Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Honda Deauville, моят избор за първи мотор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Honda Deauville, моят избор за първи мотор

    Първоначално публикуван от kanSevar Преглед на мнение
    Любо здравей. Да ти е честита Хондата. Безаварийно, евтин бензин и здрави панталони така да се каже. Последно време влизам доста рядко и чак сега видях тема , за новата ти придобивка. Хондата е много хубава браво, но след време ще ти малее. След време ще искаш да караш нещо по пъргаво, ако вече не е настъпил момента...повярвай ми. Темите ти с мото разходките са уникални със снимките, браво много ме радват. Точно тъй се прави мотора требе се пука от каране, а не да седи в гаража и само кафенета да се обикалят с него. Гледам в една от темите ти миналата година си идвал до Пещера в крепостта, що не се обаждаш да се видим и да покараме заедно. И аз миналото лято отново се купих моторетка най после. Живот и здраве може и да се засечем някъде да побръмчим, че моя черньо (така съм си кръстил мотора) доста бръмчи и колегите ме пращат отзад да не им надувам главите, ама на мен не ми прави впечатление даже ми проветрява бръмбарите в главата хахаха. Успехи и весели км. с верни другари.
    Благодаря ти братле.Интересното е, че втора година и над 15 000км с този мотор и...все още не усещам да ми малее, въпреки, че повечето хора твърдят че ставало точно обратното.В Пещера ми дойде на акъла за теб, но...карахме в група и трябва да се съобразява човек с всички.Минахме доста на бързо и така и нямаше възможност да се видим...Да се надяваме, че занапред ще изскочи някаква възможност...
    NISSAN FOREVER
    -----------------------------------------------------------------------------
    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X