Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Land Rover Discovery 2 4.0 V8 нестабилни обороти на празен ход

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Land Rover Discovery 2 4.0 V8 нестабилни обороти на празен ход

    За дебитомера е така, ползваш патрона от въпросния ваговски дебиломер. Цената за целия дебитомер е 120 кинта. Сменяш патроните и си пич. И най вече е наличен в БГ, че моя оригиналния под три дена не намерих доставка.

    За компресията не бих казал, разликата е такава че може да е от клапани или износени гърбици на вала.

    Мотора може да тече от много места, ако не отварян залагам на голямата гарнитура между главите или гарнитурите на капаците на клапаните.
    За водата може да си прав ама без да се погледне си е хвърляне на боб.

    Коментар


    • #17
      От: Land Rover Discovery 2 4.0 V8 нестабилни обороти на празен ход

      Първоначално публикуван от manta2005 Преглед на мнение
      Хахаха, можеш да питаш градския ти, след тази процедура и неговото диско как е

      Така е за боша, той си ги иска тея неща и става друг.
      Дам така си е! Направо не мога го удържа...хаха Промяната е огромна и процедурата задължителна! Що се касае до теча и аз тека като лейка и доливам, вече ме е срам
      да спирам някъде че става лошо. Аз тека много под наклон ( вирната муцуна на горе) от предната част иначе когато е на равно доста по малко. Нови гарнитури всичките ама... чакам заветния момент, дата да ходя при професора и да решим проблема а и да сложа някой интересни неща

      Поздрави

      Съобщение от модератор:
      Моля, напишете си в профила от къде сте.
      ...ЦЪК
      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 27-02-16, 16:47.

      Коментар


      • #18
        От: Land Rover Discovery 2 4.0 V8 нестабилни обороти на празен ход

        Първоначално публикуван от Peter Angelov Преглед на мнение
        .....Що се касае до теча и аз тека като лейка и доливам, вече ме е срам
        да спирам някъде че става лошо. Аз тека много под наклон ( вирната муцуна на горе) от предната част иначе когато е на равно доста по малко. Нови гарнитури всичките ...

        Поздрави
        Абе мен още не ме е срам като спирам прави си по капка две на час.

        По притеснителното при мен е че тече между кутията и мотора най вече моторно масло но и малко от автомата
        Land Rover Discovery II, V8 4.0
        VW Golf VI variant
        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

        Коментар


        • #19
          От: Land Rover Discovery 2 4.0 V8 нестабилни обороти на празен ход

          Аз като свалях всичко се оказа че тека по скоро от семеринг на кутията. Така че това можеш да разбереш чак като се отдели кутията от мотора. Дори и да течеш
          от същия семеринг превантивно си смени и на мотора за да няма после същата гимнастика. Твоя теч е много малко аз в момента губя по около 200-300 гр, на 200-300 км.
          Теча е от предната част и се стича по целия картер също капи и върху предния диф, ще доливам до края на месеца и после с другите неща ще го спрем...

          Поздрави и ако се прибра вземи мини да те видя...
          Последно редактирано от Peter Angelov; 27-02-16, 22:55.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X