Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Снимки на Nikon D3300

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Снимки на Nikon D3300

    Здравейте , бях посъветвана да си направя моя тема тук и сега отделих време и прочетох коментара на lubashki777 , за който благодаря .
    Начинаеща съм в снимането , но се опитвам да постигам резултати , но имам много какво да се уча и да чета .
    Нямам възможността да снимам абсолютно всеки ден , защото съм на училище и когато снимам по често е само през почивните дни
    И знам че тук има много хора които биха могли да ме посъветват кое е правилно е кое не , така че ще приемам всякакви мнения и критики .

  • #2
    От: Снимки на Nikon D3300

    Преди 1 седмица в Перник се проведе международния фестивал на маскарадните игри - Сурва 2016 и имах възможността да снимам .
    Наблегнах на портретни снимки , направиха ми много впечатление малките деца и възрастните хора .
    Особено някои тъжни лица :

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0852.jpg
Прегледи:1
Размер:120.6 КБ
ID:5701810
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0854.jpg
Прегледи:1
Размер:63.8 КБ
ID:5701811

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1034.jpg
Прегледи:1
Размер:96.8 КБ
ID:5701812

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1538.jpg
Прегледи:1
Размер:92.2 КБ
ID:5701814

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1175.jpg
Прегледи:1
Размер:129.8 КБ
ID:5701815

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1365.jpg
Прегледи:1
Размер:75.6 КБ
ID:5701816

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1154.jpg
Прегледи:1
Размер:113.5 КБ
ID:5701817

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1488.jpg
Прегледи:1
Размер:84.6 КБ
ID:5701818

    Коментар


    • #3
      От: Снимки на Nikon D3300

      Първоначално публикуван от Varrtox Преглед на мнение
      Здравейте , бях посъветвана да си направя моя тема тук и сега отделих време и прочетох коментара на lubashki777 , за който благодаря .
      Начинаеща съм в снимането , но се опитвам да постигам резултати , но имам много какво да се уча и да чета .
      Нямам възможността да снимам абсолютно всеки ден , защото съм на училище и когато снимам по често е само през почивните дни
      И знам че тук има много хора които биха могли да ме посъветват кое е правилно е кое не , така че ще приемам всякакви мнения и критики .
      Ето и темата е вече факт...браво!
      Сега остава и да започнеш да постваш кадри тук, а ние да даваме мнения, препоръки ...абе с две думи акъл...
      Обещал съм да коментирам и да помагам в преодоляването на грешки и пропуски макар , че и самия аз имам още много какво да уча и да бъда критикуван.Все пак...искрено се надявам и колегите да се включват с помощ.Нека не забравяме, че...е добре да се помага на начинаещите, а не те да откриват тепърва топлата вода!
      Поздрави и на добър час с темата и развитието ти във фотографията!
      NISSAN FOREVER
      -----------------------------------------------------------------------------
      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

      Коментар


      • #4
        От: Снимки на Nikon D3300

        Първото нещо с което трябва да се внимава и следи, на което ме научи lubashki777 е хоризонта.
        Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

        Коментар


        • #5
          От: Снимки на Nikon D3300

          Опитах да заснема Вчерашния залез в моя квартал
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1721.jpg
Прегледи:1
Размер:60.2 КБ
ID:5702862

          Коментар


          • #6
            От: Снимки на Nikon D3300

            Според мен...трябвало е една идея да отдалечиш със зума хоризонта и...комините да са в ляво или в дясно на кадъра...така по средата не е гот.Предполагам знаеш правилото за третините/най-общо казано разделяш кадъра на три отсека вертикално и хоризонтално и където са пресечните точки на линиите там е най-удачно да се поставят обектите и особено важните такива в кадъра!/, ако не намери из нета ма много инфо, за да си наясно къде да поставяш обектите при композицията...
            Поздрави и само така...натискай...с много кадри идва и опита!
            NISSAN FOREVER
            -----------------------------------------------------------------------------
            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X