Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Маски за заваряване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Маски за заваряване

    И аз от днес съм собственик на тази маска http://cgi.ebay.com/4-function-auto-...2#ht_483wt_802. Сега нямам търпение да я пробвам в реални условия.
    [I][FONT=Comic Sans MS]NISSAN Terrano II R20 2.7TD '93[/FONT][/I]

    Коментар


    • От: Маски за заваряване

      Първоначално публикуван от nola Преглед на мнение
      И аз от днес съм собственик на тази маска http://cgi.ebay.com/4-function-auto-...2#ht_483wt_802. Сега нямам търпение да я пробвам в реални условия.
      Мда,и аз съм с такава,само че червена,отлични отзиви за сега
      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

      Коментар


      • От: Маски за заваряване

        Преди малко заварявах със същата само че червена ....Аз съм много доволен !
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Маски за заваряване

          А от къде се сменя батерията и каква е ?
          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

          Коментар


          • От: Маски за заваряване

            Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
            А от къде се сменя батерията и каква е ?
            Не се сменя. Със соларен панел е. Батерията е вътре и се отваря с триста зора, ако не строшиш нещо.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Маски за заваряване

              вече трета година съм с електронна маска -направо се родих
              Grand Vitra ddis 2008
              SEAT Althea XL tsi 2010
              Mitsubishi Canter

              Коментар


              • От: Маски за заваряване

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                Не се сменя. Със соларен панел е. Батерията е вътре и се отваря с триста зора, ако не строшиш нещо.
                +1 ,със соларен панел живота на батерията е около 6-7 години по принцип,после ще намерим от къде да си ги подмениме
                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                Коментар


                • От: Маски за заваряване

                  Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                  +1 ,със соларен панел живота на батерията е около 6-7 години по принцип,после ще намерим от къде да си ги подмениме
                  При 30 лири цена в момента на маската, след 5-6-7 години панела ще струва 10. Че то не си струва загубеното време дори.

                  А има и маски изцяло на батерия. Дори преди да купя мойта се бях засилил да купувам такава. Мисля 1 или 2 батерии АА. Ако се слоцат литиеви на Energiser, ще стигнат за бая време, а маската става вечна, ако не и се скапе нещо друго предвид гадните условия, в които работи.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Маски за заваряване

                    Мойта маска много затъмнява. Въртях и копчето Delay , Sensitiv, и още едно No name, горе до лявата ръка - има ефект но недостатъчен. Разбрах защо Рашко отказа да работи с нея.
                    С обикновенна маска, в началото тъмно, по време на заварката светло, с тази в началото светло, а по време на заварката - тъмно.
                    Чудя се вече, някакво тиксо ли да залепя на датчика ?
                    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                    Коментар


                    • От: Маски за заваряване

                      Единствения проблем, който забелязвам е, че когато се въртя понякога се самозатъмнява от лампите или слънцето. Може да направя един сенник над сензора, че да не ме шашка така.
                      [I][FONT=Comic Sans MS]NISSAN Terrano II R20 2.7TD '93[/FONT][/I]

                      Коментар


                      • От: Маски за заваряване

                        При мен се самозатамнява като режа с флекса ! Обаче това е нормална реакция все пак !
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Маски за заваряване

                          Моята,има две положения,за заваряване и за рязане,цената и беше 38 лири.

                          Коментар


                          • От: Маски за заваряване

                            Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                            Моята,има две положения,за заваряване и за рязане,цената и беше 38 лири.
                            И моята е така ! Ама за рязане с резак а не с флекс !
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Маски за заваряване

                              По-хубавите шлемове има регулиране на чувствителността. Пише "sensitive". Моята има две положения-по-малко и повече чувствителна. Има и такива с потенциометър. Има и с 4-5 положения на превключвателя(последните модели на speedglas). Настройте си този параметър според както ви харесва най-много.

                              В едната фирма в която работех си бях изпросил един стар шлем, без касета. Само с предпазната слюда. За предпазване от искрите на шлайфа е чудно. Може спокойно да хвтчат искрите към лицето ти, и да гледаш какво вършиш.
                              Иначе е нормално касетата да затваря от искрите на шлайфа. Явно има достатъчно светлина в тях.
                              Пробвал съм с искри от запалка-също затъмнява.

                              Но маската не е важна... Какви майстори, и какви сериозни шевове правят, с ръчна маска от стар негорим картон, вече на нишщо не прилича маската, ама човека има сантимент, и си работи с нея. А рентгените му в повечето случаи излизат без проблем...
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Маски за заваряване

                                Началника взема преди няколко месеца една нова маска от най-евтините в Редко ако не се лъжа (120лв. мисля са) и вече затъмнява когато си иска... добре че каот ходим командировка си взимам личната маска... иначе не си е работа с такава... това само за плазмата става в момента
                                Моите снимки...
                                https://www.facebook.com/Photography.by.Ivanko
                                https://500px.com/ivankoo

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X