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2085163o.jpg
Прегледи:1
Размер:146.1 КБ
ID:6108506Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2085164o.jpg
Прегледи:1
Размер:124.2 КБ
ID:6108507

    Впечатленията ми са много добри запазен салон/като нов/, стегната ходова част,въвеж повече от добър,4х4 работи безупречно, няма виене, тропане, удари и тн.
    Уговорихме цената, но ме притеснява, че от долу е била ръждясала и е почистена /не много добре/предполагам в България .Намазана е с нещо черно, вероятно, някакво Боди.
    Има леко надигнато под боята /две петна/на задния ляв калник, под стопа, май тук го наричате "кюфте" ,по пода доколкото видях от долу няма гнило.Тасовете на спирачките, на задния мост са изгорели от ръжда ,говоря за предпазните тави ,които държат частите на спирачките отзад и пазят от буклуци челюстите.Джипката е 1996г според мен е на реални 219000 км.
    Имам нужда от мнение на човек,който разбира от тия машини, за да преценя дали да я купя.
    Има ли някой тойотаджия от Пловдив,със свободно време, до края на тази седмица? Да отидем да я огледаме заедно и ако става да я правим пловдивчанка.Ако пък тоя някой има и джипка, можем да минем направо през Беклемето.В неделя почти го минах с баничарката,но горе е на големи колвози и за около 1км не успях.
    Джипа се намира в Троянско ,Чифлика на около 5км от град Троян.

    Ето и тел. за конткат с мен 0888490193-Анатоли.
    Поздрави.
    Последно редактирано от Antol; 16-02-16, 08:02.

  • #2
    От: Търся колега от Пловдив ,за оглед на Тойота.

    Това е джип мечта, и по принцип читав такъв не се продава.
    Тоя имам някава съмнения, че е ръждив и е напудрен. Отвън прави впечетления, че е боядисан без тавана и предните колони, поне така се вижда от снимките.
    Отдолу ....
    Умната, щото тая машина трябва да е цифра!

    Коментар


    • #3
      От: Търся колега от Пловдив ,за оглед на Тойота.

      Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
      Това е джип мечта, и по принцип читав такъв не се продава.
      Тоя имам някава съмнения, че е ръждив и е напудрен. Отвън прави впечетления, че е боядисан без тавана и предните колони, поне така се вижда от снимките.
      Отдолу ....
      Умната, щото тая машина трябва да е цифра!
      Благодаря за включването, Андро!
      Имам и аз някакви подозрения, че е мацано тук,затова искам някой да дойде с мен на втори оглед.Дори да е боядисан, направен е добре, но ръждата е факт! Иска ми се компетентно мнение преди да скоча в кереча.Наистина е цифра цената. Инак,както казах, върви много добре, изстрелва се прилчно по баира, вкарх го и в кал-върви си екстра, всичко работи без шумове,виене или удари.А синът ми неще и да чуе за друга, през цялото време се бе ухилил до ушите.Карах по разбит асфалт с около 80 км/ч. и няма да тропане, няма да хлопне.Дано някой се навие да дойде с мен.

      Коментар


      • #4
        От: Търся колега от Пловдив ,за оглед на Тойота.

        Няма нужда от оглед.Жълт цол на номера-колата е внос не от Италия,следователно в най-добрия случай относително изправена механика и добре замаскирана ръжда.Въпреки това, ако ти харесва скачай в корема,но като си купиш 4х4

        Коментар


        • #5
          От: Търся колега от Пловдив ,за оглед на Тойота.

          Първоначално публикуван от Antol Преглед на мнение
          Тасовете на спирачките, на задния мост са изгорели от ръжда ,говоря за предпазните тави ,които държат частите на спирачките отзад и пазят от буклуци челюстите.
          Това говори едно-друго. Тасовете са поне от 2мм ламарина. Шасито е по-дебело, но пък задържа повече гнус в себе си. Трябва ти някой дето е много в час, с отверткя под ръка и чукане с нея наляво-надясно по шасито на местата, които при точно тая джипка гният най-много.

          По принцип джип с чистено или мазано с нещо шаси, различно от парафин, значи 101 на ум и силно повишено внимание за гнилочи. Другото, което трябва да гледаш е дали номера на шасито се чете, че да няма после ядове в KAT. Вземи фенерче и гледай и през дупките на шасито какво се вижда.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            От: Търся колега от Пловдив ,за оглед на Тойота.

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            Това говори едно-друго. Тасовете са поне от 2мм ламарина. Шасито е по-дебело, но пък задържа повече гнус в себе си. Трябва ти някой дето е много в час, с отверткя под ръка и чукане с нея наляво-надясно по шасито на местата, които при точно тая джипка гният най-много.

            По принцип джип с чистено или мазано с нещо шаси, различно от парафин, значи 101 на ум и силно повишено внимание за гнилочи. Другото, което трябва да гледаш е дали номера на шасито се чете, че да няма после ядове в KAT. Вземи фенерче и гледай и през дупките на шасито какво се вижда.
            Чистено и мазано както трябва можеш да направиш ти, но не и джамбазина. Джамбазина ще обере ръждите отгоре-отгоре и ще напръска с боди на спрей за 6-7 лева и си е решил проблема с ръждата. Който купи джипката - да му мисли. Тъжната истина излиза след първата зима. Тогава и човек се хваща за главата, какво е купил.

