Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мото-сБирка - 2016

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Мото-сБирка - 2016

    Първоначално публикуван от nylon Преглед на мнение
    Ще има ли такива със скутери?
    Не четеш ми се струва. Е не са съвсем скутери, нооо

    Първоначално публикуван от boy3m Преглед на мнение
    Ха,щом ще има идиоти-там съм.
    И без това съм на 300 грама бензин от Идилево....
    А защо толкова малко разход ли?....Ами защото г-н Ки ,не е много лаком от към разход на гориво.
    Ето го и него:
    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=200131
    В събота ,ако не изкочи нещо непредвидено ще скокна до МЯСТОТО.
    До тогава.
    Поздрави,
    Аз ще мина само в Петък.
    още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

    Коментар


    • #62
      От: Мото-сБирка - 2016

      Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
      За сега аз идвам заедно с един колега от Варна към обед в събота. Имаме си палатки! Там храна има ли си или да си носим
      От Варна идват поне 5 човека ( Герчев е единият ... ) , храна мисля че ще се пазарува на тръгване или по пътя.

      Коментар


      • #63
        От: Мото-сБирка - 2016

        Тъй като доста хора питат за храна. Значи с Иво от Идилево сме се разбрали за събота вечерта храна НЯМА ОСИГУРЕНА И ВСЕКИ ТРЯБВА ДА СЕ ПОГРИЖИ САМ ЗА ХРАНАТА СИ. За пиене има всичко без твърд алкохол. За неделя сутринта Иво каза ,че закуска ще направят някаква. Аз сериозно се замислям дали да не се пробвам да дойда със скутера ми (125цц Хонда Пантеон), ама ще го реша в последния момент. Поздрави на всички и дано всеки остане само с положителни спомени от срещата. Есента на Узана беше много хубаво !
        Последно редактирано от egerchev; 13-04-16, 10:08.

        Коментар


        • #64
          От: Мото-сБирка - 2016

          Герчев, нещо по извратено в движение нямаш ли ? Трайк ? Драгстер ? Африка ?

          Коментар


          • #65
            От: Мото-сБирка - 2016

            Момчета, прясна информация от преди малко: на палатки не става, защото дворът бил кален. Стаи и квартири в селото няма. Трябва да се търси място за спане в Севлиево.

            Sent from my LG-D802 using Tapatalk

            Коментар


            • #66
              От: Мото-сБирка - 2016

              може и на стоп
              Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

              Коментар


              • #67
                От: Мото-сБирка - 2016

                Или пеш! Ама май вече е късно!

                Коментар


                • #68
                  От: Мото-сБирка - 2016

                  Първоначално публикуван от drago varvar Преглед на мнение
                  може и на стоп
                  В събота сутринта си нахлупвам шапката, сори каскета, отивам пеш от наше село до ОМВ Търговище и чеекам някой варненец да ми спре на стоп.
                  Само да имате предвид, че е ендуро и може да подпирам малко гърба на този, който ще ме вози.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #69
                    От: Мото-сБирка - 2016

                    За всички , които мислят да посетят мястото:
                    Аз не съм ходил там никога, до колкото знам и разбрах е проблемно за голяма група хора. Ще спя на палтка, храна и пиене ще си нося. Просто да се има впредвид , да няма разочаровани. За мен идеята си остава тази, която споменах няколко пъти - возене, среща с приятели, хубаво изкарване и настроение. Същото пожелавам и на другите. Лично аз около 14 часа мисля да съм пристигнал, след подобаващ зиг заг . Няколко часа по късно вероятно няма и да съм много адекватен, но ще се радвам да се запозная с готини хора.
                    Относно особеностите на мястото и домакините - по нагоре е сложен телефон.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Мото-сБирка - 2016

                      Първоначално публикуван от go6o Преглед на мнение
                      За всички , които мислят да посетят мястото:
                      Аз не съм ходил там никога, до колкото знам и разбрах е проблемно за голяма група хора. Ще спя на палтка, храна и пиене ще си нося. Просто да се има впредвид , да няма разочаровани. За мен идеята си остава тази, която споменах няколко пъти - возене, среща с приятели, хубаво изкарване и настроение. Същото пожелавам и на другите. Лично аз около 14 часа мисля да съм пристигнал, след подобаващ зиг заг . Няколко часа по късно вероятно няма и да съм много адекватен, но ще се радвам да се запозная с готини хора.
                      Относно особеностите на мястото и домакините - по нагоре е сложен телефон.
                      Ако мястото се напълни да се надявам, че има алтернативи,които собствениците знаят Не ми се кара на обратно същият ден
                      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Мото-сБирка - 2016

                        Място за палатки по принцип има, двора е голям.
                        Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                        Коментар


                        • #72
                          От: Мото-сБирка - 2016

                          Някои обозначения:

                          "За ийст сайд груп, демек варненците.. Среща в 9:30h на Еко-то на изхода на Варна посока София. Tръгване в 10:00h."

                          "За "групата" от София .. на 16.04.2016г. в 09.00-09.15ч. на ШЕЛ-а на Ботевградско /Околовръсно, Джъмбо/ .. и най-най късно 10.00ч. потегляне .. който закъснее .. или сам .. или Асен, ще мине през Шел-а някъде около 11.00-11.30ч. .. "

                          "Фром норд-уест в 10 ч. Маршрута ще е царския, щото всички са еднакво утрепани. Вд_Монтана_Враца_Ботевград_Идилево."

                          Коментар


                          • #73
                            От: Мото-сБирка - 2016

                            За нас пак нема организация ....
                            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                            Коментар


                            • #74
                              От: Мото-сБирка - 2016

                              Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                              За нас пак нема организация ....
                              Задействай нещата , от към south дивижън.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Мото-сБирка - 2016

                                Голяма инвазия се очертава. По всички флангове

                                Sent from my LG-D802 using Tapatalk

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X