Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

    Не че нещо, но тази РАВ4-ка ми се вижда най-келявият джип на Тойота. Незнам каква е 4х4 системата, но е кофти и е много ниска за ЖиБ.

    Коментар


    • #17
      От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

      "Toyota тръгва на 4х4 и се изключва след 40 км/ч"

      Това даже и да го търся - няма да го намеря - моя грешка .
      Абе кажи си , че искаш НИВА в японска кожа .
      То РАФЪ май си е точно това .
      Кеф цена няма (това е писано в още 23412 теми във форума ) - така че фърляй зара , гледай процента на положителните w/s отрицателните мнения за тоя боб дето ще фърлиш .
      Фърляй го , и накрая кажи какво си си избрал и какво ти е на сърце . Това дето на 99 % си направил сделка и сега питаш другите тъпанари (нас ) дали не си се набутал ...МНОГО...не го вземай като фактор
      Колата ТИ нама ДА я КАРАМ аз !!! андъстенд МУ

      Коментар


      • #18
        От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

        При втора генерация виско муфата включва задните колела, когато някое предно превърти, иначе е на предно? Първата генерация пак включва задния мост, когато предното колело превърти, обаче има и принудително включване с копче, което обаче се изключва след 40 км/ч и когато натискаш спирачка май? Така ли е?
        Maverik/Terrano 2 2.7 TDI, 1997
        X-trail 2.2 Di 2003
        Maverik/Terrano 2 2.7 TD, 1994

        Коментар


        • #19
          От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

          Енциклопедия за всички 4х4 системи, които съществуват:
          http://www.awdwiki.com/en/home/
          Maverik/Terrano 2 2.7 TDI, 1997
          X-trail 2.2 Di 2003
          Maverik/Terrano 2 2.7 TD, 1994

          Коментар


          • #20
            От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

            Първоначално публикуван от afgany Преглед на мнение
            При втора генерация виско муфата включва задните колела, когато някое предно превърти, иначе е на предно? Първата генерация пак включва задния мост, когато предното колело превърти, обаче има и принудително включване с копче, което обаче се изключва след 40 км/ч и когато натискаш спирачка май? Така ли е?
            Не,не е така по-горе колегата Двигателист е описал нещата точно.
            Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
            Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
            Враца

            Коментар


            • #21
              От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

              Благодаря Ви много колеги(надявам се скоро да стана част от форум) страхотни сте. Не съм си харесал все още Rav - в процес на търсене съм. Гледах една в нашият град.Хареса ми, но ми се струва че предната врата е боядисвана.
              http://prikachi.com/images/671/8602671Y.jpg
              Ще продължа да търся и да следя офертите предлагани от нашите джамбази.
              Какви разходи може да очаквам от бензиновият агрегат( най-скъпите,коеето може да се счупи)?Какво задължително ще трябва да сменя при закупуването му?
              Принципно съм ходил на 3-4 огледа и някой от тях ми отказват да запиша VIN номера....или ми отказват да я закарам в сервиз.С предлог, колата е на реални км(не сме като другите да ги въртим), няма проблем за преглед,но нека да е тука в този сервиз до нас,че по нататак неможе да я караме.Няма номера - неможе да се кара навътре в града(поизках в града защото имам познати в севиза да я погледнат).

              Коментар


              • #22
                От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

                Харесах си една тъмно синя - човека ми даде VIN номера JTEHH20V300091263 . Но не мога да намеря инфо за нея. Казва че е на "реални" 192 000км и е 2001 година.Но като се загледам в Vin-а мисля, че е 2000 година,
                http://prikachi.com/images/736/8602736l.jpg

                Иначе бях много мераклия на черна и евентуално сива.Вие как мислите синя добре ли е ?

