Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Маски за заваряване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Маски за заваряване

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Негативно мнение може да се напише. Можеше и парите да не получи докато ти не кажеш че всичко е наред. Може и някаква комуникация/диспут да се спретне, вероятно. Ама за тая цел трябва да поназнайваш английски.

    Апропо, как плати?
    Маската ми я поръча едно аверче което има регистрация в Алиекспрес и поназнайва английски,плащането било през сайта с карта Виза електрон.Каза че той не е потвърдил че с пратката всичко е наред.От тука на татък кво да сторим.Не ми е за парите но много ме издразни начина по които ни цака тоя

    Коментар


    • От: Маски за заваряване

      "през сайта с Виза електрон" e широко понятие. Може да се плати с карта по няколко начина. Шом поназнайва английски, говорете с търговеца най-напред. После погледнете в правилата какво може да се направи.

      "Потвърждение че всичко е наред" също е широко понятие. Широко от "неполучаване на парите от търговеца" до "жалване при арменския поп".
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Маски за заваряване

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        "през сайта с Виза електрон" e широко понятие. Може да се плати с карта по няколко начина. Шом поназнайва английски, говорете с търговеца най-напред. После погледнете в правилата какво може да се направи.

        "Потвърждение че всичко е наред" също е широко понятие. Широко от "неполучаване на парите от търговеца" до "жалване при арменския поп".
        Докато не сме потвърдели че всичко е наред оня не можел да си вземе парите имали сме 25 дни за да потвърдим че всичко е наред с доставката и три дни следкато потвърдим оня си взема парите

        ПП Извинявам се на модераторите за оспаването на темата

        Коментар


        • От: Маски за заваряване

          Рядко пазарувам от алито, но имам приятел, който пазарува основно от там и впечатленията му са, че са сериозни, така че може да получиш "възмездие". Виж тук:
          http://help.aliexpress.com/buyer_pro..._contents.html
          Теб те интересува точка №2. Както вече те посъветваха, първо се свържете с продавача и обяснете, че сте получили маската, но не отговаря на описанието. Изпратете и снимки, разбира се. Случват се грешки, може точно това да е станало. Ако трябва да плащаш връщането, то много по-добре ще е да се разберете да запазиш маската, но да ти върне някаква част от парите, които все още не са в него, а в алито.

          Коментар


          • От: Маски за заваряване

            Аз от един по-известен сайт си поръчах маска с регулация на затъмнението, чувствителността и забавянето, сменяема батерия и ми стъпи на 45 лева. Единственото тъпо беше че я чаках 1 месец. За повече инфо, като си изтеглиш парите от китаеца, пиши на ЛС.
            Кольо Динев

            Коментар


            • От: Маски за заваряване

              Аз имам над 300 покупки от алиекспрес, до сега нямам една рекламация която да не ми е приета от системата или от търговците там. Винаги са били максимално коректни, но гледам рейтинга им винаги когато избирам покупката. Мисля, се не сте догледали обявата добре, имало е подвеждаща реклама на която сте се вързали. Пишете до продавача, там е много по- удобно направено комуникирането от колкото в ибей, можете да се договорите за някаква компенсация. Китайците са много отзивчиви. До 60 дни сумата не се превежда на продавача, ако преди това не потвърдите за получаване на стоката.

              Коментар


              • От: Маски за заваряване

                Първоначално публикуван от racer92 Преглед на мнение
                Аз от един по-известен сайт си поръчах маска с регулация на затъмнението, чувствителността и забавянето, сменяема батерия и ми стъпи на 45 лева. Единственото тъпо беше че я чаках 1 месец. За повече инфо, като си изтеглиш парите от китаеца, пиши на ЛС.
                Основната маска с която заварявам е също фотосоларна и соларната и касета е от много висок клас и си има всички настройки.Тази която дискутираме в момента я поръчах заради това че е плоска и лесно ще маневрирам когато заварям някой аспух на кола примерно.

                Коментар


                • От: Маски за заваряване

                  Сега прегледах покупката ти Ресор в алиекспрес. Как я избрахте - нито е по цена добра нито по характеристики нито по продажби на продавача. Аз я разгледах подробно за мене няма разлика и претенции няма да можеш да предявиш. Тя си е такава каквато е и описана с малките трикове на търговеца (недоизказани ясно опции за настройки) Аз пазарувам от алито от години и гледам винаги продавача с какво се занимава- дали това което продава му е основна дейност или между другото, също и продажбите- тази маска му е първата продадена на вас ! Е това бих взел без да чета даже какви са му характеристиките - http://www.aliexpress.com/item/Auto-...788507915.html . Избирам го заради броя продадени маски, а не по отзивите за тях.
                  Съжалявам за грешката Ви и аз имам няколко такива въпреки, че гледам уж всичко. Закупената от мен маска http://www.argo-market.com/Products/Details/2505 също има разлики в описанието, но не съм дребнав до там.

