Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-добър акумулатор за Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Най-добър закумулатор за Terracan

    Първоначално публикуван от bojurishte Преглед на мнение
    Спарки, така е - но разликата в цената е около 70-100лв в полза на онлайн магазините. Което не е никак малко.
    Ще ти кажа само че няма случайни неща. Намери някой авер, дето ползва отстъпка в Bosch, и пак ще го докараш на цената на онлайн магазина. Мойте почти всичките така са купени. (общо май 5 броя до тук).
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      От: Най-добър закумулатор за Terracan

      Не помня SDI клиентската карта дали имаше отстъпка в ЕМ-комплект...ако да, гледам че там са с по 30лв по-скъпи - горе долу ще се изравнят.
      ....!

      Коментар


      • #18
        От: Най-добър закумулатор за Terracan

        Хоп, приятел ми препоръча преди малко един физически магазин който дори ми е близко :-) А и гледам почти всички марки които ми изброихте ги има. maxcar.bg
        Някой с впечатления? И кой според вас е оптимален модел който да взема?
        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 23-01-16, 10:00.
        ....!

        Коментар


        • #19
          От: Най-добър закумулатор за Terracan

          Търговски и рекламни линкове са забранени, та вместо линк слагай какво да се търси в google или просто името на фирмата. Горните ще бъдат изтрити.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #20
            От: Най-добър закумулатор за Terracan

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            Търговски и рекламни линкове са забранени, та вместо линк слагай какво да се търси в google или просто името на фирмата. Горните ще бъдат изтрити.
            Извинявам се за нарушението, просто не ми се беше налагало до сега да линквам към български магазини нещо. За напред ще знам.
            ....!

            Коментар


            • #21
              От: Най-добър закумулатор за Terracan

              Първоначално публикуван от bojurishte Преглед на мнение
              Не помня SDI клиентската карта дали имаше отстъпка в ЕМ-комплект...ако да, гледам че там са с по 30лв по-скъпи - горе долу ще се изравнят.
              Не ти говоря за 30лв, а за 25-30% търговска отстъпка, обикновено. Стига да имаш приятел, дето работи с тях де. Аз до сега все намирам някой.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #22
                От: Най-добър акумулатор за Terracan

                Ето между какво се двоумя. Като гледам, че тоя черния е за товарни автомобили. Ще премеря дали ще го побера...ако случайно стане, някой с мнение по въпроса - има ли смисъл от тази галимация, при положение, че мисля и халогени 4бр. скоро да плескам на тавана.

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:y2e9cohcbgecktkfxgwb.jpg
Прегледи:1
Размер:116.5 КБ
ID:5699796
                Последно редактирано от nickbochev; 25-01-16, 23:35. Причина: редактиране на снимка, за премахване на линк
                ....!

                Коментар


                • #23
                  От: Най-добър закумулатор за Terracan

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  Не ти говоря за 30лв, а за 25-30% търговска отстъпка, обикновено. Стига да имаш приятел, дето работи с тях де. Аз до сега все намирам някой.
                  В такъв случай, ако някой колега който чете това и има и е в София Ще се радвам ако пише. Ако не, тези които съм линкнал горе ми се струват удачни като цяло
                  ....!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Най-добър акумулатор за Terracan

                    Според мен търси оптимален вариант цена-отзиви. По-добре малко по-евтин, изкарва си гаранцията и някоя година и нов. Две гимнастики и си на цената на марков, дето при нас 2 месеца след изтичане на гаранцията му умря клетка, и си замина. Ама на 180 ампера цената е мааалко солена. И то за доста рядко ползван камион. След някой и друг месец се спомина и другия. Може и на читав да попаднеш, ама риска си е риск. Ако е до риск, по-добре с по-евтин. Колко е вярно това за искрата не знам, ама за да ми го предлагат пред Банер и Варта...Търговеца има далавера по-скъп да ми продаде, ще изкара повече печалба.
                    Ford Maverick II 2.3 XLT
                    Ford Mondeo MK5

                    Коментар


                    • #25
                      От: Най-добър акумулатор за Terracan

                      Първоначално публикуван от bojurishte Преглед на мнение
                      Ето между какво се двоумя.
                      Пак си в нарушение - на картинката се вижда и кой е сайтът, и какви са цените.

                      Колкото до другото - синята варта и синия бош освен друго са и с "азиатски" размер, каквото ти е мястото в двигателния отсек. Твърде вероятно е другите да не се поберат.

                      Трябва ти акумулатор с японски/азиатски размер. повечето по-големи фирми имат. За да можеш със сигурност да побереш не-азиатски на съшото място, ше трябва да е примерно 75Ah вместо 95.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Най-добър акумулатор за Terracan

                        А някой ще ме светне ли реално с какво Varta Blue Dynamic е по-лош от Silver Dynamic при положение, че характеристиките им са еднакви и даце по-скъпият е по-голям на габарити
                        ....!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Най-добър акумулатор за Terracan

                          Ако това не е пореден опит за дискусия- тип реклама, можете да обърнете внимание на някои по- важни неща от марката на автомобила. Разположение на полюсите, видът на клемите, размери и т.н.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Най-добър акумулатор за Terracan

                            Ми въпросния бош съм го извадил по автомобил. На тераното ми е абсолютно същия, пак изваден по автомобил. Азиатски размер, нормални клеми, ляв плюс, 95Ah, са му параметрите. Из сайтовете на Bosch има и конкретните размери.

                            Ако подозираш мен за реклама, объркАл си се сериозно.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Най-добър акумулатор за Terracan

                              Преди малко се замислих и аз...да не е с обратни клеми акумулатора при положение, че е корейски. След малко като се пробераа ще го огледам. Иначе и аз гледах боша и вартата по спецификации на един сайт за част за корейски коли.

                              А я кажете мнение, ако мога да побера този за камиони и техника, има ли смисъл да го сложа?
                              ....!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Най-добър акумулатор за Terracan

                                Трудно ще намериш с обратни клеми. Аз специално търсех и накрая си обърнах клемите на колата.
                                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X