Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Маски за заваряване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Маски за заваряване

    Argo HD Black 5/8-9/13 Днеска си купих тази маска. Пробвах е за няколко заварки ММА и останах много доволен. Взех е с цел ВИГ заваряване, но още не съм си купил аргон бутилка. Благодаря на Драгозов за отстъпката, като съфоромец.

    Коментар


    • От: Маски за заваряване

      Преди десетина години пробвах такава маска и бях много впечатлен. За съжаление тогава 350лв ми се видяха множко. Сега има маски и по 40лв и искам да си купя, но не знам каква и откъде. На въпросната маска батериите не можеха да се сменят, май и сега не всички са със сменяеми батерии. Ако понапъна с ножчето дали няма да стигна все пак до батериите и да ги сменя успешно. Какво им се скапва на тези маски, изобщо не ми е ясна разликата между маска за 40лв и такава за 340.
      Бихте ли ми препоръчали, като имате предвид, че ми е доста спешно и не ми се чака доставка от Китай.

      Коментар


      • От: Маски за заваряване

        Май сам ще си отговоря на въпроса:
        Купих си маска от продавалника. На нея пише VIKI. 60лв с 2 години гаранция. Регулира се само степента на затъмняване, но не и времето, в което трябва да стане отново светла. Със слънчеви батерии е, ако се скапят мисля, че лесно ще и измисля алтернативно захранване. Засега съм изгорил 20тина електрода и съм много доволен. Преди си бях купил дърворезачка VIKI и беше невероятен боклук, разпада се и от най-нежното докосване, обаче маската ми се струва, че е правена в някой по-западен китайски гараж защото изработката си е на много добро ниво, или поне така ми се струва засега. Като поработя още малко пак ще пиша.

        Коментар


        • От: Маски за заваряване

          И маската не е по-различна от резачката, не се лъжи.Но ако ще заваряваш инцидентно, от време на време, става.

          Коментар


          • От: Маски за заваряване

            Зрението цена няма!
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • От: Маски за заваряване

              Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
              Зрението цена няма!
              +1
              Отдавна го повтарям, ама ...
              Панайот Бърдарски
              0887 60 77 22

              Коментар


              • От: Маски за заваряване

                Пичове не си правете шеги с очите.Залагайте на качествени маски

                Коментар


                • От: Маски за заваряване

                  Мaскaтa трябвa дa зaщитaвa не сaмо очите,a и стрaничнaтa зонa добре,от рефлекторно осветявaне.При якa зaдименост и тъмнинa с кaлпaвa мaскa пaк можеш дa се осветиш.Имунитет срещу осветявaне нямa и след много зaвaрки никaкъв aлкохол,сaмо млеко!
                  Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                  Коментар


                  • От: Маски за заваряване

                    Фотосоларни 4-сензорни заваръчни маски ADF 718G Pro от АИГ мнения за тази маска.

                    Коментар


                    • От: Маски за заваряване

                      Първоначално публикуван от Venci 73 Преглед на мнение
                      Фотосоларни 4-сензорни заваръчни маски ADF 718G Pro от АИГ мнения за тази маска.
                      Повече от година работи безпроблемно . Понеже с нея работи един стар колега настройките както съм му ги сложил като я взехме така си стоят .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • От: Маски за заваряване

                        И аз съм с такава от около година, досега никакви проблеми или забележки.

                        Коментар


                        • От: Маски за заваряване

                          И аз си купих преди известно време такава ,но се наложи да я върна на търговеца , причината: нестабилна работа на ток под 60Ам. на ВИГ.
                          https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                          https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                          Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                          Коментар


                          • От: Маски за заваряване

                            Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение
                            И аз си купих преди известно време такава ,но се наложи да я върна на търговеца , причината: нестабилна работа на ток под 60Ам. на ВИГ.
                            Съжалявам, колега, ако с тази маска ти не можеш да работиш стабилно на ВИГ под 60Ам. Надявам се все пак да си останал удовлетворен от отношението и приемането обратно на стоката.

                            А иначе самата маска няма проблеми с работата на ВИГ. В клипчето съм показал, доколкото можеше в бързината, как работи на ВИГ 10А неръждавейка. Заварчика, който работи в момента ползва същата маска.

                            http://vbox7.com/play:2a50a81ed4

                            И понеже по-добро от око да види ръка да пипне няма, всеки е добре дошъл при нас на място да тества колкото и както иска изделията които се коментират тук във форума.

                            Поздрави,
                            Георги
                            АИГ-Заваряване ООД
                            Производител на заваръчни апарати "DEL"
                            http://www.aigwelding.com
                            0889 522 036

                            Коментар


                            • От: Маски за заваряване

                              Преди десетина години си купих Speedglas. Болеше много цената 780 лева, но реших и дадох. От тогава съм пробвал поне 30 соларни маски и нито една не е толкова добра. Имам и един ефтин китаиц, но се ползва само когато е абсолютно невъзможно да се избегне употребата му.
                              Ще ми се да пробвам маска на AIG. Ако някой в Пловдив има, моля да пробвам. Каква е цената й?
                              Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                              Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                              Коментар


                              • От: Маски за заваряване

                                Първоначално публикуван от aig Преглед на мнение
                                Съжалявам, колега, ако с тази маска ти не можеш да работиш стабилно на ВИГ под 60Ам. Надявам се все пак да си останал удовлетворен от отношението и приемането обратно на стоката.

                                Поздрави,
                                Георги
                                Да ,за приемането обратно на стоката съм изключително удовлетворен и благодарен , но това отношение беше от страна на брат ти ! Обаче не съм доволен от твоето отношение!!За поред път се опитваш да влезеш в конфликт с мен ,защото изразявам мнението си открито, което пък на теб не ти харесва ! Но какво да се прави такива са фактите ! И е факт, че не съм нито излъгал ,нито преувеличил ни най-малко, и го "казвам" не с цел да Ви компрометирам, а защото колегата искаше мнение за конкретната маска ...!
                                Съжалявам, колега, ако с тази маска ти не можеш да работиш стабилно на ВИГ под 60Ам.
                                В подтекста на оправданието което си измислил се опитваш да ме изкараш некадърник ,но не знам дали ти е известно че тук имаме поне още един колега , за който знам и съм напълно сигурен че има същия проблем... и то не с една , а с две такива маски –едната с два ,друга с четири сензора!!Защо обаче той не желае да сподели проблема си , си е лично негова работа….!? Много ми е интересно и той ли като мен е некадърен да се оправи с тия ”толкова сложни за управление” маски и той да не може да работи стабилно на ВИГ под 60Ам.Интересно нали ?
                                И вместо да ти светне червената лампичка …ти наричаш клиентите си некадърници!
                                Жалко!!
                                Последно редактирано от welderargon; 08-04-15, 00:13.
                                https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                                https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                                Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X