Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

    Принципно не съм по дизeлите,но си харесах един.RAV 4 D4D FACELIFT 2005 година(климатроник) и е на цената на бензинов 2002 година.
    http://prikachi.com/images/364/8693364G.jpg

    Принципно - не знам колебая се- дали да не взема дизел? Моля за Вашето мнение.

    Коментар


    • #62
      От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

      Ако ти изпадне читав екземпляр - взимай го.
      В момента и аз съм в процес на търсене и си мисля избора ми да е читав(доколкото може да се определи де) автомобил.
      Успех в търсенето и да се похвалиш после.
      RAV 4
      F650GS

      Коментар


      • #63
        От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

        Имам приятел в който живее в Италия и в момента си е в България.
        Продава ми Jeep Grand cherokee 2.7CRD 2003 година. Не съм наясно с джиповете, но дали си заслужава да го закупя за 5500лв? Става ли за семеен джип и дали би ми вършил работа?Като ще го карам предимно градско и извънградско. Или да си взема Toyota? И друго разходите по ремонт и поддръжка по големи ли ще са от Rav-kata?

        Коментар


        • #64
          От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

          Краткия отговор е вземи си Равчето.
          Land Rover Discovery II, V8 4.0
          VW Golf VI variant
          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

          Коментар


          • #65
            От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

            Аз от днес съм собственик на "Recreational Active Vehicle with 4-wheel drive" двулитров бензин, с доста екстри.
            Автомобила е закупен от съфорумец и приятел, и само разни документални глупости не ми позволиха да го покарам достатъчно.

            Първи впечатления - кефи!!!
            И върви!!

            Снимки - по-нататък.

            Коментар


            • #66
              От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

              Брей как ги разконспирира тия от Тойота!Честито,безаварийно и да се уважавате!
              Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
              Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
              Враца

              Коментар


              • #67
                От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

                Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
                Брей как ги разконспирира тия от Тойота!Честито,безаварийно и да се уважавате!
                Благодаря ти от сърце.

                За сега уважението е само от моя страна, че пипнах тук-там, почесах това-онова, пък дори не можах да я покарам като хората, че няма ГО - чак до утре ше чакам.

                Вече съм прочел всичките руски форуми, и общото мнение е, че е скучна кола - караш, и караш..
                Вероятно, като понавляза малко по-навътре, ще направя една тема, в която да пиша кое-къде-какво-как, че форума е постен в тая насока.

                Коментар


                • #68
                  От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

                  Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                  Вероятно, като понавляза малко по-навътре, ще направя една тема, в която да пиша кое-къде-какво-как, че форума е постен в тая насока.
                  Прав си, Сувовете и Равовете не са много на почит в тоя форум вероятно защото са onroad,а тук калта е издигната в култ,но не пречи в някоя темичка да си почешем клавиатурите и за по-soft возила.
                  Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                  Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                  Враца

                  Коментар


                  • #69
                    От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

                    Честито колега! Със здраве да си го караш!
                    Във всички сериозни тестове - Decra, TUV и т.н. е в челото по надеждност за коли м/у 5 и 15 г...
                    Миналия месец направих пробно каране на новия Rav hibrid - е нема такъв кеф, 2.5 мотор от Лекъс, 190 коня, в града безшумен, на магистралата - 190 - ограничен е софтуерно, и среден разход 6 л/100. Следващия ми Rav ще е такъв!
                    А за калта - който иска нека си се каля, нема лошо. То е Европа кал няма. Който иска трябва на полигон да отиде и да си плати. Та така...

                    Коментар


                    • #70
                      От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

                      Благодаря.

                      Кал?
                      Единствената кал, дето ще види, е прашния асфалт пред гаража.
                      Това е количка, дето ще си я карам из града, и то ако успея да се вредя, че жената я хареса, и иска да ми върне Паджерото....

                      Автомобила идва от Германия, и съм впечатлен от килограмите бумаги, дето вървят с него - има одобрение и сертификация на абсолютно всичко, дето е сложено по него, не от завода..
                      Тая вечер ще сънувам логото на TUV - то не са печки, джанти, тегличи, парктроници... тия хора обичат явно и да пишат, и да си четат написаното...

                      Коментар


                      • #71
                        От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

                        Вени,честито

                        Sent from my HM NOTE 1W using Tapatalk
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • #72
                          От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

                          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                          ... тия хора обичат явно и да пишат, и да си четат написаното...
                          ...многооооо
                          виж с какво масло пише да го караш - моя е 2.2 D - 3-та генерация и му дават 5W-30 - и освен пълната синтетика трябва да е по спецификациите на Toyota заради DPF филтъра - и за това го карам само с оригиналното (скъпо) от Тойота, но това е най-скъпия му консуматив
                          Предполагам, че за бензина няма да са толкова стриктни изискванията - и не го сменям на 25 К, а на 10-12 К...
                          Прикачени файлове
                          Последно редактирано от ivied; 11-04-16, 08:40.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

                            Да, маслото май беше такова - сега, като се преборя с бюрокрацията, се засилвам към обслужването, и тогава ще прочета какво точно и по колко..
                            Само това за бензина не го разбрах - аз го сменям, като свърши в резервоара.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

                              Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                              Само това за бензина не го разбрах - аз го сменям, като свърши в резервоара.
                              За маслото имах предвид, че за бензиновия мотор, всяко качествено с посочения вискозитет би свършило работа, няма нужда да е чак оригиналното на Тойота...
                              Макар, че в БГ все още ментетата май са проблем...

                              Коментар


                              • #75
                                От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

                                Хм, естествено, че ако нещо може да се разбере криво, то става точно така.
                                Нещо не съм мислил, като съм писал.

                                Извинявай.

                                И благодаря за съвета.

                                Днес минах през задължителните бюрокрации с нотариуси, КАТ, застраховки, преглед, почерпих един добър приятел, и успях да покарам малко из града.
                                Моментия разход по бордови компютър стига до 70/100 при ускоряване, иначе върви колицата добре и приятно. Естествено, сега отново преоткривам разликите между дизеловия и бензиновия двигател..

                                Моторетка...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X