Обява

Свий
Няма добавени обяви.

САМОБЛОКИРАЩА КАСЕТА (БЛОКАЖ) ЗА НИВА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • САМОБЛОКИРАЩА КАСЕТА (БЛОКАЖ) ЗА НИВА

    Ако някой се интересува от блокажи за Лада Нива(самоблокиращи касети) ето ги:

    Стават за Нива,и Шевролет Нива.
    Говорих с продавача и каза че има и за преден и за заден мост.Цената е поносима-около 350 долара струва единият.

  • #2
    Re: Блокажи за Лада Нива

    Е тва Нивата ако имаше и на мостовете блокажи - цената нема да си има....
    Don't hunt IF you can't kill
    първо 0883 после 333 накрая 448

    LZ1BGD

    Коментар


    • #3
      Re: Блокажи за Лада Нива

      тия касети ги има и в авто пазара на същите цени .може да е един продавача.мой приятел си е поръчал за заден диф и като го сложа ще го пробваме как е

      Коментар


      • #4
        Re: Блокажи за Лада Нива

        Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
        тия касети ги има и в авто пазара на същите цени .може да е един продавача.мой приятел си е поръчал за заден диф и като го сложа ще го пробваме как е
        Аз го намерих продавача от мобилето Някъде покрай Кюстендил се намира май-но не е проблем каза че може да ги прати по куриер има и схеми за монтажа на касетите.Ето му и телефона:0888314885.Ако е карал някой Нива с такива блокажи да сподели мнение имат ли ефект и заслужават ли си?Мисля че ще е полезно на колегите с Ниви-те

        Коментар


        • #5
          Re: Блокажи за Лада Нива

          аи де де нико никой ли не е карал да каже
          "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

          Коментар


          • #6
            Re: Блокажи за Лада Нива

            Не мисля,че в Бг. някой е карал с блокажи на Нива.При всички случаи обаче ще е много по-добре с блокажи отколкото без тях.

            Коментар


            • #7
              Нива с блокаж на заден мост

              Здравеите всички,
              Разбрах и видях,че се продават самоблокиращи/предполагам,не съм в час/ диференциали,от Уаз,които стават и за Нива.Мераклия съм,но възникват въпроси.
              -Само отзад ли се монтира,сменя ,или може и от пред
              -Колко + и колко -.
              -Как самоблокиращия се понася с оргиналния на Нивата,които е в раздатката,при вкл.изкл. на последния.
              -При монтажа ,налагат ли се промени,доработки или 1към 1се монтира. Предварително благодаря.

              Коментар


              • #8
                Re: Нива с блокаж на заден мост

                Първоначално публикуван от snipi Преглед на мнение
                Разбрах и видях,че се продават самоблокиращи/предполагам,не съм в час/ диференциали,от Уаз,които стават и за Нива.
                Нещо май не си разбрал правилно
                За Нива си има самоблокираш,но той не е този на Уаз.Разрови се из форума и ще го намериш някаде.
                Луд умора нема,само се поти!!!

                Коментар


                • #9
                  Re: Блокажи за Лада Нива

                  Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
                  Ако някой се интересува от блокажи за Лада Нива(самоблокиращи касети) ето ги:

                  Стават за Нива,и Шевролет Нива.
                  Говорих с продавача и каза че има и за преден и за заден мост.Цената е поносима-около 350 долара струва единият.
                  Директно ли се монтира/без преправяне/.Какво става при включване и на двата блокажа едновременно.оригиналния в раздатката и допълнително монтирания ,да кажем в задния диф.Плюсове и минуси.Движение по асвалт.Благодаря.

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Блокажи за Лада Нива

                    Първоначално публикуван от snipi Преглед на мнение
                    Директно ли се монтира/без преправяне/.Какво става при включване и на двата блокажа едновременно.оригиналния в раздатката и допълнително монтирания ,да кажем в задния диф.Плюсове и минуси.Движение по асвалт.Благодаря.
                    Не съм карал с блокажи на Нивата-но тези които ги продават казват че няма проблем между двата блокажа и този в раздатката.Директно се монтират без никакво преправяне.Това е цялата касета която се поставя на мястото на стандартната в диференцяла.

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Блокажи за Лада Нива

                      Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
                      Не съм карал с блокажи на Нивата-но тези които ги продават казват че няма проблем между двата блокажа и този в раздатката.Директно се монтират без никакво преправяне.Това е цялата касета която се поставя на мястото на стандартната в диференцяла.
                      А на асвалта.По-старшите офроудъри,ми казаха,че е нещо от рода на руска ролетка, с насрещните .

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Нива с блокаж на заден мост

                        Първоначално публикуван от Tsvetan Преглед на мнение
                        Нещо май не си разбрал правилно
                        За Нива си има самоблокираш,но той не е този на Уаз.Разрови се из форума и ще го намериш някаде.
                        Прав си,ама ти маи не си прочел правилно.По-горе си пише ясно-не съм в час.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Блокажи за Лада Нива

                          Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
                          Ако някой се интересува от блокажи за Лада Нива(самоблокиращи касети) ето ги:

                          Стават за Нива,и Шевролет Нива.
                          Говорих с продавача и каза че има и за преден и за заден мост.Цената е поносима-около 350 долара струва единият.
                          Даи повече инфо.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Блокажи за Лада Нива

                            Първоначално публикуван от snipi Преглед на мнение
                            Даи повече инфо.
                            Инфото което мога да ти дам е че са подобни на самоблокиращите касети за УАЗ и действат на същият принцип.Попаднах случайно на човека който ги продава.Той каза че има и инструкций при него за монтажа и другите подробности на касетите.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Блокажи за Лада Нива

                              Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
                              Инфото което мога да ти дам е че са подобни на самоблокиращите касети за УАЗ и действат на същият принцип.Попаднах случайно на човека който ги продава.Той каза че има и инструкций при него за монтажа и другите подробности на касетите.
                              Мислех,че ти си продавача и затова питам.Не съм много на ясно с блокажите, а и инфото е противоречиво до някъде.Мното проходимост + проблемност ,до някъде и при някои.Дали блокира на 100% или ,блокира и изключва на90-95%,като шперовете и LSD /ако не бъркам/.Та това се опитвам да си изясня,че мерака...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X