Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Претапициране седалка Теракан

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Претапициране седалка Теракан

    Шофьрската ми седалка типично за джип каран 250к от 120кг мъж се е скъсала във външната част. Някой би карал така, друг би сложил калъф...но не и аз :-)

    Решил съм да поправям. Питането ми е, някой правил ли го е преди мен? Интересувам се - къде намерихте най-близка като качество и структура кожа до черната на Теракана?

    Най-добре би било ако намеря в някоя морга скъсана седалка и да я взема за донор на парчета. Ако някой някъде е засичал, да свирка. Ако намеря, ще пиша, за да могат да ползват остатуците и други.

    Утре ще снимам скъсването.
    ....!

  • #2
    От: Претапициране седалка Теракан

    Точно същата - едва ли. Снимката би улеснила съветите. Предполагам ,че това е външната страна ,която отива към пода. Виждал съм изк. кожа подобна , и ако парчето е това , за което мисля , ремонта ще ти излезе доста евтино и ще е почти незабележим/това , ако не намериш качествен донор/.

    Коментар


    • #3
      От: Претапициране седалка Теракан

      Например в Ba@@r.Bg има поне 20-тина обяви за Теракан на части. Предполагам, че и по другите сайтове се намират такива обяви!
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • #4
        От: Претапициране седалка Теракан

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160123_112630~2.jpg
Прегледи:1
Размер:64.6 КБ
ID:5699491
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160123_112642~2.jpg
Прегледи:1
Размер:158.3 КБ
ID:5699492
        ....!

        Коментар


        • #5
          От: Претапициране седалка Теракан

          Колега , тази кожа от както е сложена не е виждала препарати за поддръжка. Съвета ми е да обърнеш внимание , защото и другаде ще стане така. Относно парчето , което ще подбереш евентуално от донор , обърни внимание как изглежда. Варианта с изк. кожа остава.

          Коментар


          • #6
            От: Претапициране седалка Теракан

            Само на това място е зле, на другите седалки няма дори помен от напукване, НО...аз дъм педант и така или иначе ще подхраня няколко пъти кожата с препарат. Един от админите на BMW форума е много вещ в областта и вече сме се договорили да ми покаже някакъв зъл препарат :-)

            Трзи от Базар, звъннах на няколко и продават само цели салони. Дано намеря някой със скъсан за части. Не ми се ще да развалям оригиналната визия...само в краен случай ще прибегна към изкуственяк
            ....!

            Коментар


            • #7
              От: Претапициране седалка Теракан

              Ето ти тел. на човек,който се занимава само с това-ремонт и поддръжка на кожени мебели и салони-

              0878639170-Добри. Ще я направи като нова.
              088пет722пет99
              http://www.hydropompi.com/

              Коментар


              • #8
                От: Претапициране седалка Теракан

                Благодаря много колега. Утре ще му звънна в нормално време, че сега вече ракиено го водят
                ....!

                Коментар


                • #9
                  От: Претапициране седалка Теракан

                  Погледни и темата за тапицирането на волана ми. Човека прави всичко, включително и седалки.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Претапициране седалка Теракан

                    Ok, мерси ше видя и там
                    ....!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Претапициране седалка Теракан

                      Първоначално публикуван от bojurishte Преглед на мнение
                      .......аз съм педант и така или иначе ще подхраня няколко пъти кожата с препарат. Един от админите на BMW форума е много вещ в областта и вече сме се договорили да ми покаже някакъв зъл препарат :-).......
                      Колега би ли споделил какви качественни препарати за коженият салон си ползвал, че моят е доста втвърден и леко се лющи на тънки безцветни люспи. Предполагам е остатък от препарат за кожа
                      HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
                      VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
                      Няма да е все така!
                      Нула две осмици 724 пет едно пет 1

                      Коментар


                      • #12
                        От: Претапициране седалка Теракан

                        Колега , разгледай препаратите на МАФРА,Търтъл Уакс,СОНАКС,/тези са по-популярните в България/, освен тях има още много , които са на доста по-високи цени.Аз , от години ползвам на "костенурката" и съм доволен от съотношението цена-качество. Тези люспи от тапицерията ти не зная от какво са , но със сигурност препаратите за кожа не оставят такива следи.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Претапициране седалка Теракан

                          И аз бих препоръчал "Костенурката"
                          ....!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Претапициране седалка Теракан

                            А да питам къде се продава "костенурката", защото я намирам само по интернет?
                            Всеки огън е малък пожар, а всеки пожар - голям огън!
                            Ямаха ХТ 600Е 95г.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Претапициране седалка Теракан

                              На стадион "Славия" - шега , разбира се. Не мога да ти пратя лично с линк/да не кажат , че тук е реклама/ - изтрии си част от съобщенията ,за да ти го пратя.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X