Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лада Нива 97-ма година

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лада Нива 97-ма година

    Здравейте интересувам се от тази нива и ще съм благодарен за мнения.
    Двигателя е карбуратор

  • #2
    От: Лада Нива 97-ма година

    За какво ще се ползва нивата , тук в форума има раздел Лада Нива -Там има достатъчно изписано а иначе тук темата ще се напълни с коментари бягай на далече от руската зараза ! Ако е за лично ползване насочи се към друга марка ако е за служебни цели става и друг да я поддържа .Смотаното е е вече няма качествени части за ладите като цяло .
    Land rover 2.5 tdi
    0884035413

    Коментар


    • #3
      От: Лада Нива 97-ма година

      Зависи за какво искате да я използвате, има си и +сове и -носи, както всяка една техника Но така поставен въпроса, няма ясен отговор, дайте повече подробности, за какво, за къде и т.н.
      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
      Honda Dominator 650
      088ЧЧ93979-->Борис
      0878956Ч38-->Борис

      Коментар


      • #4
        От: Лада Нива 97-ма година

        Хубав автомобил, който да те зариби по офроуда. Обикновено стигам до където съм намислил из гората без особени усилия. Не мога да кажа обаче, че бих разчитал на нива за дълъг път или особено тежки преходи. Като цяло плюсовете са най-вече откъм ниската цена на консумативите (най-често за сметка на надеждността им, но не винаги) и факта, че можеш с шепа ключове и чук да я ремонтираш в домашни условия. Минусите идват от това, че има вероятност ремонтите да са начесто. Аз съм доволен от ладата.

        Коментар


        • #5
          От: Лада Нива 97-ма година

          То кой знае каква разлика между нивите няма.Въпроса е в какво състояние е конкретната кола,не коя година е.
          Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

          Коментар


          • #6
            От: Лада Нива 97-ма година

            Ако не си монтьор,ще станеш!
            .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
            Киа спортаж2000тди 98г
            Ауди А3 1.9ТДИ
            Каравана Аdria 390Q

            Коментар


            • #7
              От: Лада Нива 97-ма година

              Бат Гошо много точно го каза.

              Коментар


              • #8
                От: Лада Нива 97-ма година

                Ще я ползвам зимния сезон предимно да се вадя от преспи, а лятото до магазина за бира!

                Коментар


                • #9
                  От: Лада Нива 97-ма година

                  Другия вариянт е да дадете мнение за 4х4 в ценови сегмент до 4500лв

                  Коментар


                  • #10
                    От: Лада Нива 97-ма година

                    Витара. фронтера. спортидж.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Лада Нива 97-ма година

                      Тази нива е на 19 години и е желателно да бъде основно прегледана в сервиз за да си наясно какви ремонти те чакат (части+труд) за да я стегнеш. За зимата се иска допълнително подготовка като гуми, джанти и др. Нивата 4Х4 не е лош работен базов автомобил на ниска цена, но за конкретно приложение е необходима подготовка. В преспите съм зад големите джипове, а за бира без задна седалка за да събира повече каси.
                      Лада Нива 4Х4 1.7 i ГИ; Лада 2107; Лада 2103; Dacia Logan II MCV TCe 0.9l 90 Hp ГИ

                      Коментар


                      • #12
                        От: Лада Нива 97-ма година

                        Добър вечер! Колега, ако не си запалянко, да се набиваш в по-трудни терени, по-добре си купи Субару Аутбек. Много по-добър от нивата, здрав, пъргав, компактен, практичен и просторен, че даже е и по-проходим с задният си блокаж. Имал съм 3 броя Лада Нива, имам малко опит и то доста горчив, хубаво замислен автомобил, но слабо изработен и при нас некадърно подържан. Като бивш собственик на тази марка, давам ти много ценен съвет - вземеш ли си нива, взимаш си ядове и нерви. Поздрави.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Лада Нива 97-ма година

                          А защо не вземеш от някой познат или приятел Нива и я покараш малко да видиш дали ще ти допадне?Аз съм от хората които харесват Лада Нива.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Лада Нива 97-ма година

                            Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
                            Добър вечер! Колега, ако не си запалянко, да се набиваш в по-трудни терени, по-добре си купи Субару Аутбек. Много по-добър от нивата, здрав, пъргав, компактен, практичен и просторен, че даже е и по-проходим с задният си блокаж. Имал съм 3 броя Лада Нива, имам малко опит и то доста горчив, хубаво замислен автомобил, но слабо изработен и при нас некадърно подържан. Като бивш собственик на тази марка, давам ти много ценен съвет - вземеш ли си нива, взимаш си ядове и нерви. Поздрави.
                            Колега сигурен ли си че е Субару Аутбек е по проходим от Нивата, за другото съм съгласен.
                            Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                            Коментар


                            • #15
                              От: Лада Нива 97-ма година

                              Проходимостта има много повече измерения от това което изниква в главата на някой който не е карал.Тъй,че не заблуждавайте незнаещите колеги.
                              Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X