Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мото-сБирка - 2016

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Мото-сБирка - 2016

    Първоначално публикуван от fozy Преглед на мнение
    За вашя информация,
    Поради влиянието на невидимата "ръка на пазара", в Габрово горивата са на доста прилични цени (1,66-А95; 1,77-А9. Цените са както при "Магарешки" (42.898479, 25.306799) так и в "ЛукМасло"(42.880350, 25.317681)
    Так и в ОМВ и Шел. Абе общо взето гледайте цените, трудно ще намерите по-скъпо в Габрово, ама ако сте упорити може да се намери сигурно.
    Ford Maverick II 2.3 XLT
    Ford Mondeo MK5

    Коментар


    • #92
      От: Мото-сБирка - 2016

      На отиване с кюфтета, на връщане с туби
      A Lone Rider

      Коментар


      • #93
        От: Мото-сБирка - 2016

        Първоначално публикуван от fozy Преглед на мнение
        За вашя информация,
        Поради влиянието на невидимата "ръка на пазара", в Габрово горивата са на доста прилични цени (1,66-А95; 1,77-А9. Цените са както при "Магарешки" (42.898479, 25.306799) так и в "ЛукМасло"(42.880350, 25.317681)
        Ей,как съм се минал.
        Снощи заредих на 1.67лв в Севлиево.

        Фози,няма ли да отскочиш до Кампа?
        Ей го дей....

        Мисля по обяд да направя проверка на групата там.

        "Не е важно дали котката е бяла или черна, стига да лови мишки"
        ---------------------------------------------------------->Дън Сяопин

        Коментар


        • #94
          От: Мото-сБирка - 2016

          Малко от днес, ние така просто за малко се повозихме и сме изпуснали готината част от купона, ама все пак

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0001.JPG
Прегледи:1
Размер:805.1 КБ
ID:5711015

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0002.JPG
Прегледи:1
Размер:478.0 КБ
ID:5711016

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0003.JPG
Прегледи:1
Размер:703.6 КБ
ID:5711017

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0007.JPG
Прегледи:1
Размер:781.0 КБ
ID:5711018

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0010.JPG
Прегледи:2
Размер:993.2 КБ
ID:5711019

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0012.JPG
Прегледи:1
Размер:986.5 КБ
ID:5711020

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0015.JPG
Прегледи:1
Размер:522.1 КБ
ID:5711021

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0017.JPG
Прегледи:1
Размер:906.9 КБ
ID:5711022

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_00022.jpg
Прегледи:1
Размер:631.7 КБ
ID:5711023

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0023.JPG
Прегледи:1
Размер:853.2 КБ
ID:5711024

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0025.JPG
Прегледи:1
Размер:781.1 КБ
ID:5711025
          Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

          Коментар


          • #95
            От: Мото-сБирка - 2016

            Ква е тая завера, кво е тва информационно затъмнение. Да не сте дали обет за мълчание на тая среща. С изключение на Драго Варвар и отчасти Владича всички пазите тайна. Па пуснете още някоя снимка, па дайте някой коментар. С тва мълчание ще ме принудите да се регистрирам "у фейсо".
            BMW R1200GS LC EXCLUSIVE, Triumph Tiger 800 XRx, Honda Transalp 600
            LAND ROVER Discovery II V 8 - 4.0, BMW 530 xDrive
            Не е достатъчно да си знаеш цената, трябва да се отчита и търсенето.

            Коментар


            • #96
              От: Мото-сБирка - 2016

              А после чакаме пътеписи от тези хора, една снимка не смеят да качат, да сте се напили вечерта, та колко да сте се напили
              Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