                  Коментар


                  • От: Маски за заваряване

                    Първоначално публикуван от gogosto Преглед на мнение
                    Сега прегледах покупката ти Ресор в алиекспрес. Как я избрахте - нито е по цена добра нито по характеристики нито по продажби на продавача. Аз я разгледах подробно за мене няма разлика и претенции няма да можеш да предявиш. Тя си е такава каквато е и описана с малките трикове на търговеца (недоизказани ясно опции за настройки) Аз пазарувам от алито от години и гледам винаги продавача с какво се занимава- дали това което продава му е основна дейност или между другото, също и продажбите- тази маска му е първата продадена на вас ! Е това бих взел без да чета даже какви са му характеристиките - http://www.aliexpress.com/item/Auto-...788507915.html . Избирам го заради броя продадени маски, а не по отзивите за тях.
                    Съжалявам за грешката Ви и аз имам няколко такива въпреки, че гледам уж всичко. Закупената от мен маска http://www.argo-market.com/Products/Details/2505 също има разлики в описанието, но не съм дребнав до там.
                    Здрасти Божко ,нали знаеш кьорав карти не играе,и за е...дупе лекарството е още един път.Ще пия една студена вода и това е.А и днес заприходих един ДЕЛ200 Селфконтрол дано той е хаирлия.А защо поръчах тази маска ,трябваше ми точно плоска маска а не тип шлем.Тип шлем си имам и то перфектна обаче за тесни места ми е много неудобна,ама щото се правя на тарикат не си перкам с обикновената ми соларна да е.

                    ПП Ако за в бъдеще пазарувам от Алито ще те ползвам за помощ ако е удобно

                    Коментар


                    • От: Маски за заваряване

                      "Sensitivity: variable countrol+outside adjustment"
                      "7, with manual level setting function automatically change light welding goggles, bright state level DIN4 dark state level DIN9 ~DIN15Darkening welding cap"
                      Отвратителен английски, но ако наистина не си намерил начин за ръчна настройка това е достатъчно, за да предявиш претенции, което явно не си направил. Алито е част от групата Алибаба, която включва още сайтовете алибаба и таобао. Годишните им продажби вече са 3-4 пъти по-големи от на амазон и ибей взети заедно. Наистина ли си мислите, че могат да постигнат това, ако оставят продавачите да си правят каквото искат?!

                      Българите наистина сме отлични клиенти - малцина си търсят правата.

                      Коментар


                      • От: Маски за заваряване

                        Първоначално публикуван от Христо_Шн Преглед на мнение
                        Отвратителен английски, но ако наистина не си намерил начин за ръчна настройка това е достатъчно, за да предявиш претенции, което явно не си направил. Алито е част от групата Алибаба, която включва още сайтовете алибаба и таобао. Годишните им продажби вече са 3-4 пъти по-големи от на амазон и ибей взети заедно. Наистина ли си мислите, че могат да постигнат това, ако оставят продавачите да си правят каквото искат?!

                        Българите наистина сме отлични клиенти - малцина си търсят правата.
                        E аз съм един от малцината ,точно за настройките се хванаха и аверите дето движат нещата с диспута,ще видим какво ще стане но без бой няма да се дам,просто не ми е в стила.Винаги съм се държал точно и винаги съм държал да се държат така с мен,и точно това ме ядоса много че джингибито се опитва да ни цака/и ли вече ни цака/
                        Последно редактирано от resora; 16-12-14, 19:58.

                        Коментар


                        • От: Маски за заваряване

                          Това е начина! Пиши като приключи всичко. Вярвам, че поне ще си вземеш част от парите. Любопитно ми е обаче колко ще продължи всичко, особено ако не се разберете помежду си и трябва алито да отсъди.

                          Коментар


                          • От: Маски за заваряване

                            Да ти е честито селфчето, и не се коси за маската.Не си само ти изгорелия...Преди и аз си взех един соларен панел, но го махнах, всъщност го замених, но и другия умря и сега съм със обикновения шлем на есаб.

                            Коментар


                            • От: Маски за заваряване

                              Имаш и друга възможност, да я "побългариш" с това - http://www.aliexpress.com/item/Solar...825896074.html размера няма да пасне предполагам затова казвам побългариш, но пък кво му плащаш 20лв и имаш настройки. Само имай в предвид батерията е несменяема, но за тез пари толкова тук обикновен шлем е толкоз пари. За алито имам опит много когато трябва помощ съм на среща. Аз почти само от там останах да пазарувам има почти всичко, за заварчици включително, като дребните работи са без мита и ддс.

                              Коментар


                              • От: Маски за заваряване

                                Болима у..... за маската не ми дреме,но въпроса е принципен за това ще се боря до края.Ще пиша какво е станало накрая ,от алито ще отсъждат джингибито не хоче да се разбираме

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X