Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нисан Патрул Армейски стил

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нисан Патрул Армейски стил

    Колеги, здравейте, търся малко информация за един патрул, ако не се лъжа беше внесен от испанската армия, Подвизаваше се тук в обявите, много ми хареса тогава, но нямах възможност, някой знае ли продаде ли се? какво стана с него? Продаваше го колега от форума.

  • #2
    От: Нисан Патрул Армейски стил

    Мисля, че обявата стои в Мобиле - 9900 лв

    Коментар


    • #3
      От: Нисан Патрул Армейски стил

      Поне 3-4 броя едновременно съм виждал из мобилето. И от различни населени места бяха. Най-евтините бяха по 6-6500. Но после естествено цените се вдигнаха.
      Nissan Terrano 2,7 TDI

      Коментар


      • #4
        От: Нисан Патрул Армейски стил

        Този военния Патрол се подвизава и в двата сайта за продажби с различни цени,единия път 9900лв. в другия 10 500 лв.Едни и същи регистрационни номера ,а едната обява в Пловдив ,а другата в София.Стой от около една година ,явно нещо му има или с документите или с мотора.Всичко ,което е хубаво си намира купувача особенно щом става въпрос за Патрол.Този нещо не ми вдъхва доверие,така че внимавай при евентуална покупка.
        Да опитомиш животното "човек"-е наука на науките и изкуство на изкуствата.
        Уаз 469
        Nissan Patrol Y160

        Коментар


        • #5
          От: Нисан Патрул Армейски стил

          Той мотора е пълна скръб дори да е перфектен, та на това не трябва да се обръща внимание.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #6
            От: Нисан Патрул Армейски стил

            на мен ми трябва за гората, защото върши според мен добра работа за лов, тъй като може да се товари отзад ... но все пак вашето мнение е важно

            Коментар


            • #7
              От: Нисан Патрул Армейски стил

              Много части на тези джипки трудно се намират. Лагерите на главините са други, спирачните помпи са други и ги няма никъде.Често дават ядове, добре са ми познати, защото от тук при нас тръгнаха тези машини, мой приятел преди време вкара седем Автовоза от Испания.
              0887 526 564/ 0897 933 755 /

              Коментар


              • #8
                От: Нисан Патрул Армейски стил

                Всеки Патрул става за гората,въпроса е колко ти е бюджета.За товарене ресорния е най-добър(тези с квадратните фарове У160/У260).Намираш някой читав 3.3 или 3.3 турбо и си ти в гората.Става и за лов и за товарене и за каквото се сетиш.Казвам ти за 3.3 ,защото има сила още в ниските обороти.При 3.3 атмосферния дизел имаш 216 нютона при 1800 оборота,а при турбото 254 нютона при 2000 оборота.Но от тая екзотика Любо ти каза за какво иде реч,а за другата цивилна гама части има бол.
                Да опитомиш животното "човек"-е наука на науките и изкуство на изкуствата.
                Уаз 469
                Nissan Patrol Y160

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X