              Коментар


              • #97
                От: Мото-сБирка - 2016

                Ще споделя малкото си впечатления: Някъде в събота по обед след дъга обиколка със сина ми се появихме на входа на мото кампа. Още преди да влезем забелязахме, че по-големите и лачените мотоциклети бяха паркирани вътре, а останалите от вън. Оставихме нашите отвън и влезнахме. Пихме по бира и слушахме беседи на тема кой фотоапарат/обектив е по-добър и БМВ или Африка. Отидохме да покараме до Габрово. По някое време се върнахме и темата беше как да се обработват снимки /с какъв софтуер/ и трябва ли да се синхронизират инжекторите на БМВ след като тази марка мотоциклети не се нуждаят от ремонт... Пихме по бира и на смрачаване си тръгнахме за село по царския път.
                П.П. Не съм снимал, защото никога не съм имал "класен" фотоапарат, мотоциклета ми не е икономичен и не върви много или поне аз не мога да го карам...
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #98
                  От: Мото-сБирка - 2016

                  Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                  Ще споделя малкото си впечатления: Още преди да влезем забелязахме, че по-големите и лачените мотоциклети бяха паркирани вътре, а останалите от вън.
                  Вътре бяха моторите на хората , които щяха да остават за вечерта (ако си забелязал имаше и китайско скутерче даже и ДАЛЕЧ НЕ ТОЛКОВА ЛЪСКАВИ МОТОРИ).Имаше и хора които останаха, ама нямаха палатка.Дадох им една от моите. Бях опънал две. Извинявам се на всички , които са почувствали някакъв дискомфорт, но идеята на срещата беше друга . Както и да е ...Радвам се все пак ,че доволните са повече от недоволните.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Мото-сБирка - 2016

                    Първоначално публикуван от drago varvar Преглед на мнение
                    Малко от днес, ние така просто за малко се повозихме и сме изпуснали готината част от купона, ама все пак


                    [ATTACH=CONFIG]862494[/ATTACH]

                    Ух, че радва това KLE!
                    Публикувайте отговор

                    Коментар


                    • От: Мото-сБирка - 2016

                      След прибирането бях доста натоварен, много задачки чакаха дори и в почивния ден. Лично на мен много ми хареса всичко - приказки, бирата, палатки, хората, направих няколко снимки с телефона, сутринта бяхме 14 бр. палатки и сигурно аз бях първата сгъната. Палатки имаше всякакъв модел, марка, размер, цвят и т.н. Комбинацията мотор + палатка кефи невероятно! Ще го повторя при първа възможност!
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo2244.jpg
Прегледи:1
Размер:168.4 КБ
ID:5711320

                      Моята е оранжевата

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo2245.jpg
Прегледи:1
Размер:299.3 КБ
ID:5711321

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo2247.jpg
Прегледи:1
Размер:210.3 КБ
ID:5711322

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo2248.jpg
Прегледи:1
Размер:203.7 КБ
ID:5711323

                      Останалите снимки са с моторите, но са същите като от горните постове, всички снимахме моторите по едно и също време
                      LZ1NIM/P
                      B pos

                      Коментар


                      • От: Мото-сБирка - 2016

                        Аз с Кавасакито изоставах на 2 пъти от групичката, но те ме чакаха, за което МНОГО ИМ БЛАГОДАРЯ, хапнахме, лафихме, зареждахме по път, просто аз не съм на тяхното темпо, нямам опита им.
                        LZ1NIM/P
                        B pos

                        Коментар


                        • От: Мото-сБирка - 2016

                          Първоначално публикуван от egerchev Преглед на мнение
                          Вътре бяха моторите на хората , които щяха да остават за вечерта (ако си забелязал имаше и китайско скутерче даже и ДАЛЕЧ НЕ ТОЛКОВА ЛЪСКАВИ МОТОРИ).Имаше и хора които останаха, ама нямаха палатка.Дадох им една от моите. Бях опънал две. Извинявам се на всички , които са почувствали някакъв дискомфорт, но идеята на срещата беше друга . Както и да е ...Радвам се все пак ,че доволните са повече от недоволните.
                          Знам, знам и за идеята, и за нощуването, не ми е било дискомфортно. За лъскавите мотоциклети се шегувахме тези, които бяхме на масата.
                          Не знам защо видях нещата от неправилен ъгъл, а той е, че мотопътешествениците са отделна, висша каста...
                          А като гледам как са се "накъсали" да споделят тук снимки и впечатления.

