Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на гуми за китайско АТВ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на гуми за китайско АТВ

    Здравейте. Спрял съм се на два типа гуми, но не знам кои да взема. Едните са на SUN F (те са по-меки), а другите са wanda (по корави). Какво ще ме посъветвате?
    това са SUN

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gumi-atv-a027.jpg
Прегледи:1
Размер:92.3 КБ
ID:6106670
    това са Wanda

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:68624680_1_585x461_gumi-20h11h9-gr-asenovgrad.jpg
Прегледи:1
Размер:185.6 КБ
ID:6106681
    Последно редактирано от Преслав Василев - preskata; 25-01-16, 22:06.

  • #2
    Предимства и недостатъци на гумите

    Бих искал да разбера какви са предимствата и какви са недостатъците на по-твърдите и на по-меките гуми за атв.
    Последно редактирано от Преслав Василев - preskata; 25-01-16, 22:07.

    Коментар


    • #3
      От: Избор на гуми за китайско АТВ

      Меките гуми имат по-голямо сцепление, но се износват по-бързо, твърдите обратно... При атв гумата има значение колко пластова е (колко лесно ще се пука).
      Non scholae sed vitae discimus.

      Коментар


      • #4
        От: Избор на гуми за китайско АТВ

        Ти как разбра от снимка коя е по твърда и коя е по мека. Защото аз продавам въпросната WANDA а съм продавал и SUN-f и е точно обратното на това което си написал: Wandata е по мека а другата е по твърда. Това е заключение от личен опит и пипане на двете гуми с ръка а не от четене на характеристики на гумите.
        Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
        Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

        Коментар


        • #5
          От: Избор на гуми за китайско АТВ

          Преди няколко дни двама приятели си поръчаха и съответно им дойдоха на единия sun, а на другия wanda. И мога да кажа от пипане , че wandata е като пластмаса, докато suna е доста мека. И двата модела бяха стояли една нощ навън.

          Коментар


          • #6
            От: Избор на гуми за китайско АТВ

            Здравей,на моето атв бях му купил Sun F и ги карах 3-4 зими и бях страшно доволен,от гледна точка на проходимост.Не са се пукали нито веднъж.А за износване не мога да кажа точно ,поради факта че ги карах есен,зима и малко пролет когато има повечко дъжд.Лятото си слагах пистарките.Преди това имах и bridgestone които не ми харесаха толкова.Мога да кажа препоръчвам.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X