                Коментар


                • #23
                  От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

                  Тази от първата снимка и аз я гледах в обявите, обаче вратата е пребоядисвана. Причината може и да е някаква малка, ама е нескопосано направена.
                  Сериозните автокъщи си имат номера с които могат да прридвижват колите съвсем законно, така че си прави изводите сам.
                  За цветовете ... сам си ги избираш.
                  Успех в търсенето и после да се похвалиш.
                  RAV 4
                  F650GS

                  Коментар


                  • #24
                    От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

                    Сивата е с пребоядисвана предна лява врата,щом от снимка от 10м с полу-качествен апарат е снимана и се вижда.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

                      Първоначално публикуван от vesselino Преглед на мнение
                      Благодаря Ви много колеги(надявам се скоро да стана част от форум) страхотни сте. Не съм си харесал все още Rav - в процес на търсене съм. Гледах една в нашият град.Хареса ми, но ми се струва че предната врата е боядисвана.
                      http://prikachi.com/images/671/8602671Y.jpg
                      Ще продължа да търся и да следя офертите предлагани от нашите джамбази.
                      Какви разходи може да очаквам от бензиновият агрегат( най-скъпите,коеето може да се счупи)?Какво задължително ще трябва да сменя при закупуването му?
                      Принципно съм ходил на 3-4 огледа и някой от тях ми отказват да запиша VIN номера....или ми отказват да я закарам в сервиз.С предлог, колата е на реални км(не сме като другите да ги въртим), няма проблем за преглед,но нека да е тука в този сервиз до нас,че по нататак неможе да я караме.Няма номера - неможе да се кара навътре в града(поизках в града защото имам познати в севиза да я погледнат).
                      Щом ти отказват преглед в сервиз по твой избор, има причина. Този сервиз до НАС вероятно е НАШ и ще ти кажат, че си уцелил джакпота с тая кола. Автоджамбазите са безусловно- рефлексни измамници, всички без изключение. Имай го предвид. Успех!
                      Животът е харизан кон според мен...

                      Теди

                      Коментар


                      • #26
                        От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

                        От известно време се заглеждам и аз в РАВ4.
                        Трябва да си разменим снимките, за да се познаем при автоджамбазите.

                        Използвайки темата, ми се ще да се консултирам - оня ден си говорих с един сервизджия ( различно е от сервизен специалист ), та тоя юнак, като чу РАВ 4, и изпищя - ти луд ли си, знаеш ли как се поддържа това нещо?
                        -Що бе, майна, как се поддържа, освен с пари?
                        -НЕ, сакън - ходовата част е фантастично скъпа!!!

                        Не каза колко е фантастично скъпа, ама се загнезди едно червейче в душата ми, и за това питам - някой може ли да каже колко скъпо е това "фантастично скъпо"?

                        Коментар


                        • #27
                          От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

                          Вени,да не кажеш че не съм те предупредил,тоя рав4 ,бензин,гори в лева колкото твоето паджеро ,на 2.40 лв.нафта за литър.Имах такова служебно за кратко.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #28
                            От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

                            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                            От известно време се заглеждам и аз в РАВ4.
                            Трябва да си разменим снимките, за да се познаем при автоджамбазите.

                            Използвайки темата, ми се ще да се консултирам - оня ден си говорих с един сервизджия ( различно е от сервизен специалист ), та тоя юнак, като чу РАВ 4, и изпищя - ти луд ли си, знаеш ли как се поддържа това нещо?
                            -Що бе, майна, как се поддържа, освен с пари?
                            -НЕ, сакън - ходовата част е фантастично скъпа!!!

                            Не каза колко е фантастично скъпа, ама се загнезди едно червейче в душата ми, и за това питам - някой може ли да каже колко скъпо е това "фантастично скъпо"?
                            5 години карах РАВ втора генерация,бензин 150к.с.ръчка.За резервни части нищо не мога да ти кажа,защото за това време съм сменил една биалетка за 30лв и тампон на заден диф за 80лв.Ако не съм леко вманиячен по конските сили,щях да го карам още 5 години.Да не си помислиш само че не върви-напротив.Супер приятен СУВ.Единствения минус за мен е лесно замирисващия съединител,не че се съсипва,просто си е миризлив.
                            Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                            Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                            Враца

                            Коментар


                            • #29
                              От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

                              Благодаря за отговора.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Toyota Rav4.2 2.0i-150ph

                                Генади, колко разход ти даваше Равката? Щото и аз съм се насочил към такова нещо, само още не съм решил дали ще е бензин или дизелче.
                                RAV 4
                                F650GS

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X