Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сузуки Витара проблем със скоростите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сузуки Витара проблем със скоростите

    Витарата е 97набор 1,6 16в и има проблем с включването на скоростите ,съединителя е ок не боксува какъв може да е проблема .Предварително благодаря за мненията

  • #2
    От: Сузуки Витара проблем със скоростите

    Бахти и питането. Колата не пали? (но не се казва че няма акумулатор). Колега съединителя може да не буксува , но може и да не отделя и тогава изобщо не може да включиш на скорост - и въпроса ти е изглежда правилен ( проблем със скоростите) Пиши какво правиш, какво чуствуваш ти, някой твой приятел. Все едно слушам жена ми - колите са сини, червени, бели. Айде не се обиждай - Ванга почина. С поздрав Борето

    Коментар


    • #3
      От: Сузуки Витара проблем със скоростите

      Вкарай я в топъл гараж и след няколко часа ще се оправи.
      Замръзва водата която е навлязла в избирача на скоростите.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #4
        От: Сузуки Витара проблем със скоростите

        Първоначално публикуван от boreto2 Преглед на мнение
        Бахти и питането. Колата не пали? (но не се казва че няма акумулатор). Колега съединителя може да не буксува , но може и да не отделя и тогава изобщо не може да включиш на скорост - и въпроса ти е изглежда правилен ( проблем със скоростите) Пиши какво правиш, какво чуствуваш ти, някой твой приятел. Все едно слушам жена ми - колите са сини, червени, бели. Айде не се обиждай - Ванга почина. С поздрав Борето
        Много те харесвам ,че си доста компетентен по въпроса ,колата си пали въпроса ми е дали е от жилото или съединителя но все пак съм убеден че си голям капацитет и мисля да ти я дам да я оправиш а колкото до цвета жена ти може да е далтониска и да не опзнава цветовете но бладодаря все пак за смисления отговор

        Коментар


        • #5
          От: Сузуки Витара проблем със скоростите

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Вкарай я в топъл гараж и след няколко часа ще се оправи.
          Замръзва водата която е навлязла в избирача на скоростите.
          Благодаря ти Коле ще пробвам

          Коментар


          • #6
            От: Сузуки Витара проблем със скоростите

            Колега имах подобен проблем и се оказа бронята на жилото за съединителя.Беше се скапала на едно място и реално жилото здраво,мести вилката ,но недостатъчно.Докато го видя къде е проблема има доста лягане ,натягане на жилото и никакъв ефект.Сега по въпроса за жилата,купувал съм някакво уж италиянско за 30 лв, кара няколко месеца,след това някакво уж оригинално за 85лв ,малко по добре около година и накрая от една Витара втора упореба за 20лв оригинално така си я и продадох.Освен това жилата са два модела на моята 1,6 16В беше с тампон от към планката на шасито,а другия модел е без ,захваща се само с две противоположни гайки .От там идва и разлика в планките на шасито които държат жилото.
            Хора които са прекалено умни,за да се занимават с политика са наказани да бъдат управлявани от глупаци!

            Коментар


            • #7
              От: Сузуки Витара проблем със скоростите

              Първоначално публикуван от kriss1 Преглед на мнение
              Колега имах подобен проблем и се оказа бронята на жилото за съединителя.Беше се скапала на едно място и реално жилото здраво,мести вилката ,но недостатъчно.Докато го видя къде е проблема има доста лягане ,натягане на жилото и никакъв ефект.Сега по въпроса за жилата,купувал съм някакво уж италиянско за 30 лв, кара няколко месеца,след това някакво уж оригинално за 85лв ,малко по добре около година и накрая от една Витара втора упореба за 20лв оригинално така си я и продадох.Освен това жилата са два модела на моята 1,6 16В беше с тампон от към планката на шасито,а другия модел е без ,захваща се само с две противоположни гайки .От там идва и разлика в планките на шасито които държат жилото.
              Благодаря утре майстора ще го сменя може би ще си взема от Миркат

              Коментар


              • #8
                От: Сузуки Витара проблем със скоростите

                Проблема е решен счупена планка на педала на съединителя.........

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X