Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

    За утре в Рила - с баща ми и малкия отиваме. Гледах прогнози - средно ще е около 0 гр.С, като според някои ще е слънчево и тихо, според някои ще вали - вероятно ще е от всичко по малко. Пътят не е тежък и поне доколкото съм минавал - няма възможност да се загубим. Предлагам да се чакаме не по-рано от 10 часа някъде по цариградско шосе. Тръгваме по магистралата, Костенец, Радуил и Рила. Който ще идва да пише и да предложи някой място за среща, че не се сещам в момента. Ще нося станция. Храна - сандвичи. Пиене - всекиму своето, мисля.
    Ако видим, че е зор - кръгом и ще измислим нещо /вече е поизмислено/.
    Последно редактирано от velio; 21-11-08, 18:57.

    Коментар


    • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

      Среща 10-10.30 на караулката в началото на магистрала Тракия.
      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

      Коментар


      • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

        Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
        .... с. Радуил и проверяваме 1 път, за който съм чувал, че е 17-19км. и води до яз. Белмекен. Аз съм карал по него 3-4км., и не се наложи да включвам бавни. Използван е за построяването на Белмекен и не би трябвало да минава през защитени местности.
        Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
        За утре в Рила - с баща ми и малкия отиваме. Гледах прогнози - средно ще е около 0 гр.С, като според някои ще е слънчево и тихо, според някои ще вали - вероятно ще е от всичко по малко. Пътят не е тежък и поне доколкото съм минавал - няма възможност да се загубим. Предлагам да се чакаме не по-рано от 10 часа някъде по цариградско шосе. Тръгваме по магистралата, Костенец, Радуил и Рила. Който ще идва да пише и да предложи някой място за среща, че не се сещам в момента. Ще нося станция. Храна - сандвичи. Пиене - всекиму своето, мисля.
        Ако видим, че е зор - кръгом и ще измислим нещо /вече е поизмислено/.
        .... давам ви жокер има СНЯГ на Белмекен !!!
        Land Rover Discovery:
        - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
        Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

        Коментар


        • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

          Първоначално публикуван от 5-ракиев Преглед на мнение
          .... давам ви жокер има СНЯГ на Белмекен !!!
          Ми ела за водач.
          За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

          Коментар


          • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

            Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
            Среща 10-10.30 на караулката в началото на магистрала Тракия.
            Пропуснах да го напиша!
            Колеги, пътят е закътан и върви по р. Ибър. Аз самия съм благонравен софтаджия и си пазя джипката. Ако окуцее обстановката ще се върнем.

            Коментар


            • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

              Първоначално публикуван от 5-ракиев Преглед на мнение
              .... давам ви жокер има СНЯГ на Белмекен !!!
              "Казват", че води на Белмекен. Я води - я не. Като гледах картата... Имам колебания и затова отивам. А и отдавна ми е мерак да мина оттам.

              Коментар


              • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                Колеги, аз имам една луда идея. Не за конкретна дата, но ще Ви я споделя. След като мине първата вълна снегове, да направим едно нощно изкачване донякъде на високо, да запалим огромен огън и да си седнем около него на лаф. Не знам колко ще натрупа, но ако става, Мургаш ми изглежда добра цел. Представете си, първо нощно снежно каране, после огромен огън, гледка към София в ниското и ние на сладка приказка. Да доста е екстремно, но ще е гот и ние ще има за какво да си спомняме. Как Ви звучи?
                На мен ми звучи като да подготвям камерата и апарата. Вагнер или Брукнер като музикална подложка "ще заспят"!!! За бардучето е ясно.
                Последно редактирано от velio; 21-11-08, 22:09.

                Коментар


                • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                  Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
                  "Казват", че води на Белмекен. Я води - я не. Като гледах картата... Имам колебания и затова отивам. А и отдавна ми е мерак да мина оттам.
                  Чакайте сега, къде от Радуил тръгва пътче за Белмекен? Щото аз там пробвах едно, ама след няколко километра камънак, се врътнах па се върнах. Някой има ли координати на началото или нещо такова?

                  Коментар


                  • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                    Първоначално публикуван от nikidd Преглед на мнение
                    Чакайте сега, къде от Радуил тръгва пътче за Белмекен? Щото аз там пробвах едно, ама след няколко километра камънак, се врътнах па се върнах. Някой има ли координати на началото или нещо такова?
                    От самолета в центъра - вляво от главния път. Каменна настилка има в началото след асфалта. След канала вляво /в долчинката до някакъв цех/. Нямам координати, нямам и GPS.

                    Коментар


                    • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                      Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
                      От самолета в центъра - вляво от главния път. Каменна настилка има в началото след асфалта. След канала вляво /в долчинката до някакъв цех/. Нямам координати, нямам и GPS.
                      Ъхъ, май за същото говорим. След самолета в ляво и докрая направо (след една канавка май свършваше асфалта и имаше нещо като цех). Та от там нагоре карахме известно време и ми писна да се друсам по тез камънаци. Ще ми е интересно ако някой от вас запише трака, за да го разгледам после.

                      Приятна разходка.

                      Коментар


                      • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                        Първоначално публикуван от nikidd Преглед на мнение
                        Ъхъ, май за същото говорим. След самолета в ляво и докрая направо (след една канавка май свършваше асфалта и имаше нещо като цех). Та от там нагоре карахме известно време и ми писна да се друсам по тез камънаци. Ще ми е интересно ако някой от вас запише трака, за да го разгледам после.

                        Приятна разходка.
                        Аз няма как да го запиша. Евентуално ще поснимам.
                        Благодаря!

                        Коментар


                        • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                          Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
                          Аз няма как да го запиша. Евентуално ще поснимам.
                          Благодаря!
                          Аз ще хвърлям трошици. /или капачки от бира/
                          За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                          Коментар


                          • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                            В момента дъжда става сняг. Честит ви първи сняг!

                            Коментар


                            • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                              Благодая, но аз съм без диско и ми е някак унило, 1-ва зима откакто го имам и няма да го карам . В това време ни ремонти ни чудо мога да му правя. Дано издържи зимата...

                              Коментар


                              • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                                Поради комплекс от проблеми, идеята не се осъществи, уви! Отидохме, но пътя не хванахме.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X