Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за включен преден мост на асфалт?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Въпрос за включен преден мост на асфалт?

    Преди два дена разцепих най-накрая задния мост пиньона беше 9 зъба загадката е развенчана. Да попитам мостове 8-41 на уазките с долни педали и жабки ли се монтират а 8-37 на по новите със серво и телескоични амове ?

    Коментар


    • #47
      От: Въпрос за включен преден мост на асфалт?

      Първоначално публикуван от CCCP Преглед на мнение
      Преди два дена разцепих най-накрая задния мост пиньона беше 9 зъба загадката е развенчана. Да попитам мостове 8-41 на уазките с долни педали и жабки ли се монтират а 8-37 на по новите със серво и телескоични амове ?
      Нали ти казах, че

      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
      Е тука ти е проблема, щото си с различни предавателни числа, и затова може и да си батисал полуоската.
      Като си броил зъбите през пробката нещо си оплескал, освен ако не си с различни пиньони.
      щото

      Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
      Да уазовите за 469б -старите мостове са 41 и по новите 37 на корона и 8 пиньон.
      Има 41 на 9 от Жук/Ниса съвместими в Уазовия корпус на моста.
      Много са редки, но скоро ми се случва да срещам за втори път. Нови такива мисля не се продават.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #48
        От: Въпрос за включен преден мост на асфалт?

        Търси се мост от бавните 8-41. По принцип ме интересува само диф с ръкави, ако има педлагайте.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X