Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся преден капак и задна лява вежда.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся преден капак и задна лява вежда.

    Колеги, здравейте. Пострадах от падащ лед и от пишман шофьор, та затова търся преден капак за фероза, както и лява задна пластмасова вежда на калника. Ако някой има, ще съм благодарен. 0878774680 Драгомир.

  • #2
    От: Търся преден капак и задна лява вежда.

    Виж в мобилето,отбележи джипове на части и ще ти изскочат много обяви,там може да сравняваш и цените и да намериш каквото ти трябва!

    Коментар


    • #3
      От: Търся преден капак и задна лява вежда.

      Това, колега, ми е безкрайно ясно. Джамбази дал господ, но тук има колеги, някой може да има на по добра цена от тази на джамбазите. Все пак благодаря за опита ти да ме насочиш към джамбазите.

      Коментар


      • #4
        От: Търся преден капак и задна лява вежда.

        Там продават не само джамбази,може да има 2-3 частни лица които разпродават на части,тях имах в предвид аз,защото ми е ясно че бягаш от другите,щом търсиш тук!

        Коментар


        • #5
          От: Търся преден капак и задна лява вежда.

          Тъй като преминах през същото търсене ще дам, едно мнение и аз. Размачках предният капак, левият калник, а вратата се отвори като консерва. Всичко това от един път не питайте факир съм. Още на следващият ден почнах да званя на обяви частни в продавалника. Веднага си намерих една бракувана фероза и успях да спазаря капак, врата и калник за 100 лв. Забележете и същият цвят като моята. С доставката ми струва 120 лв. Направо без пари. Обаче се оказа че калника е без подкалник и е в не по добро състояние от моя, които беше на хармоника. Както и да е капак и врата за 100 лв. е направо оферта. После го закъсъх с търсенето на калник и накрая опрях до прослувутите джамбази, които ме одрънкаха 130 лв. за калник с под калник и бонус лека ръжда. Успокоявам се с това, че врата и капака ми излезнаха направо без пари. Така че съветвам колегата да се разтърси по задълбочено и ще намери нещо на нормални цени.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X