Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с Land Rover Freelander 1998 120 k.c.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с Land Rover Freelander 1998 120 k.c.

    Здравейте имам проблем с Land Rover Freelander светват ми лампите на таблото за ТС,АБС и за спускане по наклон,но не постоянно.
    Светват изгасват ту работи всичко както трябва ту се разваля ей така от самосебе си.
    И да отбележа,че бяха ми скъсани жичките на бутона на скоростния лост запойх ги и няма 1-2 седмици работеше
    Всичко както трябва и после пак почна един път да е добре после да не е.

    Съобщение от модератор:
    Моля, напишете си в профила от къде сте.
    ...ЦЪК
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 08-02-16, 08:49.

  • #2
    От: Проблем с land rover freelander 1998 120 k.c.

    Погледни ги пак. Ама огледай кабелите до където можеш да няма нещо протрито или закъсано. Нещо хлабаво също.
    Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
    freelander 1,8 2001g.

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с land rover freelander 1998 120 k.c.

      Като светнат лампите АБС работи ли? Спри рязко и виж за това.
      Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
      freelander 1,8 2001g.

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с land rover freelander 1998 120 k.c.

        Първоначално публикуван от zmiori Преглед на мнение
        ....огледай кабелите до където можеш да няма нещо протрито или закъсано. Нещо хлабаво също.
        Кабели, жици......към няколко километра са на съвременните коли, къде да гледа?
        Първоначално публикуван от mobbboss Преглед на мнение
        Здравейте, имам проблем с Land rovera mi. Светват ми лампите на таблото за ТС,АБС и за спускане по наклон,но не постоянно.Светват_изгасват, ту работи всичко както трябва, ту се разваля ей така от самосебе си.
        И да отбележа,че бяха ми скъсани жичките на бутона на скоростния лост запоих ги и няма 1-2 седмици работеше
        всичко както трябва и после пак почна един път да е добре после да не е.
        ....датчици на АБС-а и кабелите към тях провери ....



        Първоначално публикуван от zmiori Преглед на мнение
        Като светнат лампите АБС работи ли?
        Работи ли? Как мислиш?
        Когато......даваш съвети "он лайн"
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с land rover freelander 1998 120 k.c.

          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
          Работи ли? Как мислиш?
          Когато......даваш съвети "он лайн"
          Ми...май...не
          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

          Коментар


          • #6
            Не, и даже като въртя!

            Не, не работи и даже когато ми светят на таблото и ТС-то не се чува, иначе в моментите когато нищо от тия неща не ми свети и абс-а,и тс-то бачкат.
            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 11-02-16, 09:09.

            Коментар


            • #7
              От: Проблем с land rover freelander 1998 120 k.c.

              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
              Кабели, жици......към няколко километра са на съвременните коли, къде да гледа?...
              Около скоростния лост, например, където е бутона за асистента при спускане.
              Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

              Коментар


              • #8
                От: Проблем с land rover freelander 1998 120 k.c.

                Ти ся несе обаждаи че дедо шата сбуха нъл четш кое писал. Няколко км. са.
                И аз това му писал на колегата като е оправил бутонерата и за седмица се е оправило, пак да провери там.
                Преди години на съседа му светваше лампата на АБС а той си работеше.
                Оказа се от предния собственик е искал да скрие липсата на еарбег и я вързал към лампата на маслото. Първо по грешка я закачил на АБС- осетол се е и е изолирал с калпав изолир банд и след време се е свлякал и комшулуци разни и ту свети ту не свети.
                Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
                freelander 1,8 2001g.

                Коментар


                • #9
                  От: Проблем с Land Rover Freelander 1998 120 k.c.

                  Признавам си, пропуснал съм пояснението, че веенъж са правени жиците на ск.лост.
                  Иначе да, "погледни ги пак" в контекста на пост #1 значи пак да види жиците около лоста.

                  п.п. Тая каляска да не е била обратна по рождение? Щото нали била любима на обръщачите на волани.
                  Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                  Коментар


                  • #10
                    От: Проблем с Land Rover Freelander 1998 120 k.c.

                    Не не е била обратна и мерси за съветите.Пак ще видя да ги презапоя.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Проблем с Land Rover Freelander 1998 120 k.c.

                      А дали може да светят така защото съм махнал кардана да си рециклирам муфата и нещо да се бърка компютъра?

                      Коментар


                      • #12
                        От: Проблем с Land Rover Freelander 1998 120 k.c.

                        От това че си без кардан не е. Споко.
                        Пробваи разкачи буксите на датчиците на абс-а и ги припръскай с контактен спрей и 2-3 пъти включи и изключи буксата на всеки датчик от пред в дясно е до АБС-модула буксуте са едни такива светли като слонова кост. От ляво е огледално на калника.
                        . Не че ще помогне ама изключи акумулатора на 2-3 часа. При мен помогна, светнаха ми тройката ламби извадих и вкарах буксите само от пред и откачих аку-то.
                        После не забравяи да си програмираш джама на 5-тата врата /натискаш бутона за вдигане и след като се затвори продължавай да държиш бутона натиснат още 3-4 секунди. После същотото при сваляне/. И дистанционното за централното близко до колата или вътре от купето натисни бутона за заключване 4-5 пъти абе докато заключи. Това го прави винаги когато сваляш акумулатора.
                        Желая успех.
                        Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
                        freelander 1,8 2001g.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X