Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Land Rover Freelander 1,1.8 120к... проблем с срс-са и клаксона

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Land Rover Freelander 1,1.8 120к... проблем с срс-са и клаксона

    Здравейте колеги.Наложими се на моя паркетник да му сменя радиатора на парното,обаче след смяната ми възникна друг проблем.След сглобяването всичко работеше,докато нв дойде времето за волана.След като го сложих ми се загубиха клаксона и ми свети непрестанно срс-са и незнам какво стана.Много моля всички които са го преживели,чули,чели или правили нека се отзуват.Благодаря за разбирането и отделеното време.

  • #2
    От: Проблем с срс-са и клаксона

    Това ми прилича на прекъснат лентов кабел
    Jeep KJ 3.7 V6 Ltd.

    Коментар


    • #3
      От: Land Rover Freelander 1,1.8 120к... проблем с срс-са и клаксона

      ... или на лоши контакти, лекува се с контакт спрей.
      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

      Коментар


      • #4
        От: Land Rover Freelander 1,1.8 120к... проблем с срс-са и клаксона

        Най вероятно е лентовия кабел,но все пак исках да попитам за някой друго мнение,но някой да ми каже с кое да внимавам при следващ монтаж

        Коментар


        • #5
          От: Land Rover Freelander 1,1.8 120к... проблем с срс-са и клаксона

          Лош контакт не вярвам да е,защото до преди 1 седмица работи,а сега вече не.Незнам какво да направя

          Коментар


          • #6
            От: Land Rover Freelander 1,1.8 120к... проблем с срс-са и клаксона

            Какъв е проблема да е лош контакт? Преди 10 години само бях бая по млад. Поогледаи и бушониерата.
            Като бараш там изключвай акумулатора. Ако сте подали контакт без монтиран волан и системата "хваща" липсата на еарбега. Пробваи да ти прочетат проблемите /иди на диагностика/. Възможно е проблема да е само в клаксуна а възглавницата да е горното.
            Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
            freelander 1,8 2001g.

            Коментар


            • #7
              От: Land Rover Freelander 1,1.8 120к... проблем с срс-са и клаксона

              Колега точно лентовия кабел ти е, при мене на Диско 1 97-ма до сега смених 5 лентови кабела, точно с този симптом се повреждат.

              Проблема идва след ремонт на волана или неправилен монтаж на лентовия кабел след ремонт.

              Ако заводски не е залепен, после много трудно се настройват двата края, при навиване на волана до край, кабела прекъсва след което от вътре се разлепва от буксата на която е капсулован.

              Коментар


              • #8
                От: Land Rover Freelander 1,1.8 120к... проблем с срс-са и клаксона

                Колега какво стана с проблема ти?
                Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
                freelander 1,8 2001g.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X