            За мен тази кола е ръждива и замазана от джамбазина. Въпреки, че е сравнително рядка и търсена модификация, аз не бих я взел. Както каза Андро, такъв джип не се продава (дори и на запад). Той изглежда доста запазен и със сигурност има скрита лимонка. И това е ръждата (щото си личи как е замазвана).
            Nissan Terrano 2,7 TDI

            Коментар


            • #7
              От: Търся колега от Пловдив ,за оглед на Тойота.

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Това говори едно-друго. Тасовете са поне от 2мм ламарина. Шасито е по-дебело, но пък задържа повече гнус в себе си. Трябва ти някой дето е много в час, с отверткя под ръка и чукане с нея наляво-надясно по шасито на местата, които при точно тая джипка гният най-много.

              По принцип джип с чистено или мазано с нещо шаси, различно от парафин, значи 101 на ум и силно повишено внимание за гнилочи. Другото, което трябва да гледаш е дали номера на шасито се чете, че да няма после ядове в KAT. Вземи фенерче и гледай и през дупките на шасито какво се вижда.
              Шасито е здраво, поне от това което видях, по него ядове няма, но е чегъратно. Вижда се много добре отпред където е предвидено място за лебетка -роговете. Номера на рамата се чете добре.

              Коментар


              • #8
                От: Търся колега от Пловдив ,за оглед на Тойота.

                Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                Чистено и мазано както трябва можеш да направиш ти, но не и джамбазина. Джамбазина ще обере ръждите отгоре-отгоре и ще напръска с боди на спрей за 6-7 лева и си е решил проблема с ръждата. Който купи джипката - да му мисли. Тъжната истина излиза след първата зима. Тогава и човек се хваща за главата, какво е купил.

                За мен тази кола е ръждива и замазана от джамбазина. Въпреки, че е сравнително рядка и търсена модификация, аз не бих я взел. Както каза Андро, такъв джип не се продава (дори и на запад). Той изглежда доста запазен и със сигурност има скрита лимонка. И това е ръждата (щото си личи как е замазвана).
                Мдааа ,това са и моите притеснения и за пореден път,ще се разочаровам май .

                Коментар


                • #9
                  От: Търся колега от Пловдив ,за оглед на Тойота.

                  Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                  Чистено и мазано както трябва можеш да направиш ти, но не и джамбазина. Джамбазина ще обере ръждите отгоре-отгоре и ще напръска с боди на спрей за 6-7 лева и си е решил проблема с ръждата. Който купи джипката - да му мисли. Тъжната истина излиза след първата зима. Тогава и човек се хваща за главата, какво е купил.

                  За мен тази кола е ръждива и замазана от джамбазина. Въпреки, че е сравнително рядка и търсена модификация, аз не бих я взел. Както каза Андро, такъв джип не се продава (дори и на запад). Той изглежда доста запазен и със сигурност има скрита лимонка. И това е ръждата (щото си личи как е замазвана).
                  Забравих да кажа, че човека не е джамбазин, а собственик на хотел, обявата е пусната от джамбази в карса,но това едвали има значение.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Търся колега от Пловдив ,за оглед на Тойота.

                    Ако твърдят че няма ръжда,парата на капака, и с чукчето отдолу и ще лъсне.Ако се дърпат и мрънкат,и пожелай приятен ден.Замазана ръжда,няма оправия,ще си намразиш колата.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Търся колега от Пловдив ,за оглед на Тойота.

                      Първоначално публикуван от Antol Преглед на мнение
                      Забравих да кажа, че човека не е джамбазин, а собственик на хотел, ...
                      Това е без значение! Щом е мазано отдолу много е вероятно да е с цел прикриване на ръжда.
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Търся колега от Пловдив ,за оглед на Тойота.

                        Първоначално публикуван от Antol Преглед на мнение
                        Забравих да кажа, че човека не е джамбазин, а собственик на хотел, обявата е пусната от джамбази в карса,но това едвали има значение.
                        Пиши в Пловдивския подфорум, например в тази тема, някой от колегите които познават тази техника вероятно ще ти помогне.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Търся колега от Пловдив ,за оглед на Тойота.

                          Отзад където е куката би трябвало да е част от рамата,която е сравнително прясно боядисана.За тея години ако намериш не боядисана такава,вероятно няма да можеш да я купиш.Аз бих я погледнал пак,но изглежда прекалено добре,което буди съмнение.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #14
                            От: Търся колега от Пловдив ,за оглед на Тойота.

                            В Швейцария така ги мажат отдолу преди да минат на преглед...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Търся колега от Пловдив ,за оглед на Тойота.

                              Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                              Това е джип мечта, и по принцип читав такъв не се продава...
                              Това не го разбрах. Всичко се продава, въпрос е на цена. Колко са хората които биха купили 70-тка над цената на 90/95, 80 над цената на 100 и т.н.?

                              Аз не съм виждал ръждива рама на 7-ма серия, имал съм няколко и съм карал много. Но купето гние и то яко.

                              Ако се търси тази модификация, аз бих гледал за хубава италианка, излизат добри на 12 до 14К лв. дотук, но трябва да си бърз.
                              Глава ще се прави при всички положения ако колата е над доказани 200.000км, независимо откъде е внесена. Ако е от Италия обаче има огромен шанс да не се пипат ламарини с години.

                              Успех в покупката.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X