                          За втори път минавам през Мотокамп-а и е много чисто, подредено и приятно. Бирата беше студена, скарата ми липсваше.


                          П.П. Синьото китайче го видях.

                          П.П. Хубаво си покарахме със сина и пак като има сБирка с удоволствие ще се поразходим.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • От: Мото-сБирка - 2016

                            И аз, барабар Петко с мъжете, на адвенчър сбирка у Идилево. На отиване, понеже обичам да си се мотам, пропуснах организираната група и забраздих самосиндикално през подбалкана и троянския проход. 240 километра, познат и приятен за каране път. Без прохода, него за сефте го минах. То после това със сефте пътищата стана епидемия ама едни образи Африканско/КТМ-ски са виновни...
                            В деня за връщане, традиционно си се размотвах, сърбах кафета и гледах как съхне палатката. Е, приза за мотане го отървах и се задоволих с трето място, първите две места ги грабнаха Живко и Радо. Резултата обаче спорен, ще трябва да гледаме фотофиниша... Та така, последните трима оцелели с въпроса: А сега накъде? Разгърнах си атласчето и маршрута се пооформи.
                            И ей какво стана на финала Маршрут антимагистрала
                            Страхотен пролетен маршрут. Намазах малко да покарам Африка, а пък едни други люде намазаха с KLR-че

                            Благодаря на всички за чудесната събота и неделя.

                            ПП Занимавах се и разход да засичам...
                            Троян - Идилево - Троян 4/100
                            Троян - София 5/100

                            Това е единствената снимка която направих: "Голяма вода по голям камък тече." Май беше някъде след Горна Росица.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160417_130216_0.jpg
Прегледи:1
Размер:291.6 КБ
ID:5711326
                            A Lone Rider

                            Коментар


                            • От: Мото-сБирка - 2016

                              Първоначално публикуван от galinvayov Преглед на мнение
                              И аз, барабар Петко с мъжете, на адвенчър сбирка у Идилево. На отиване, понеже обичам да си се мотам, пропуснах организираната група и забраздих самосиндикално през подбалкана и троянския проход. 240 километра, познат и приятен за каране път. Без прохода, него за сефте го минах. То после това със сефте пътищата стана епидемия ама едни образи Африканско/КТМ-ски са виновни...
                              В деня за връщане, традиционно си се размотвах, сърбах кафета и гледах как съхне палатката. Е, приза за мотане го отървах и се задоволих с трето място, първите две места ги грабнаха Живко и Радо. Резултата обаче спорен, ще трябва да гледаме фотофиниша... Та така, последните трима оцелели с въпроса: А сега накъде? Разгърнах си атласчето и маршрута се пооформи.
                              И ей какво стана на финала Маршрут антимагистрала
                              Страхотен пролетен маршрут. Намазах малко да покарам Африка, а пък едни други люде намазаха с KLR-че

                              Благодаря на всички за чудесната събота и неделя.

                              ПП Занимавах се и разход да засичам...
                              Троян - Идилево - Троян 4/100
                              Троян - София 5/100

                              Това е единствената снимка която направих: "Голяма вода по голям камък тече." Май беше някъде след Горна Росица.
                              [ATTACH=CONFIG]862985[/ATTACH]
                              Чудесна снимка.
                              И ние така със сина ми от село до село Идилево 130 км. по царския път на отиване го докарахме към 166, после ходихме до Габрово по прекия път /много ми хареса пътя беше като за супермото с "ролетка", "дроп"-ове и виражи. С връщането по главния път го докарахме до 372 км.
                              За мен и моя нетрениран задник това е максимума за един ден.
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар


                              • От: Мото-сБирка - 2016

                                Абе знаех си че съм изпуснл купона, ама пусто като ми се возеше... това с пишещите и не пишещите го има. Има хора които пътуваха и пишеха,а сега само пътуват, има си и причина за това. Има хора които не пътуват но много пишат, та всеки както му е удобно. Иначе за протокола,за събота София Беклемето Идилево Беклемето София 480км
                                Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X