Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От Русия (Москва) до България с кола

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От Русия (Москва) до България с кола

    Здравейте ,имам нужда от малко помощ . Харесал съм една кола в Москва и искам да отида да я купя.Не можах да намеря автовоз до България,за това мисля да я докарам на ход.От София до Москва със самолет.
    Интересува ме колата като я купя дали има транзитни номера там да изкарам и да мога да си дойда с тях.
    Какви са необходимите документи при преминаването през другите държави-винетки ,застраховки и т.н.
    Най-вече да ми кажете маршрут за прибиране ,че 2 дена е едно мислене за фериботи през Кавказ до Варна което хич не е добра идея.Дали през Беларус и Полша или по царският път през Украина,Молдова.
    Общо взето на всякаква информация ще съм благодарен и ако има някои да знае дали има автовози от Русия до България или до някъде от съседните държави.

  • #2
    От: От Русия (Москва) до България с кола

    Автовози от Русия преди вървяха празни основно към Германия.
    only 4 x 4,sim AWD

    Коментар


    • #3
      От: От Русия (Москва) до България с кола

      Варианта който бих избрал е Беларус-Полша... Този маршрут избират и руснаците по обясними причини...
      Влезеш ли в Полша - вече си ЕС и не би трябвало да имаш проблеми до БГ... Винетки по маршрута трябват за Словакия (само определени пътищя), Унгария и Румъния...
      Украйна навярно бих избягвал защото все могат да се заядат за някой руски документ - и така са 'напрегнати'...
      Кавказ-Варна защо не ти хареса?
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • #4
        От: От Русия (Москва) до България с кола

        Москвич 401?
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #5
          От: От Русия (Москва) до България с кола

          Знам едни агенти всеки месец пътуват до Москва с 5 тира, ако искаш ще питам на обратно дали имат място.

          Коментар


          • #6
            От: От Русия (Москва) до България с кола

            Първоначално публикуван от buda1986 Преглед на мнение
            Здравейте ,имам нужда от малко помощ . Харесал съм една кола в Москва и искам да отида да я купя.Не можах да намеря автовоз до България,за това мисля да я докарам на ход.От София до Москва със самолет.
            Интересува ме колата като я купя дали има транзитни номера там да изкарам и да мога да си дойда с тях.
            Какви са необходимите документи при преминаването през другите държави-винетки ,застраховки и т.н.
            Най-вече да ми кажете маршрут за прибиране ,че 2 дена е едно мислене за фериботи през Кавказ до Варна което хич не е добра идея.Дали през Беларус и Полша или по царският път през Украина,Молдова.
            Общо взето на всякаква информация ще съм благодарен и ако има някои да знае дали има автовози от Русия до България или до някъде от съседните държави.
            Само много внимателно провери ще можеш ли да я регистрираш в България колата! Иначе през Беларус-Полша и т.н. е по-добрия вариант според мен, но и през Украйна не е проблем да минеш.
            יעבור
            «И това ще мине»

            Коментар


            • #7
              Лошото през Кавказ е ,че трябва да карам 1000км до там и после 800 долара за ферибота.Много рентабилно е .По добре направо да мина 2300км до БГ.

              Ако може да ме свържете с момчетата с тировете които пътуват до там
              Последно редактирано от Чавдар (V93); 06-02-16, 11:15.

              Коментар


              • #8
                От: От Русия (Москва) до България с кола

                Аз мисля че ферибота директно до Варна е най - добрия вариант. Избягваш граници, винетки, и всички възможни проблеми по пътя.
                Ники

                Коментар


                • #9
                  От: От Русия (Москва) до България с кола

                  Преди да почнат проблемите в Украйна ходих 4..5 пъти от Варна до Москва и нямаше никакви проблеми. Карах по маршрута Румъния -Молдова-Украйна- Русия....Там винетки няма, винетка ти трябва чак в Румъния.....Пътят от Москва до Киев е хубав, после Киев- Одеса е направо магистрала, Одеса -Рени беше зле но го оправиха.....Инфото което ти давам е от 3 години, скоро не съм ходил....Единият път се прибрах от Москва за 26 часа до Варна....И това по маршрута Москва -Киев- Одеса-Рени- Румъния - Дуранкулак... Сега ако ми се наложи да пътувам пак този маршрут бих избрал. Ти си Българин и не виждам причини да избягваш Украйна, в Украйна проблеми имат руснаците по обясними причини и избягват минаване през Украйна, но ние сме "братушки".......
                  Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                  Коментар


                  • #10
                    От: От Русия (Москва) до България с кола

                    Първоначално публикуван от infineon Преглед на мнение
                    Аз мисля че ферибота директно до Варна е най - добрия вариант. Избягваш граници, винетки, и всички възможни проблеми по пътя.
                    Няма ферибот за леки коли от Русия до България. Проверено е 100%!
                    По повод на маршрута през Украйна - аз бих минал през Черновци-Сучава. Маршрута през Одеса е с добър път до Одеса, но после е кошмар до Галац. Пък и се минава през Молдова. Ако има интерес ще попитам познати които минаха преди 1-2 седмици и ще напиша точния маршрут!
                    יעבור
                    «И това ще мине»

                    Коментар


                    • #11
                      От: От Русия (Москва) до България с кола

                      Ще съм благодарен много за прясна информация по въпроса с пътя.Знае ли някои дали има технотест за кола от там.Като я купя с Руските номера ли я докарвам или ги връщам и си взимам транзитни.

                      Коментар


                      • #12
                        От: От Русия (Москва) до България с кола

                        А как стои въпросът с регистрацията - мито,акциз..?
                        Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                        Най-добрият ром е студеният ром!
                        Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                        Коментар


                        • #13
                          От: От Русия (Москва) до България с кола

                          Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                          А как стои въпросът с регистрацията - мито,акциз..?
                          И аз това питах по-нагоре! Може да се регистрира ако отговаря на определени изисквания ЕВРО 4-5-6 в зависимост от годината на производство. Акциз няма, мито има, ДДС също! А и технотест. Според мен трябва да е нещо уникално иначе не си струва!
                          יעבור
                          «И това ще мине»

                          Коментар


                          • #14
                            От: От Русия (Москва) до България с кола

                            Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                            Според мен трябва да е нещо уникално иначе не си струва!

                            У нас май само такъв не съм виждал, затова и питах по-горе

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6d82e1c7cca142034a4dbae74a3e046d.jpg
Прегледи:1
Размер:503.9 КБ
ID:5701959
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #15
                              От: От Русия (Москва) до България с кола

                              Ще питам до 2-3 дена.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X