Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подкрепа от МТел с инвентар за бъдещи благотворителни акции

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Подкрепа от МТел с инвентар за бъдещи благотворителни акции

    Първоначално публикуван от caribi Преглед на мнение
    Абонаментен план поне за 24 месеца-XL
    Това ми мина и на мен през ум, но реших да прочета темата до край и тогава да обмисля... Ако не е в разрез с политиката на форумното ръководство, не пречи да се обсъди една оферта с 2-3 варианта... За значително по-малки структури, има прилични /според моето виждане/ оферти...

    Коментар


    • #17
      От: Подкрепа от МТел с инвентар за бъдещи благотворителни акции

      Не са достатъчно бройки, но ако прецените "дислоцирайте" поне половината извън София.
      Пловдив, Ст, Загора.
      Ако, има нужда се нагърбвам с транспорта.

      Владо, ако направи некой стикер ... го лепя веднага.
      Естественно ще си го платя.
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • #18
        От: Подкрепа от МТел с инвентар за бъдещи благотворителни акции

        Перфектна идея, половината от инвентара вземаш при теб, да е на разположение за акции от Пловдив нататък. Пиши ми да се организираме...
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #19
          От: Подкрепа от МТел с инвентар за бъдещи благотворителни акции

          Венци, нека има разпределение на инвентара по места и да се знае кой го съхранява и какво има при него. та като има нужда от нещо например в Бургас, да се знае, че при Румен в Ямбол има прави лопати за 20 души и гребла за сняг за 15. Така лесно се прави сметка на какво може да се разчита и колко бързо да стигне до Бургас. Това да е в нарочна тема, пък дай боже още да се пълнят нещата и от други дарители. Аз имам идея от кой да поискам, но нека избистрим идеята организационно и да създадем нещо като резерв за спешни случай, разпределен по регионални депа.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #20
            От: Подкрепа от МТел с инвентар за бъдещи благотворителни акции

            Не съм фен на Мобилтел,но е похвална инициативата,ако всяка голяма компания направи подобен жест,да се осигури оборудване и гориво за екипи на МСС,то всичко би било доста по лесно.
            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

            Коментар


            • #21
              От: Подкрепа от МТел с инвентар за бъдещи благотворителни акции

              Добре ще е всеки, който може да складира и предоставя за използване от доброволци наличния инвентар, да се обади, за да организираме транспорта.
              Не е разумно всичко да стои на едно място в София...
              Show must go on!
              LZ1VES

              Коментар


              • #22
                От: Подкрепа от МТел с инвентар за бъдещи благотворителни акции

                Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
                Добре ще е всеки, който може да складира и предоставя за използване от доброволци наличния инвентар, да се обади, за да организираме транспорта.
                Не е разумно всичко да стои на едно място в София...
                Аз живея в м. Елата между с. Железница и с. Плана на 20 км от ИКЕА. Имам възможност да складирам на сухо каквото трябва, Владо говори с мен тогава, но решиха, че е по-добре да е в София. Ако прецените, че е добро мястото съм насреща.
                Technical Rescue Direct - life lies in courage
                http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                Коментар


                • #23
                  От: Подкрепа от МТел с инвентар за бъдещи благотворителни акции

                  Друго място за складиране има при мен в с. Горна Малина (на подбалканския път). Мога да заскладя каквото трябва и колкото трябва, на сухо и защитено място.
                  Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
                  LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
                  Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X