Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мото-сБирка - 2016

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Мото-сБирка - 2016

    От кога му се каня на Идилиево....

    Коментар


    • #17
      От: Мото-сБирка - 2016

      Дните около Гергьовден не са ли по-удачни за по дълги пътувания?

      Коментар


      • #18
        От: Мото-сБирка - 2016

        , ако му е на път на някой... А и това си е покана за съвсем неформална среща, за които имат възможност, че нещо подобен род събития изчезнаха, мотосъборите не ги броя поради лични съображения.
        Преди това е Великден, след това аз с приятели тръгвам на път , предполагам и много други си имат планове, нормално е за пролетно време.

        Коментар


        • #19
          От: Мото-сБирка - 2016

          Тъй като аз никога не съм идвал на такива сБирки съм навит, за когато и да е, където и да е. Но подкрепям идеята за Идилиево.
          1993 Kawasaki Zephyr 1100 Bobber, 2002 BMW R 1150 GS
          1994 JEEP Grand Cherokee 4l - 7"+35/13.5x15 , 1999 Mitsubishi Galant Sport 2.5 V6, 1985 GMC VANDURA 2500 5.7 V8
          motorhead-bar.com, О897985668

          Коментар


          • #20
            От: Мото-сБирка - 2016

            Някоя събота и неделя, около началото на май, или края на април може да се направи сбирката. Не е необходимо да се прави точно, когато има обявени десетки почивни дни... За мен единствено от значение е времето да е сухо, за да си направим кефа, като си покараме до там моторите. Мен не ме бърка даже и през седмицата да е сбирката, но много хора са на работа тогава, та по-добре да е в събота и неделя.
            Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
            Златомир Попов - Forry

            Коментар


            • #21
              От: Мото-сБирка - 2016

              За заинтересуваните, на писта „Долна Митрополия“, Плевен 06.05-08.05 ще има няколко старта от РШ по супермото и писта.
              още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

              Коментар


              • #22
                От: Мото-сБирка - 2016

                Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                Дните около Гергьовден не са ли по-удачни за по дълги пътувания?
                Идеи....????
                PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                0899187766

                Коментар


                • #23
                  От: Мото-сБирка - 2016

                  И аз подкрепям за дата, различна от дните по Гергьовден.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Мото-сБирка - 2016

                    Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                    Идеи....????
                    За сега нищо конкретно, ама в главата са ми Мароко, Сардиния и се чудя къде, щото и времето ми е само две седмици.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Мото-сБирка - 2016

                      16-17 април, Идилево, мото-сбирка с мото-приятели. Ако някой има свободно време или път натам, да заповяда на по бира.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Мото-сБирка - 2016

                        Ееее жалко, ако всичко и наред и не ми мине котка път по това време ще съм на път за Мароко. С двама приятели мислим да побръчим там 10-тина дни по черно из пустинята и Атласките планини. Да си направите як купон. Пък ако не ми стане работата, може и аз да се включа
                        BMW R1200GS LC EXCLUSIVE, Triumph Tiger 800 XRx, Honda Transalp 600
                        LAND ROVER Discovery II V 8 - 4.0, BMW 530 xDrive
                        Не е достатъчно да си знаеш цената, трябва да се отчита и търсенето.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Мото-сБирка - 2016

                          Чакаме новини, че май месец и ние сме там ...

                          Коментар


                          • #28
                            От: Мото-сБирка - 2016

                            И аз се записвам, ще съм със сина.
                            Датите и мястото не ме бъркат много, но и аз предпочитам Идилево.
                            You'll never find out - I got no key hole....

                            Коментар


                            • #29
                              От: Мото-сБирка - 2016

                              Живот и здраве и аз ще дойда, вече не пътешествам както преди и ще почна и аз да ходя по сбирки
                              Yamaha XT​M600E '98
                              Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

                              Коментар


                              • #30
                                От: Мото-сБирка - 2016

                                Ти пък къде се вреш с тоя вибратор. Продаде хубавия мотор и сега само по сбирки ще ходиш
                                BMW R1200GS LC EXCLUSIVE, Triumph Tiger 800 XRx, Honda Transalp 600
                                LAND ROVER Discovery II V 8 - 4.0, BMW 530 xDrive
                                Не е достатъчно да си знаеш цената, трябва да се отчита и търсенето.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X